صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 82

موضوع: پایان عمر هتزنر و گلایه از ساپورت ضعیف حتما بخوانید ...

عضو جدید Aryabooks آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : پایان عمر هتزنر و گلایه از ساپورت ضعیف حتما بخوانید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط HyperServer نمایش پست ها
    دوست عزیز ...شما منظوره بنده رو نگرفتی...
    من میگم هیچ کس نمیاد بگه که چقدر واسش تموم شده و از شما چقدر سود میگیره...
    این که باید سود عادلانه روش بکنه منم موفق هستم...اما شما این نکته رو هم داشته باش که اولا همه خریدارها مثل شما نیستند....دوما انقدر بی اعتمادی زیاده و ما به دروغ شنیدن عادت کردیم نمیشه به این صورت فروش داشت...
    یه مثال می زنم که باز بشه قضیه...
    من فروشنده هاست هستم...هر گیگ برام 10000 تومان در میاد ...میام به شما راست و حسینی میگم 10000 در اومده...اما برای من بصرفه 15000 باید بدم....
    یکی دیگه میاد دروغ میگه برای من 13000 تموم شده....به شما میدم 14000
    در صورتی که برای خودش 7000 در اومده!
    از کدوم میخری شما؟ (با فرض اینکه شما میگی هر دوشون راست میگن)

من منظور شما رو متوجه هستم
    اما برای من اینکه بقیه چیکار میکنن مهم نیستش و سعی میکنم تا جای که میشه کار درست رو انجام بدم
    خیلی ها دوست دارن خیلی کارها بکنن ، دلیلی نداره که منم اون کارها رو بکنم
    شما هم که میگید قیمت این هاست اینقدر میشه و اینقدر میفروشم کار درستی رو میکنید و نباید بگید چون یه نفر دیگه داره با دروغ مشتری جذب میکنه پس ما هم باید این کار رو بکنیم
    الان تو رده کاری شما چند نفر هستن که دارن فعالیت میکنن ؟ آیا میشه تصور تعدادش رو هم کردش ؟ هر کی رو میبینی یه گوشه از سایتش فروش هاست هم زده
    آیا به نظرتون وقتی یه وبمستر حرفه ای احتیاج به هاست داره فکر این ادمها رو میکنه یا یه جای مطمئن و با آبرو که بهش اعتماد داره ؟
    من معلم اخلاق اصلا نیستم و خودم هزار جور شیشه خورده دارم اما میگم اگه چهار نفر دارن تقلب میکنن ، دلیل نمیشه که منم تقلب کردن رو یه امر عادی بدونم و راحت انجام بدمش و توجیه هم بیارم

نقل قول نوشته اصلی توسط goldcom نمایش پست ها
    اصلا حرف شما رو قبول ندارم
    ملت قیمت ها رو تو رنج مشخصی میخوان
    برای مثال من یه سرور از هتزنر داشتم ، 3 ماه پیش هزینه ماهیانه اون 140 تومان میشد ، فکر میکنم نزدیک 200 تومان هم هزینه ستاپ داشت
    من این سرور رو میخواستم به یکی به قیمت 140 تومن بفروشم که از منیج سرور پول بگیرم یعنی سرور بدون ستاپ !
    طرف تا سر حد پرداخت رفت
    اما بعدش زنگ زد و گفت که اطمینانی نداره ، حتما کاسه ای زیر نیم کاسه هست که دارم ستاپ نمیگیرم و معامله رو به هم زد !
    بعدش من این سرور رو با دریافت هزینه ستاپ ، بدون هیچ سوال جوابی ، به یکی دیگه فروختم رفت ...

دوست عزیز شما ظاهرا تو بحث نبودید
    اگه پست صفحه قبل بنده رو بخونید دقیقا این جمله هستش
    عزیزانم بنده نمیگم که شما حقتون رو نگیرید
    عرض بنده این هستش که خدماتتون رو روشن بیان کنید
    مثلا بفرمائید که واسه فلان کار این قدر هزینه داره و اگه مثلا پشتیبانی و.. میخواین اینقدر میشه و... ( هر چند که فرهنگ عموم مردم جامعه ما اینه که دوست دارن بهشون دروغ گفته بشه )
    در مورد مطلبی که فرمودید بهتون حق میدم اما توجیه واسه کار اشتباه و غیر اخلاقی ما نیستش
    خلاصه یه عده ای که بزرگتر و قدیمی تر هستن باید درست کار بکنن که چهار تا بچه که تو کاری وارد شدش هم یاد بگیره و هم جرات نکنه کار خلافی بکنه

