نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: سرعت سایت در بیوتی لاولی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن ghasemy50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    95 پست

پیش فرض پاسخ : سرعت سایت در بیوتی لاولی

سلام مجدد
    نه مهندس چرا فکر میکنین صحبت شما رو قبول نمیکنیم، داریم به عنوان دو همکار با هم مباحثه میکنیم تا به یه نتیجه برسیم در آخر.
    اینکه سرور ایران اکسس میشه بخاطر جلوگیری از حملات درسته، ولی آیا راهکاری مناسبه؟ در اون لحظه دیتاسنتر به فکر از بین نرفتن داده است و حق هم داره، ولی سوال اینجاست که دیتاسنتر های خارجی چنین چالشی رو ندارن؟ صد البته دارن و شدید ترش رو هم دارن. ولی چطور میشه که سرور های ovh مثلا فرانسه اکسس نمیشه؟
    در مورد اینکه میفرمائید ovh و هتزنر مشکلاتی داشتن، بله این ایراد بهشون وارده که چرا جلوی چنین خسارتی رو نتونستن بگیرن در حالی که باید پیشگیری میشد، اما از طرف دیگه در نظر بگیرین در ماه چند بار اتفاق میافته در چنین دیتاسنتر هایی؟ تا جایی که من تحقیق کردم در مورد او وی اچ (چون خودم مستقیما با این اتفاق در ارتباط بودم و سرور خودم SBG2 بود) کلا از بدو تاسیس دیتاسنتر این سومین باری هست که چنین اتفاقی افتاده.
    الان دارم راجع به قطعی صبحت میکنم نه دیتالاست،
    قطعی برای تعداد زیادی کاربر، سه بار در بیست سال کجا، و هفته ای حداقل یک بار کجا...
    اگر داخل ایران زندگی بکنین با شرایط شبکه کشور باید آشنا باشید، یه روز پینگ داغونه، یه روز سرعت داغونه، یه روز فلان پروتکل رو میبندن هیچ سایتی باز نمیشه و ...
    وضع دیتاسنتر ها هم به نظرم بهتر از این نیست و همین الان از نظر کاربرانمون دیتاسنتر های خارجی اولویت انتخاب خواهند بود.
    اون ویدیو رو دیدم و اون بنده خدا قطعا از شرایط شبکه کشورمون اطلاع نداره، هیچ جایی از صحبتش هم ندیدم در مورد ایران صحبت کنه، از طرف دیگه ویدیو مربوط به حدود 12 سال پیشه و تا الان الگوریتم های گوگل و نکات موثر در بهبود رنکینگ سایت ها در گوگل بارها و بارها تغییر کردن.
    تا الان فقط با یه بخش از صحبتتون موافق بودم، اون هم اینکه فرمودین برای سایت های ایرانی بهتره سایتشون ایران میزبانی بشه، اون هم به این دلیل که پینگ پایینتری دارن.
    اما با ذکر این نکته که کل سرور ایران نباشه، میزبانی در خارج از کشور انجام بشه و با سی دی ان ایرانی نظیر ابرآروان برای کاربران ایرانی داخل کشور باز بشه.
    الان برای هر مشتری این کارو کردیم مشکلی نداشته و بهترین کیفیت رو هم شاهد بودیم در این حالت.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط ghasemy50 : May 10th, 2021 در ساعت 20:13

2. تعداد تشکر ها از ghasemy50 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)