نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: سرور مجازی از ایران, آلمان و فرانسه با هارد NVMe، تضمین کیفیت همیشگی و پشتیبانی 24 ساعته دیاکو وب از سال 2012 تا امروز

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن SaeedFazlollahzadeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی از ایران, آلمان و فرانسه با هارد NVMe، تضمین کیفیت همیشگی و پشتیبانی 24 ساعته دیاکو وب از سال 2012 تا امروز

نقل قول نوشته اصلی توسط noja نمایش پست ها
    دوست گرامی خوش صحبت
    شما یه شرکت ثبت کردی، از اسم مشابه اون شرکت دارین یک کسب و کار دیگه رو به اسم دیاکو وب میچرخونید.
    اگر دارین در قالب شرکتی که اشاره کردین فعالیت میکنید، چرا اینماد شما حقیقی است و حقوقی نیست؟ قاعدتا وقتی اسم شرکت میارین و سایت شما محصولات شرکتتون را میفروشه باید حتما و حتما اینماد شما حقوقی ثبت بشه به اسم شرکتتون. پس این نشون میده شما دارین به صورت یک شخص کاملا حقیقی فعالیت میکنید نه حقوقی (شرکتی)، بنابراین درج عنوان "شرکت" برای این کسب و کار تخلف محسوب میشه برای شما.
    اگر به اسم شرکت و حقوقی دارین فعالیت میکنید، چرا فاکتور رسمی ارائه نمیکنید؟ شما که به قول خودتون شرکت هستین میدونین یک شرکت باید فروشش فقط در قالب فاکتور رسمی باشه؟ بدون هیچ شرطی در مبلغ فاکتور؟ یعنی چه مبلغ فاکتور 1000 تومان باشه چه یک میلیارد تومان، باید حتما فاکتور رسمی شرکتتون رو ارائه کنید.
    ولی شما برای اینکه در حساب و کتاب مالیاتیتون این فروش ها درج نشه و مالیات پرداخت نکنید دارین با سواستفاده از اسم مشابه یه شرکت که ثبت کردین، فعالیت میکنید. و این فعالیت شما مجزای از شرکتتون است.و کاملا غیر قانونی
    ان شاله بخت با شما یاری کنه و اداره مالیات این موضوع را متوجه نشه..وگرنه جریمه خیلی سنگینی براتون ایجاد میشه و همینطور کاربران میتونن به عنوان "جعل عناوین" از شما شکایت کنن.

- - - Updated - - -

البته جرم "جعل عناوین" یک جرم عمومی است و برای ثبت جرم نیاز به شاکی خصوصی هم نداره.

اگر شما در قالب شرکت فعالیت میکردین، اینماد شماا باید مثل این اینماد عنوان "َشرکت " بود نه یک اسم و فامیل!

همینطور شما که دارای تعقل بالایی هستید، مدرکی ارائه کردین که اتفاقا به نفع ادعای من و بر ضرر شما شد.
    چون ادرس ثبت شده در شرکت شما با ادرس ثبت شده در اینماد شما کاملا متفاوت است:

و اما ادرس ثبت شده در اینماد فروشگاه شما که در این پست تبلیغ فرمودین: (ضمن اینکه طبق مستنداتی که ارائه کردید شما حدودا یک سال بعد از اینکه اینماد گرفتید شرکت ثبت کرده اید و این هم دلیل دیگر برای افکار فریبی شما)

فقط چون شما خیلی اهل تعقل هستید، امیدوارم ادعا نکنید این ادرس دیگر شرکت است، چون طبق همون مستنداتی که شما درج کردین، شرکت شما هیچ شعبه دیگری نداره.
    در پایان، میدونید من چرا این همه مطلب نوشتم؟
    چون خریداران بدونن اگر از این مجموعه "شرکت نمای کاذب شما" سرویسی خریدن و فردا روز به هر دلیل به مشکل برخوردند، هیچ شکایتی از شرکت شما نمیتونن بکنن، چون در واقع شما به عنوان یک شخص سرویس فروخته و دادگاه یا شورای حل اختلاف، هیچ گاه شرکت شما را مورد بازخواست قرار نمیده که اگر هم بده، شما خیلی راحت میتونین بگین فلان مشتری از شرکت ما هیچ خریدی نداشته چون هیچ مدرکی یا فاکتوری نداره.

من برای اینکه به همه خوانندگان این پست ثابت کنم شما دارین جعل عنوان میکنید، حاضرم یک سرویس از شما خریداری کنم، شما باید در عوض فاکتور اون سرویس رو به صورت رسمی و به همراه 9% مالیات بر ارزش افزوده به من ارائه کنید (چون من دارم طبق تبلیغ خودتون از "شرکت دیاکو وب" سرویس خریداری میکنم)، من هم برای اینکه مشخص بشه من اشتباه میکنم یا شما، تصویر فاکتورتون رو در همین پست درج میکنم تا همگان ببینن. موافقین؟
    نمی دونم کدوم شخص یا فرد هستید که فقط ثبت نام کردید که این حرف ها رو بزنید، اما همین کفایت می کنه که صحبتی با شما نداشته باشم.

روز خوبی داشته باشید

2. تعداد تشکر ها از SaeedFazlollahzadeh به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)