نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: ایجاد سرور لایسنس اشتراکی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    222
    تشکر شده در
    184 پست

پیش فرض پاسخ : ایجاد سرور لایسنس اشتراکی

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    استارتر تاپیک که دیر متوجه شد. بهشونم گفتم که این تاپیک، برای ارایه دهنده ها مشکل ایجاد میکنه. به این علت که تمام این فوروم، هزینه ی زیادی تا الآن بابت این موضوع به ارایه‌دهنده ها پرداخت کردن.

اگر کسی متوجه موضوع شد که فبها. این موضوع نه تنها برای سی پنل مطرح هست، برای تمام کمپانی های دیگه هم مطرحه. همین الآنش یکی از بازارهای پردرآمدش، لایسنسای نود۳۲ هستش.

چندبار هم توی تاپیک به استارتر گفتم که این تاپیک، برای ارایه‌دهنده های این فوروم بدشت موضوعیت داره و نباید بالا باشه.

یوزر company_hosting هم که قبلا بنمایندیگی از servervds.ir در تاپیک جداگونه ای همینطور درحال دفاع از موضوعی بود که بعدا با لینک هایی که فرستاد و دلایلی که میاورد متوجه شدم که فرق بین پهنای باند و ترافیک رو نمیدونست، بهمین علت فرصت تخریب گیرآورده و از این تاپیک هم استفاده کرده و داره میگه که من دنبال افزایش پست هستم و اطلاعات غلط میدم. دوست عزیز، اون بقیه کاربرایی هم که شمارو همراهی کردن، هنوز دارن روی تاپیکای من اسپم میدن.

اون جریان شمارو بقیه که فراموش کردن ولی شما هنوز فراموش نکردید که هنوز اومده نیومده، تو اولین پست، روی من حرف های بدون شرط‌عقل میفرستید.

من از سی پنل زمانی استفاده میکردم که احتمالا شخص شما، اونموقع هیچ شناختی نسبت به اینترنت و فضای وب نداشتید. من دیگه از اونموقع تا الآن درگیر سی‌پنل نبودم. ممکنه که شرایط ارایه‌اش رو تغییر داده باشه یا هرچیزی.

بارها تو تاپیک های قبلیمم گفتم، این باعث تاسفه که چرا ارایه‌دهنده های ما هنوز درگیر این فضا هستن.

البته شما که جای خود داری و تمرکز اصلیت رفته رو پروفایل من و اون بقیه دوستان اون سه نفری که در اون تاپیکی که انگار دقیقا یادتونه، اوناهم یادشونه. انشالله بتونید همچنان ظاهر بشید توی تاپیک هام. خخخخخخ

بابت اینکه هم گفتید من اطلاعات غلط میخوام بدم و افزایش پست بدم و این موضوع ها، بعدا میشه درموردش، تلفنی صحبت کرد که این هدف شما علتش چی هست.

همه اینو میدونن

ادمی که خودش بزنه به خواب پیغمبرم که باشی نمیتونی اونو بیدار کنی
    اما ادمی که خوابیده رو میشه بیدار کرد

تاپیک شما نبود ، اطلاعات غلط میدی ، بهت بدجوری برخورده که تگ شدی بزرگتر شدی یادت میره ، آقای کینه ای که بحث پست های قبل میکشی وسط ، انجا هم گفتم همه حرفی زدی و مقلطه کردی که حرافت پنهان بمونه حالا هم همین

خنده داشت ، خودم خودت میدونیم که حق با من بود خوب بلد شدی بحث عوض کنی بکشی بجای های دیگه مثل خط قرمز

کمی عاقل شو
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

2. تعداد تشکر ها از company_hosting به دلیل پست مفید

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,069
    تشکر تشکر شده 
    455
    تشکر شده در
    342 پست

بله حق با شماست. ما به اندازه‌ی شما بلده‌ی کار نیستیم

شما ظاهرا از طرز بیان تون مشخصه که با تجربه هستید. هم مسلط به بیان، هم مسلط به کار، هم مسلط به کلام. این انجمن برای شما چهارنفر هزینه کرده و من تلاشم این بود که متوجه بشید که بین ترافیک و پهنای باند فرق وجود داره. منتهی چون صاحب کسب و کار هستید، موضوع رو درنهایت جمعش باید بکنید. حق هم دارید. وگرنه یک مقدار ممکنه براتون سخت باشه بعنوان فروشنده همچنان فعال کنید. ولی این از فرهنگ اشتباست دیگه.

ولی وقتی تصور شما اینه که ایران کل ترافیک مصرفیش ۲ ترابایت هم نمیشه، نشون میده که شما تجربه ای که با مشتریاتون داشتید هنوز نسبت به دوترابایت ترافیک، هیچ حسی نداشتید. بگذریم. انشالله که متوجه شدید و داشتید بعدش جمعش میکردید داستان رو الآن هم شما و بقیه بچه هایی که تو اون تاپیک بودن، ادامه بدید.

تمام حضور شما هم بعد از همون تاپیکه روی پست های من. بیایید. همینکه از اون به بعد میایید روی پست های من این شکلی ریپلایی میزنید، یعنی کارتون درسته

بگذریم... یه ضرب المثلی هست که میگه:

کد PHP:
    If someone is out of the picturethey are no longer involved in the situation you are talking about 
    ویرایش توسط demonvictor : April 17th, 2023 در ساعت 02:26
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)

4. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

عضو انجمن nima17701 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,628
    تشکر تشکر شده 
    614
    تشکر شده در
    436 پست

دوست عزیز اطلاعاتتان درمورد لایسنس‌های سی‌پنل اشتباه بوده و اطلاعات غلط به استارتر تاپیک دادین.
    هیچ وقت سی‌پنل چنین لایسنسی (به صورت کلی / فله ای و ...) ارایه نداده بوده و همچنین مدت زیادی است که لایسنس‌های سی‌پنل بر اساس تعداد هاست ایجاد شده روی سرور پکیج بندی شده است.
    با توجه به اینکه در حوزه فعالیت ندارین طبیعیه که اطلاعات کامل نداشته و یا منظور پکیج‌های ارایه شده در سایت سی‌پنل رو درست متوجه نشده باشین.
    نیاز نیست جهت تاپیک تغییر بدید و تصور کنین دوستان غرض ورزانه به شما توضیح داده باشن.
    هدف از فعالیت در این شبکه‌ها بالا بردن سطح دانشمان است و اگر جایی اشتباه کنیم باید بپذیریم.

6. تعداد تشکر ها ازnima17701 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)