نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پارک نامحدود دامنه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پاسخ : پارک نامحدود دامنه

اگه سیستم وبلاگدهی شما مانند "وردپرس شبکه ای" با ایجاد یک alias name و فعال کردن WildCard
    امکان ساخت ساب دامنه مجازی و اضافه کردن را بدهید دیگر نیازی به اضافه کردن دامنه جدید در پنل نیست.
    سلام
    سیستم وبلاگ مشکلی نداره و کار میکنه.منظور من این بود که چجوری میشه دی ان اس دامنه ای رو تغییر داد به سرور ما و سایت ما توی اون دامنه نشون داده بشه بدون اینکه دامنه طرف در پنل هاست ما ثبت بشه.الان مثلا توی سیستم وبلاگ دهی وبلاگ news.yasgig.ir روی دامنه forushande.ir پارک شده ولی نشون نمیده.باید دامنه forushande.ir توی پنل هاست ثبت بشه تا وقتی آدرس forushande.ir زده شد وبلاگ news.yasgig.ir نشون داده بشه.
    با تشکر

عضو انجمن nezar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    82 پست

پیش فرض پاسخ : پارک نامحدود دامنه

نقل قول نوشته اصلی توسط yasgig نمایش پست ها
    سلام
    سیستم وبلاگ مشکلی نداره و کار میکنه.منظور من این بود که چجوری میشه دی ان اس دامنه ای رو تغییر داد به سرور ما و سایت ما توی اون دامنه نشون داده بشه بدون اینکه دامنه طرف در پنل هاست ما ثبت بشه.الان مثلا توی سیستم وبلاگ دهی وبلاگ news.yasgig.ir روی دامنه forushande.ir پارک شده ولی نشون نمیده.باید دامنه forushande.ir توی پنل هاست ثبت بشه تا وقتی آدرس forushande.ir زده شد وبلاگ news.yasgig.ir نشون داده بشه.
    با تشکر
    بله متوجه منظورتون هستم
    باید سیستم وبلاگدهی‌تون این امکان رو داشته باشه یا بهش اضافه کنید.
    مثلا برای وردپرس این پلاگین دقیقا همین کار رو می‌کنه : WordPress MU Domain Mapping
    پ.ن: اگه نتونستید، با یه اسکریپت ساده و استفاده از APIهای خود kloxo براحتی می تونید دامنه ها را ایجاد کنید. (در سیستم وبلاگ‌دهی)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)