دوست عاقل من
خدا رو شکر شما شرکت کله گنده ای نیستی که من دست و پام بلرزه بخوام ایدی جدید بسازم که یه وقت منو نشناسی که اگر بشناسی فاتحه من خوندست!
من موقعی که در این انجمن سرور میفروختم و در انجمن های پرشین ادمینز و پرشین نتورکس فعال 4 ستاره بودم شما فکر کنم داشتی امتحانات دوران راهنماییتو میدادی. دلیل اینکه ایدیم جدیده اینه که بعد از مدت ها خواستم سرور بگیرم و اون ایدی قبلی هرچه میزدم اشتباه بود ومجبور شدم ایدی جدید بسازم.
پس خدا رو شکر بالاخره اخرش به این نتیجه رسیدی که داری تخلف میکنی و بخاطر فرار مالیاتی به نام شرکت به کام خودت فروش میکنی که وای به روزگارت میشه اگر اداره مالیات بفهمه همچین چیزی رو، البته به نظر نمیاد وارد باشی وگرنه بخاطر این مبالغ ناچیز خودتو توی دردسر نمینداختی.
لطفا قبل از اینکه شرکتی ثبت کنی، مطالعه داشته باش که متوجه بشی حتی برای مبلغ 1000 تومان هم باید فاکتور رسمی ارائه کنی، خوشحال میشم مستند بگی کجای قانون نوشته شرکت ها برای مبالغ سنگین فقط باید فاکتور رسمی ارائه کنن؟!
بچه های اینجا همه اهل اینترنت و رایانه هستند و دیدن که حتی وقتی نیم گیگ حجم اینترنت به قیمت 1000 تومان میخری، شرکت ارائه کننده باهات 1090 تومان حساب میکنه چون 9% مالیات میگیره و فاکتورش هم رسمیه.
من اوایل فکر میکردم شما داری زرنگی میکنی و بهت گفتم برای اینکه به همه ثابت شه داری درست میگی، بهم فاکتور رسمی بده. ولی با حرفایی که زدی دیدم نه زرنگ نیستی، نا اگاه هستی.
اداره مالیات طرحی داره به اسم سوت زن، من حتما گزارش کار شما رو به اداره مالیات میرسونم. اتفاقا همشهریت هم هستم و کارم هم مرتبطه.

- - - Updated - - -

اعضای محترم انجمن، بدونید و اگاه باشید که اگر از مالک این تاپیک (دیاکو وب) سرور اختصاصی اجاره و چند میلیون هزینه کنید، این اقا داره به اسم شخص خودش به شما سرور میده نه به اسم شرکت. فردا روز اگر خدای ناکرده براتون مشکلی پیش بیاد باید از این شخص شکایت کنید چون شما از شرکتش خرید نکردید و فاکتور شخصی بهتون داده، دستتون به هیچ جا بند نیست.
در صورتی که اگر فاکتور رسمی شرکتی بهتون بده، خدای نکرده فردا روز به مشکل خوردید خیلی راحت میتونید ازشون شکایت کنید و احقاق حق کنید.