صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 59

موضوع: خدمات مهر هاست چطوره ؟

عضو انجمن GOD آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    317
    تشکر تشکر شده 
    1,300
    تشکر شده در
    543 پست

پیش فرض پاسخ : خدمات مهر هاست چطوره ؟

دوستانی که با ما کار کردن می تونند شهادت بدن ما اگر مشکلی داشته باشیم حتی 6 ماه هم گذشته باشه از سرویس و کاربر واقعاً به دلیل مشکلی نتواند استفاده کند هزینه را برگشت میدهیم و در قید و بند این موضوع نیستیم. ولی این چنین موارد غیر منطقی مانند 3 دقیقه دان تایم اون هم با این طرز حرف زدن راستش زیاد تمایلی به همکاری خارج از وظایف و قوانین نداریم و درخدمت ایشون خواهیم بود هر مشکلی هم داشتند درخواست پشتیبانی ارسال کنند و با رعایت ادب مشکل را مطرح کنند حتماً پیگیری میشه.
    دقیقا ما مشتری هاست وارز مهر هاست هم بودیم.ولی وقتی مشکل برای سرور پیش اومد و دیگه قادر نبودند سرویس رو ارائه بدند هزینه ها رو برگشت زدند بدون هیچ حرفی.
    همیشه هم چه اینجا چه توی سایت مزاحمشون شدیم با روی باز جوابمون رو دادند
    دنیا که به کار ناکسان راضی شد گوساله بمرد و کره خر قاضی شد

2. تعداد تشکر ها از GOD به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Desperados آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    388
    تشکر شده در
    195 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GameIran نمایش پست ها
    برادر من اولا فقط 3 دقیقه نبود -- در ضمن در روز نه یک بار بلکه چندین بار در ساعت های مختلف داون شده
    اگر شما حق هستی پس تمامی تیکت هایی که ارسال کردم رو اینجا بنویسید در ضمن مدرکی مبنی بر بسته بودن پرت ارسال نکردین .
    شما وقتی 3 دقیقه دان شده و با این لحن تیکت زدید چرا بقیه موارد را گزارش نکردید ؟ و چرا در تیکت ذکر نکردید الان ذکر می کنید ؟ جمع این مواردی که فرمودید در این 20 روز بیشتر از 1 ساعت شده ؟
    ما مگر به شما نگفتیم هر موقع دان داشتید لینک Host-Tracker بدید از وضعیت سرور همراه آموزش برای اینکار تا قابل بررسی باشد ؟ وقتی گزارش گیر و مانیتور سرور دان تایمی از سرور ثبت نکرده ما چطور قبول کنیم بدون هیچ مدرکی که می فرمایید هاست شما دان هست ؟

این هم تیکت های قبلی شما :

عنوان تیکت : عدم رضایت از سرویس هاستینگ شما !!!

متن تیکت :

بنده در مقایسه با هاست های دیگر شرکت شما رو از هر نظر خوب می دونم ولی از بابت کیفیت هاتینگ شما عدم رضایت دارم .
    اکثرا شب ها ساعت 4 یا 5 صبح برای 20 ثانیه سایت بالا نمی یاد و سرعت پایین تری داره . چون نزدیک 10 تا هست رو تست کردم از سرعت هاستینگ شما راضی نیستم . آیا سرور داخل ایران دارید ؟؟
    خوب اینجا هم فرمودید چون 20 ثانیه سایت شما دان شده به قول شما ناراضی هستید که در این مورد قبلاً توضیح دادم در پست قبل قضاوت بر عهده کاربران که 20 ثانیه دلیل عدم رضایت از هاست اشتراکی با آپتایم 99.8 یا 99.9 می تواند باشد یا خیر ؟

هر کسی حتی با ریسلر هم کار کرده باشه متوجه این موضوع هست که حتی زمانی که در سرور های اشتراکی اکانت جدید ایجاد میشه ممکنه بین 15-20 ثانیه ایجاد مجدد فایل httpd.conf و به روز رسانیش و سپس ریستارت Apache زمان ببره.

اگر مورد دیگری مد نظر هست بفرمایید.
    ویرایش توسط Desperados : March 4th, 2011 در ساعت 21:37

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

باز مدرکی مبنی بر مسدود شدن پرت نیاوردید - به هر حال از این تاریخ به بعد روی سایت میشینم و تمامی گزارش های داون تایمی رو ارسال می کنم -- ولی کلا از خیر این هاست گذشتم -- فردا فایل هامو به یک شرکت جدید منتقل می کنم بعدا ترمینیت کنید -- نیازی به هاستی که حتی نمی خوان قبول کنن که داون داشته حالا چه 20 ثانیه چه 3 دقیقه چه چند ساعت از لحاظ اطمینان هم مورد داره برای شخص بنده .

حالا شما پول رو برگشت نده .

عضو انجمن Desperados آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    388
    تشکر شده در
    195 پست

باز مدرکی مبنی بر مسدود شدن پرت نیاوردید - به هر حال از این تاریخ به بعد روی سایت میشینم و تمامی گزارش های داون تایمی رو ارسال می کنم -- ولی کلا از خیر این هاست گذشتم -- فردا فایل هامو به یک شرکت جدید منتقل می کنم بعدا ترمینیت کنید -- نیازی به هاستی که حتی نمی خوان قبول کنن که داون داشته حالا چه 20 ثانیه چه 3 دقیقه چه چند ساعت از لحاظ اطمینان هم مورد داره برای شخص بنده .