2. # ADS

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryabooks نمایش پست ها
    من منظور شما رو متوجه هستم
    اما برای من اینکه بقیه چیکار میکنن مهم نیستش و سعی میکنم تا جای که میشه کار درست رو انجام بدم
    خیلی ها دوست دارن خیلی کارها بکنن ، دلیلی نداره که منم اون کارها رو بکنم
    شما هم که میگید قیمت این هاست اینقدر میشه و اینقدر میفروشم کار درستی رو میکنید و نباید بگید چون یه نفر دیگه داره با دروغ مشتری جذب میکنه پس ما هم باید این کار رو بکنیم
    الان تو رده کاری شما چند نفر هستن که دارن فعالیت میکنن ؟ آیا میشه تصور تعدادش رو هم کردش ؟ هر کی رو میبینی یه گوشه از سایتش فروش هاست هم زده
    آیا به نظرتون وقتی یه وبمستر حرفه ای احتیاج به هاست داره فکر این ادمها رو میکنه یا یه جای مطمئن و با آبرو که بهش اعتماد داره ؟
    من معلم اخلاق اصلا نیستم و خودم هزار جور شیشه خورده دارم اما میگم اگه چهار نفر دارن تقلب میکنن ، دلیل نمیشه که منم تقلب کردن رو یه امر عادی بدونم و راحت انجام بدمش و توجیه هم بیارم
    به هر حال من هم مثل شما معتقدم که تجارت باید سالم انجام بشه....اما اینکه من بیام مسایل کاری خودم مثل قیمت تمام شده برای خودم رو برای مشتری بیان کنم مخالفم.
    فکر می کنم دیگه نیازی به ادامه نباشه !

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IFACO.Net نمایش پست ها
    در حدود 4 سال سابقه کار هاستینگی که داریم بهترین آپتایم و کمترین مشکل را فقط در این دیتاسنتر هتزنر آلمان داشته ایم.
    سلام دوستان من 4 سرور از این دیتاسنتر دارم .و خدود 7 ماه هست که از این سرور ها استفاده می کنم . ما هم بهترین آپتایم و کمترین مشکل را فقط در این دیتاسنتر هتزنر آلمان داشته ایم

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

60 پاسخ : پایان عمر هتزنر و گلایه از ساپورت ضعیف حتما بخوانید ...

اکثرا دوستان یک طرفه فکر میکنند.
    خوب ما که با یه جا کار نمیکنیم که طرفه جایی رو بگیم. به نظر من دیتا سنتر اپتایم 100 داشته باشه و سرعت network خوب و stable داشته باشه. بسته به نیازه کاربر که واسه چی میخواد استفاده کنه فرق داره .
    واسه یه کاری هتزنر خوبه واسه یه چیزی singlehop و .... .
    فقط چیزی که خیلی مهمه اپتایم و بعد قیمت خوب متناسب با ساپورت .
    ویرایش توسط iNicz.Com : May 25th, 2011 در ساعت 00:57
    Contact Me: Tell : 044-32341756 **9149600789 \ Mail : Sup.inicz[at]gmail.com \ Y!ID : hadi_gby\ Old Inicz.com
    شرکت فرانوآوران : اولین و قدیمی ترین فروشنده سرور های هتزنر در ایران با 6 سال سابقه

6. تعداد تشکر ها از iNicz.Com به دلیل پست مفید

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

این بنده خدا (استارتر تایپیک) اومد نظر خودش رو درباره یک دیتاسنتر درجه چند داده. من نمی دونم چرا به همکاران محترم این قدر برخورده ؟؟ مگه سهامدارش هستید ؟

عضو انجمن iNicz.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    1,297
    تشکر شده در
    776 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pardishosting نمایش پست ها
    این بنده خدا (استارتر تایپیک) اومد نظر خودش رو درباره یک دیتاسنتر درجه چند داده. من نمی دونم چرا به همکاران محترم این قدر برخورده ؟؟ مگه سهامدارش هستید ؟
    خوب عزیز دل بندم اینحا انجمن گفت و گو بحث هستش !!
    دقت کن خود کسی که تاپیک رو باز کرده نوشته : پایان عمر هتزنر و گلایه از ساپورت ضعیف حتما بخوانید ...
    خوب یعنی خودش همه رو مد نظر گرفته و هر یک از همکاران و دوستان نظراتی دارن که محترمه و میخوان به اشتراک بگذارن.
    ناراحت نشی ولی اگه نظری نداری مجبور نیستی سپم بدی.
    Contact Me: Tell : 044-32341756 **9149600789 \ Mail : Sup.inicz[at]gmail.com \ Y!ID : hadi_gby\ Old Inicz.com
    شرکت فرانوآوران : اولین و قدیمی ترین فروشنده سرور های هتزنر در ایران با 6 سال سابقه

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

نه ناراحت نشدم ... بالاخره ما از قدیمی های انجمن هستیم ، اخلاق و روحیات همکاران رو به خوبی میشناسم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    492
    تشکر شده در
    366 پست

سلام

برادر عزیز مشکلی داری این راهش نیست.
    اگه بابت هر مگابیت پهنای باند 10 دلار بدی بهت ساپورت میدن 48 ساعته بجای 24 ساعته.

