نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
دوست عزیز، سایت پربازدید، باید سمت پیاده‌سازی نرم‌افزارتون، هندل بشه که بتونه حتی از ظرفیت های یک دیتاسنتر هم استفاده کنه. چه برسه به یک سرور. شما بهترین سرور با پورت ده گیگ رو هم داشته باشید، اگه سایتتون پربازدید باشه، بمشکل میخورید. اینجوری که نمیشه بسیار هزینه کنید برای نگه‌داری یک سایت پربازدید. شما نهایتا با سه تا یا چهار تا سرورمجازی ارزون قیمت، باید بتونید نرم‌افزارتون رو راه اندازی کنید. درصورتی که مجدد کمپین تبلیغاتی رفتید، بازهم سایتتون دیدید داره کند میشه، یک سرورمجازی ارزان قیمت دیگه اضافه کنید.

شما پس‌فردا میایید به ارایه دهنده میگید که من روز اول بتون گفتم که سرور رو برای سایت پربازدید میخوام. بعد پورتتون یا دیتابیستون کم میاره سایتتون بطور کل آفلاین میشه بعدش ارایه دهنده رو مقصر کنید به این علت که گفتید سرور برای سایت پربازدید، نمیشه.
من قصدم کمک هستشا.
شما اولا باید نرم‌افزارتون به شکلی راه اندازی بشه که اگر پربازدید هست، یکی از سروراتون هم دان شد، سایتتون آفلاین نشه. دوما باید درصورتی که مجموع سرورمجازی هاتون پاسخگوی سایتتون نبودن، یه سرورمجازی دیگه تهیه کنید. هیچ‌موقع از ارایه‌دهنده انتظار وظایفی رو نداشته باشید که شما باید سمت نرم‌افزارتون انجام میدادید و ندادید. انشالله همیشه موفق و موید باشید.
سلام، وب سایت روی iis هست و زونها هم به درستی تعریف شده، برنامه نویس سایت برای شرکتهای معتبری در داخل کشور این کار رو انجام دادند

این یعنی سایت هیچ مشکلی ندارن

پس فقط میمونه هندل کردن سرور