نقل قول نوشته اصلی توسط AfaghData نمایش پست ها
بهتره همین جا یک سری مسائل روشن بشه و همینجا هم بین خود کاربران انجمن بمونه ! بحث خاتمه یافته ، لطفا کسی جواب حرف های منو نده ، دکمه تشکر هست ! من قصد توهین ندارم ولی یک سری مسائل نگی 4 نفر دیگه ضرر میکنن
گویا از سر لج بازی لاهیج سافت دامنه مسدود کرده بود ، چون اول گفته شد دامنه خلاف هست ، چون اسم چیز پی ان بود ! بعد گفتید به دلیل اسمش نبود روش سایت فروش.... بود، از چند ماه پیش تا به الان اگه سایت فروش بود هم دامنه فیل میشد و هم اثری با این دامنه باید تو اینترنت پیدا میشد ، بنده بالای 5 بار به شما گفتم دامنه آزاد کنید ، بچه 2 ساله بیاد این تاپیک ببینه از اول ، متوجه میشه دارید اذیت میکنید جناب لاهیج سافت ، من 5 بار خودمو به خاطر دوستم کوچیک کردم که دامنه باز کنید انتقال بده ، ولی جواب سر بالا دادید ، الان در حضور تمام این انجمن دامنه باز کردید ، منظورتون این بود حرف ها و خواهش های من ارزشی نداشت؟ یا اذیت میکردید؟ خود بنده هم 10 گیگ نماینگی هاست گرفته بودم ، whmc دادم یکی از کاربران همین انجمن ( اگه لازم بشه اسم میبرم ) برام همه تنظیماتشو انجام بده ، برای فعال کردن یه کرون جاب ساده 1 هفته منو الاف کردید! و آخر هم با منت انجام دادید ، دقیقا چند وقت پیش هم اکانت نمایندگی منو بدون اطلاع حذف کردید ، بعد که تیکت زدم گفتید ، ما فکر کردیم شما فروش ندارید حذف کردید در صورتی که پول ماه به ماه میگرفتید ، این کارها جبران تمام قانون مداریاتونو میکنه ، چون آبروی خودتون میره ، آریا مدیر سایت وب هاستینگ تالک داره تاپیک میبینه ، یا هر آدم منطقی دیگه ای ، میگه حرف شما = زور گفتن ، بعد میگین دامنه ال شد بل شد، حرف کسی که تجربش از شما بیشتر هست هم قبول ندارید؟ دقیقا سر این دامنه 5 ماه منو الف کردی ! دوستان بحث فقط برای امروز نیست بنده 5 ماه تحمل کردم! هاست ها واقعا حق داره ، بازم تعجب میکنم به شما بی احترامی نکرد !
حرف آخرم اینه ممکنه برای همه تو زمینه هاستینگ مشکلی پیش بیاد و لی این بچه بازی که شما در آوردید قابل جبران نیست !

بهتره دیگه افر ندید تو سایت چون امکان داره همین بلا سر کسه دیگه ای هم بیاد ، دوستان کاملا با نحوه سرویس ها ، پشتیبانی و شخصیت شما آشنا شدن ، در هر صورت ببخشید اگه جسارت یا بی ادبی کردم به شما و یا در حضور بزرگان انجمن ، اگه 5 ماه پیش دامنه باز میکردید این مشکلات پیش نمی آمد! لاهیج سافت عزیز : ( مرتضی نادری ) هستم

از همه همکاران تشکر میکنم ، و از همه ی دوستان هم ممنونم که وقتتونو به من دادید !
ببخشید اگر جواب ندم حق ضایع می شه.
1 - در مورد باز کردن یا نکردن دامنه، به اصرار همکاران در این انجمن اون دامنه رو باز کردیم از اول همه گفته شد ایشان خلاف کردند ولی نوع مشاهده خلاف رو نگفته بودیم که گفتیم.
2 - در مورد کرون جانب کجا یک هفته شد بعد بنده کجا سر شما منت گذاشتیم؟
3 - در مورد پاک کردن ریسلری whm شما، خواهشا مدیران بگن آیا کسی تمدید نکنه بعد از یک ماه و ایمیل تمدید بدیم جواب ندن بعد از ساسپند یک ماهه نباید هاست ها رو حذف کرد؟ باز می گم یک ماه ساسپند + ایمیل + عدم تمدید
4 - در مورد دکمه تشکر، ماشاالله انتظار تشکر هم دارید؟
5 - "بازم تعجب میکنم به شما بی احترامی نکرد !" یعنی باید فحش هم بدن؟ این فرهنگ شماست؟ من از شما شخصیت دیگری انتظار داشتم نه این طوری...
6 - بقیه چیز ها هم ولش کن، هر چی شما می گی بگو کسانی که این تاپیک ها رو می بینن خواهشا بدونن هیچ کس نباید یک طرفه به قاضی بره و باز می گم این کار ها برای رفع مشکلات درست نیست اینجا هم دادگاه و کاروانسرا و ... نیست.

با کمال احترام و التماس دعا
موفق و موید و پیروز باشید