صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: مدارک مورد نیاز برای شکایت ( کسانی که تجربه دارند تشریف بیاورند )

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای شکایت ( کسانی که تجربه دارند تشریف بیاورند )

دوست عزیز شما اول بگو موضوع شکایت چی هست و اصلا جرم چی هست تا بیشتر بشه راهنماییتون کرد...چون هر جرمی بسته به مبلغش و نوع معامله مراحلش متفاوت هست.یک خلاصه وار بگید چی شده مبلغ چه قدر بوده؟
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

2. # ADS

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای شکایت ( کسانی که تجربه دارند تشریف بیاورند )

باسلام
    شما بهتره تشریف ببرید پیش وکیل و از وکیل بخواهیید که راهنمایی تون بکنه بسته به نوع مشکل. ماشاا... اینجا همه دوستان چون روزی 2 3 بار میرن شکایت میکنن و بسیار تجربه دارند در این امر(!!!!)، فلذا ممکنه با راهنمایی اشتباه کار شما رو سختر کنند.
    موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

4. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو انجمن AbtinServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    373 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط psfa نمایش پست ها
    ببخشیدا ولی فکر کنم ایشون چند بار تاکید کردن کسایی که تجربه دارن
    بیایم الکی از جایی اطلاع نداریم نظر ندیم نه روی نظرات و عقاید شخصی و شاید ها ...
    قاضی هر شهری فرق داره کارمندای هر شهری فرق دارن موارد فرق داره پرونده ها فرق دارن
    دوست عزیز استارتر شما هر چی مدرک میتونی جمع کن و ارائه بده و پیگیر باش
    در همین مورد هم تماس بگیری یا مراجعه کنی و از خودشون سوال کنی هم بهتره
    با تاپیک باز کردن در این موارد به هیچ جواب درستی نخواهید رسید
    دوست عزیز دوسال پیش سر یک موضوعی که پول ما رو پرداخت نمی کردند صدای ضبط شده تلفنی و چت یاهو ارائه دادیم اعلام کردند مستند نیست
    فقط به زور فیش و تراکنش واریزی موفق به دریافت وجه خود شدیم.
    اینکه داستان زندگیمونو تعریف نمیکنیم دال بر عدم تجربه نیست. استفاده از کلمه فکر نمیکنم بابت این امر بود که قوانین در کشور لحظه ای تغییر میکنه.

پیروز باشید
    فروش ویژه سرورهای مجازی و اختصاصی نامحدود پارس آنلاین و زیرساخت (آپلود و دانلود نامحدود)
    تلفن فروش شرکت در ساعات اداری : ۵۶۶۷۰۹۴۹ – ۰۲۱
    خرید سرور مجازی

عضو انجمن sssoheil آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    241
    تشکر تشکر شده 
    1,201
    تشکر شده در
    806 پست

درود

لیست کلیه مکالمات را پرینت کنید و اسکرین شات بگیرید و قسمت های مهم را های لایت بفرمایید.ضمن اینکه به عنوان شخصیت حقوقی اگر شکایت کنید سریعتر به نتیجه میرسید.در نهایت اگر پرونده راکد بود یا پیگیری جدی انجام نشد وکیل اختیار کنید 100% نتیجه خواهید گرفت.نوع جرم ایشون هم در روند پیگیری پرونده بی تاثیر نیست.
    شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات تیناب(سکویا سرور) شماره ثبت:44188
    موبایل:09163066823 و 09386398967 ----- Telegram:@sekoyaserver
    مدیریت:علیرضا فقیه