توی این دور و زمونه کسی الکی ..... کف دست آدم نمی ندازه. اونم خارجیا که نگو. چه برسه به آلمانیش که دیگه واویلا
    The Compliment is only Special of the God, Who is the Creator of the World.

11. تعداد تشکر ها ازWGB به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    247
    تشکر شده در
    178 پست

توی این دور و زمونه کسی الکی ..... کف دست آدم نمی ندازه. اونم خارجیا که نگو. چه برسه به آلمانیش که دیگه واویلا
    تایید میشه
    مخلص آقای حاجیانی هم هستیم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

بنده دیتاسنتر های امریکا رو تایید می کنم و دوست ندارم کسی وقت خودش رو روی دیتاسنتر های آلمانی تلف کنه.
    بنده از هلند سرویس داشتم بهتر بود.
    اما امریکا آپتایم عالی بدون نقص بدون نیاز به ساپورت مثل ساعت کار می کنه

چرا هر کس (مثلا شما) فکر می کنی خدای وب هستی و بقیه هیچ اطلاعی از root و managed و لینوکس نداره ؟
    هر کس حرفی نزد یعنی لال بود یا از شما کمتر اطلاع داشت که ....

اگر بنده بتوانم با این پست موفق شوم که یک نفر را از خرید از هتزنر منع کنم به هدف الهی و خداپسندانه ی راهنمای هم وطن عزیزم رسیده ام

اما شما می گویید قیمت ها داده می شود مشتری حق انتخاب دارد؟
    آیا بنده که خود نیز ارائه کننده سرور هستم حق ندارم به مشتری ها شفاف سازی کنم ؟
    آن مشتری که یک سرور از بنده بگیرد 180 تومان حال آنکه من آن را از آلمان گرفتم 80 تومان آیا نباید به مشتری بگویم که کیفیت آلمان از امریکا کمتر است تا بنده خدا شاید یک آفر دیگر داشت مثلا از امریکا کانادا

کدام فروشنده سرور مثل من انقدر شفاف می گوید که فروشنده نباید فقط به منافع شخصی خود فکر کند ؟

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

در مورد شما که گفتید با زدن این پست آیا در عملکرد هتزنر توقفی ایجاد میشود خیر

در کار آنها که گلابی را به نام نارگیل می فروشند توقف ایجاد خواهد شد

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

داستان فروشندگان ایرانی سرور:

تفکر: ابتدا 80 تا سرچ روی دیتاسنتر ها بزنم ببینم کدوم ارزون تره سودش کمتره ولش کن مشتری از کجا می فهمه فرق پورت 10 با 100 چیه و سیستم ها Stock هست... سود رو بچسب

اتفاقات در تیناهاست: ابتدا ما لینک سایت اصلی و دیتاسنتر رو هم می دیم سپس راهنمایی می کنیم فلانی اگر امکان پرداخت یورو و دلار دارید خودتان اقدام کنید و ما هزینه ساپورت می گیریم. فلان صرافی ها هم مورد تایید است /
    نبود کسی بیاد اعلام کنه که ما ایگونه راهنماییشان کردیم؟ از مجازی ساز گرفته تا نصب *** و حتی مزایای یک سرور و مقایسه با ...

داشتن 4 مشتری راضی بهتر از 40 مشتری ناراضی است

بنده تا بحال به هر رسلر یا سرویسی که از ما خریده اند و در زمینه ای مثلا عدم نصب ioncube or mysqli یا بدلیل فراموشی نصب نبود بلافاصله سرویس ایشان را بدون هزینه و رایگان محسوب کردیم تا موقعی که مشکل ایشان رفع گردد و شروع روز اول زمانی است که مشکل وی حل شود.

دوست عزیز اگر فروش سرور و هاستینگ سودآور نیست لطفا به بازار سیاه های دیگر تغییر شغل دهید.

14. تعداد تشکر ها از tinavps به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)