نقل قول نوشته اصلی توسط fakhraei نمایش پست ها
بررسی من از این تاپیک و خدمات هاستینگ و VPS میهن پارس:
1. آقای صدیق محمدی تو پست اول گفتن که سایت mihanpars.com تا 2-3 روز دیگه راه میفته، که تا الان که 8 روز گذشته هنوز راه نیفتاده (درجه اهمیت برای مشتریان شاید 5% هم نباشه)
2. قیمتاشون خیلی مناسبه اگه کیفیت و امنیت و آپتایم و ... داشته باشه!!!
3. آقای Soheil Extreme تجزیه و تحلیل کاملی از خدمات VPS میهن پارس انجام دادن که فکر کنم مورد قبول بروبچ فروم واقع شد.
4. تو این تاپیک چند نفری بودن که اولین پستشون رو تو این تاپیک دادن و جالب اینجاست که همشون یا دوست آقای صدیق محمدی بودن یا همکارشون یا ازشون سرویس داشتند.
این افراد عبارتند از:
hostmizban صفایی هستن مدیر هاست میزبان!!!
kianphp که تو قسمت پنجم یه توضیحی درموردش میدم!!!
Mr Armin Plaket آقای آرمین پلاکت، آشنا و همکار جدید آقای صفایی!!!
dlteam آقای اسدپور، یکی از مشتریان میهن پارس، به درخواست جناب آقای صدیق محمدی اومدن تو فروم ثبت نام کردن (به گفته خودشون)
fedora.core مشتری آقای صدیق محمدی
* این 5 نفر آی دی هاشون هم نزدیک به همه: 519 - 520 - 522 - 523 - 526
5. آقای kianphp که به گفته خودشون از میهن هاست VPS دارن، آپتایم خودشون خیلی خیلی پایینه: میتونین ببینین. لینک ، عکس ، یه تاپیک در مورد هاستشون
6. خوب شد که آقا سهیل به آقای صدیق محمدی گفتن آپتایم سرورتو بذار، وگرنه نمیدونستیم چی به چیه. لینک آپتایم ، عکس
7. از ادمین درخواست میکنم که به اینگونه مسائل تو فروم رسیدگی کنند. به گفته برخی عزیزان تازه وارد که اسمشون هم ذکر شد، آقای صدیق محمدی ازشون خواستن که بیان تو فروم ثبت نام کنن و ...... !!!
* ضمناً بنده هیچ کدورتی با آقای صدیق محمدی ندارم که بخوام تو این تاپیک رو سرشون خالی کنم. فقط یه نظر شخصی بود در مورد این تاپیک
* نظر شما دوستان چیست ؟؟؟ (آیا من اشتباه متوجه شدم یا .... ؟؟؟)
سلام
Mr Armin Plaket آقای آرمین پلاکت، آشنا و همکار جدید آقای صفایی!!!
Armin Plaket همکار بنده هست نه آقای صفایی
در ضمن بنده از دوستان خواستم بیان ثبت نام کنن و نظرشونو راجع به سرویس بنویسن. فقط واسه اطمینان دوستان بود چون هنوز اینجا تازه واردم.