داداش من فکر کنم شما کلا مشکل فهمیدن دارید
من نیازی نیست چیزی توضیح بدم ولی این مسئله را شفاف سازی میکنم تا ادمهای دروغگو و کلاهبرداری مثل شما زر زر زیادی نکنن . شما که اینقدر خوب بلدی چرت و پرت بگی چرا پیامهاتو پاک کردی ؟ چرا من هرچی پیام بهت دادم و چرت و پرتهایی که گفتی عکی نفرستادی؟ کلاش دروغگو *** حروم خور
شما سه ماهه پیش یک اکانت از من گرفتید با حجم 50 گیگ که روی پنل v2board بود و سه تا سرور المان فرانسه و امریکا هم بهش وصل بودن که حدودا بعد از 10 روز بخاطر مشکلی که از سمت دیتاسنتر روی سرور امریکا اتفاق افتاد مجبور شدم سرور امریکا حذف کنم ولی ارتباط شما همچنان وصل بود . در نهایت بخاطر فیلتر شده ای پی و محدود کردن سرعت توسط زیر ساخت چند روزی سرور ها با کمی مشکل مواجه بودن که همه این مشکل داشتند و سراسری بود و بعد از حل مشکل من چند تا اکانت پشتیبانی هم بهتون دادم که اگر قطع شدید یا مشکلی داشتید وصل بشید که قابل پیگیری حجمی نبودند و بصورت عمومی به همه کاربرهام داده بودم . در نهایت یک ماه پیش کلا پنل v2board قطع کردم که در همان موقع شما حدود 15 گیگ مصرف کرده بودید و البته که با اکانت پشتیبانی هم مصرف کرده بودید که حجمش مشخص نمیشد ولی کاملا وصل بودید چون به محض اینکه سرور پشتیبانی قطع کردم و شروع به دادن اکانت از سرور جدید کردم شما سریعا پیام دادید که سرویستون قطع شده و دسترسی ندارید و منم یک اکانت جدید بهتون دادم که حجم و روزش اشتباه زدم و براتون اصلاحش کردم و حجم 30 گیگ بهتون دادم که شما این حجم 30 گیگ در کمتر از 15 روز تمام کردید. شما اینقدر ادم دروغگویی هستید که نمیگید توی این سه ماه بیش از 100 گیگ مصرف داشتید ولی به روی خودتون هم نیاوردید برای من مهم نیست ان شاالله توی همون حلقوم خودت و خانوادت گیر که من که راضی نیستم و نخواهم بود ولی چرت و پرت هم تحویل نده
در ضمن دوستان تاریخهای پیامهایی که ایشون دادن چک کنید بعد خودتون ببینید کی دروغ میگه . این اقای شیاد خودش پیام ساخته فرستاده خودم احمقشم حواسش نبوده تاریخشون نگاه کنه - یک مارس اکانت جدید بهش دادم که همان روز هم پیام داد که اشتباه تاریخ و حجم دادید منم درستش کردم بعد چطوری تاریخ 18 مارس پیام داده و منم 19 مارس بهش پیام دادم؟ این پیام اخری هم که فرستادی من ندادم و خودت ساختی و اکانت من نیست