7. تعداد تشکر ها از sssoheil به دلیل پست مفید

عضو انجمن slashflash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    263
    تشکر شده در
    210 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط psfa نمایش پست ها
    ببخشیدا ولی فکر کنم ایشون چند بار تاکید کردن کسایی که تجربه دارن
    بیایم الکی از جایی اطلاع نداریم نظر ندیم نه روی نظرات و عقاید شخصی و شاید ها ...
    قاضی هر شهری فرق داره کارمندای هر شهری فرق دارن موارد فرق داره پرونده ها فرق دارن
    دوست عزیز استارتر شما هر چی مدرک میتونی جمع کن و ارائه بده و پیگیر باش
    در همین مورد هم تماس بگیری یا مراجعه کنی و از خودشون سوال کنی هم بهتره
    با تاپیک باز کردن در این موارد به هیچ جواب درستی نخواهید رسید
    ممنون از نظر شما ، امروز که دادسرا بودم نصف کارهاش رو انجام دادم ، حتی گفتن 1 عکس هم مدرک حساب میشه ... یه متن مدرک حساب میشه برای اینکه به چرخه بررسی اضافه بشه ، مدارک که تایید میشه ، مسئولانی دارن که خودشون اینهارو چک میکنند و مسائل دیگه ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AbtinServer نمایش پست ها
    دوست عزیز دوسال پیش سر یک موضوعی که پول ما رو پرداخت نمی کردند صدای ضبط شده تلفنی و چت یاهو ارائه دادیم اعلام کردند مستند نیست
    فقط به زور فیش و تراکنش واریزی موفق به دریافت وجه خود شدیم.
    اینکه داستان زندگیمونو تعریف نمیکنیم دال بر عدم تجربه نیست. استفاده از کلمه فکر نمیکنم بابت این امر بود که قوانین در کشور لحظه ای تغییر میکنه.

پیروز باشید
    صدای ضبط شده مدرک معتبر نیست ( بجز در شرایط خاص ) ، چت یاهو مدرک حساب میشه به صورتی که مدارک تکمیلی به همراهش ارائه بدید ... امروز 2 ساعتی دادسرا ناحیه 31 ( جرائم رایانه ای ) بودم با مدیریت کل اون ناحیه جناب آقای جعفری بودن اگر یادم نرفته باشه هم صحبت کردم.

- - - Updated - - -

بعد از اینکه درگاهشون بسته شد و 2 ساعت بعد از باز شدن این تاپیک ( که باعث شد اون شخص این تاپیک رو ببینه ) مثل اینکه مشکل حل شد البته بعد از 2 ساعت مکالمه تلفنی با مادرشون !

از مدیریت درخواست بسته شدن یا حذف تاپیک رو دارم. با تشکر
    ویرایش توسط slashflash : June 15th, 2015 در ساعت 21:15
    :: گروه 98 طرح :: ارائه خدمات : طراحی و کدنویسی تحت وب

عضو جدید mehdialijani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط slashflash نمایش پست ها
    با سلام ،

بنده به دادسرای ناحیه 31 ( جرائم رایانه ای ) مراجعه کردم ، که تحقیقات و صحبت هایی که انجام شد ، نیاز به مدارک گفتگو ها بود و اطلاعات حساب و ... بود. ( مدارک برای حساب ، شماره پیگیری واریز مبلغ و شماره کارت طرف و شماره پیگیری واریز به حسابشون داخل جهان پی رو دارم و باقی مدارک تکمیلی که مورد نیاز هستش ) مدارکی ارائه شد ، اما باز میخواهم مدارک بیشتری رو ضمیمه کنم. فعلاً با همان مدارک درگاهشون بسته شده میخوام سریعتر پیگیر شم که مراحل بعدی هم سریعتر انجام بشه.

الان از دوستانی که قبلاً براشون این مشکل پیش اومده و اقدام کردند به شکایت سوالی داشتم اینکه آیا نیاز هستش تمامی گفتگو هایی که در یاهو صورت گرفته اسکرین شات و پرینت گرفته بشه ؟ چون 81 صفحه هستش ( داخل برنامه آفیس ) !!!!

یا اینکه اگر جاهای مهم رو اسکرین شات بگیرم و پرینت کنم مشکلی نداره ؟

متشکر از همه دوستان.

سلام

یه موضوعی رو حتما باید متوجه باشید

قضات ما معمولا دانش و تخصص کافی در مورد مسائل اینترنتی ندارند

و از طرفی در خصوص جرائم رایانه ای تقریبا همه پرونده ها به پلیس فتا ارجاع میشه و قاضی بر اساس نظر پلیس فتا نظر میده که باز اونها به مسائل اینترنتی بیشتر واقف هستند

اینکه جرمی انجام شده یا خیر با پلیس فتا هست پس سعی در جلب نظر اونها داشته باشید

و قسمت بد ماجرا این هست که اکثر پرونده های دادسرا منتج به قرار منع تعقیب می شوند و شما مجبور به طرح دادخواست حقوقی هستید

اگر مبلغ بالای بیست میلیون باشد از طریق دادگاه و اگر کمتر باشد از طریق شورای حل اختلاف باید اقدام کنید

قبل از هر اقدامی با وکیل مشورت کنید

موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)