حالا شما پول رو برگشت نده .
    این اختلال ها جایی ثبت نمیشه که امار رسمی من به شما بدم ولی این را مشاهده کنید

افزایش اختلالات اینترنتی کشور، از نوعی دیگر

همچنین کاربران هم سوال کنید که طی 20-30 روز اخیر مشکلی در ارتباط با اتصال به پورت های و-ی پ-ی ا-ن یا غیره و کلاً تمام پرت های اجرایی داشتند یا خیر

در مورد دان تایم هم اگر ما حرف شما را قبول کنیم شما گزارش دادید که یک 20 ثانیه و یک 3 دقیقه دان تایم داشتید اگر باشه حتماً فبول می کنیم باز هم خیلی تا تضمینی که ما دادیم یعنی 99.8 تا 99.9 درصد فاصله داره یعنی 1-2 ساعت دان تایم در ماه که برای هاست های اشتراکی غیر قابل اجتناب هست.

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

باز مدرکی مبنی بر مسدود شدن پرت نیاوردید
    دوست عزیز؛ در مورد پورت ها عرض کنم که :
    از هر ایرانی که وبگردی میکنه و از کارهای وب در میاره بپرسید ، حتما خواهد گفت که اینترنت از 12 بهمن به بعد مشکل داشته و داره (کم و زیاد شدن محدودیت ها به کنار، خود دسترسی به اینترنت نوسان داره)

اما در مورد اعتراض شما :
    به عنوان یک بی طرف اگر بخوام نظر بدم ، حرفهای شما کاملا بی پایه و اساس و غیر منطقی هست.
    وقتی شما از جایی خرید میکنید، اولین کاری که میکنید قبل از خرید قبول قوانین سایت فروشنده هست.
    و وقتی توی قوانین نوشته شده که آپتایم تضمین شده 99.8 درصد در ماه هست، یعنی شما قبول کرده اید که هاست شما ممکنه حدود 1 ساعت در ماه داون شود.
    حالا شما به چیزی که خودتون قبولش کردید اعتراض میکنید ؟ جالبه والله !!!

8. تعداد تشکر ها از RezaFH به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

Thumbs up پاسخ : خدمات مهر هاست چطوره ؟

والا اگر شما از 2-3 دقیقه دان تایم ناراضی هستید،من راضی هستم،هاست سایتم در ماه همین 1-2 ساعتی که ایشون می گند،دان بشه(به ماند از کجا هاست گرفتم،پست هایم به حد نصاب برسه در مورده شرکت هاستینگم کامل توضیح می دهم در یک تاپیک).
    مثل اینکه با وضعیت هاستینگ های ایرانی آشنایی ندارید،که جدای ازدان تایم بعد از چند ماه کلاً غیب می شوند،بدون هیچ گونه مسولیتی.
    همین طور نحوه صحبت شما با پشتیبانی زیاد مناسب نبوده.
    به هر حال موفق باشید هر دو.

10. تعداد تشکر ها از myhostingjob به دلیل پست مفید

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

من فکر میکنم تاپیک به صورت کامل از مسیرش منحرف شده....از مدیران خواهش میکنم یا پست های اضافی رو انتقال بدن....یا حذف کنن...
    هیچکس نمی تونه منکر خدمات خوب مهرهاست بشه... چون سن هاستینگشون از این بچه بازیا گذشته !
    به این دوستمون پیشنهاد میکنم با این حساسیت سرور cloud بگیرن با 50 تا نود!

12. تعداد تشکر ها از HyperServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن Kian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    524
    تشکر شده در
    340 پست

با سلام

پشتیبانی فوق العاده خوب و قوی که خدایش حرف نداره .

در مورد هاست اشتراکی هم کاملا افت سرعت داره و در روز , مخصوصا شب ها حدود 3 دقیقه ای داون میشه ( طبق گفته پشتیبان این شرکت میگن از بستر اینترنت کشور هست ولی نمی دونم چطوری این دو رو به هم ربط بدم ) .
    من نمی خوام از کسی طرفداری کنم ولی انگار شما اولین بارت هست که هاست خریدی، چون از هر هاستنیگی در هر کشوری هاست بخری داونی چند ثانیه ای و یا چند دقیقه ای رو خواهی داشت، ولی همه هاستینگ ها پشتیبانی خوبی ندارند،
    البته مطمئنم که حرفامو قبولی نخواهی کرد، تا چند بار هاستینگ عوض کنی و کلی بلا سرت بیاد تا به حرفام برسی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

دوستان ، اپیک یه Review کلی هست از سرویس های مهر هاست. پست های ایجاد شده نیز کمکی کرد در شناختن پشتیبانی این شرکت.
    فکر میکنم شخص منحرف کننده ی تاپیک به جای ضربه زدن به این شرکت ، خودشون رو "معرفی" کردند و پشتیبانی این شرکت رو هم به همه از جمله Starter تاپیک نشون دادن.
    خواهشن در موردپست های ارسال شده توسط GameIran دیگه پستی ارسال نکنید و به موضوع اصلی بپردازید.
    لطفا از منحرف کردن تاپیک پرهیز کنید.

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

در ضمن در صورتی که مدیر مهر هاست ، Desprados پست های ارسالی اخیر رو ضربه ای به چهره ی کاری خود میبینن ، میتونن با ارسال پیام خصوصی به بنده یا گزارش یکی از پست ها اطلاع بدن تا همه ی پست های مرتبط با این موضوع حذف بشه.
    نظر شخصی بنده این هست که پست ها به جای "تخریب" موجب "نشویق و خوش جلوه کردن" مهر هاست شد.

15. تعداد تشکر ها از m_dg_farari به دلیل پست مفید

عضو جدید amrdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    43 پست

با سلام
    ممنون از همگی
    اگر سایر کاربران هم نظرات خوبشونو بدن ممنون میشم
    یا علی
    التماس دعا

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)