صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: تجربه شما از سفارش ماشین در سایت ایران خودرو

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه شما از سفارش ماشین در سایت ایران خودرو

من متوجه نمیشم وقتی قراره قیمت روز خودرو رو بدید برای تحویل خب برید از نمایشگاه بخرید چه کاریه

2. تعداد تشکر ها از Ashkankamangar.ir به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,376
    تشکر شده در
    2,201 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
    من متوجه نمیشم وقتی قراره قیمت روز خودرو رو بدید برای تحویل خب برید از نمایشگاه بخرید چه کاریه
    فرقش اینه یکی دومیلیون درکمترین حالت به نفع مشتری میشه دقیقشو نمیدونم بعدشم بنگاهها که دیگه از همین سایت ایران خودرو هم وضعیتشون بدتره هرکی یک قیمت میگه بعدشم میندازن گردن صاحب ماشینا

5. تعداد تشکر ها از ULTRAWEB به دلیل پست مفید

عضو جدید Matplotlib آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    88
    تشکر شده در
    70 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
    قیمت کارخونه با بازار گاها تا چند ده میلیون (بسته به نوع ماشین) تفاوت میکنه.

7. تعداد تشکر ها ازMatplotlib به دلیل پست مفید

عضو انجمن sudo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    360
    تشکر شده در
    300 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ULTRAWEB نمایش پست ها
    اینا اصلا حالیشون نیس از ثبت نام هاشون درس بگیرن
    مدیر سایت ایران خودرو میگه من عالیم ظرفیت ان هزارتا درخواستو ساپورت میکنه
    مدیر گیت وی پرداختم ایا همین توانایی رو داره تا اینا کنارهم درست کار کنن
    من خواستم دنا ثبت نام کنم درحالی ظرفیت بود و بقول دوستان رزرو بود تو صفحه ی پرداخت گیرکرد بعدشم شوت شدیم بیرون
    مشکل پهنای باندم نبود میکس چهارتاشرکت مختلف بود از فیبرنوری مخابرات بگیر تا 16مگ پیشگامان و1 تا 80 مگ ایرانسل یاایرانول
    دو دفعه یعنی دوساله همین مشکل رو داشتم وهردفعهم نشد درسم نگرفتم من
    دفعه دیگه بقول یاس میرم پشت درنمایندگی هس پیدا میشه 5تومنو میدم یکی ثبت نام میکنم بهتره از این وضع اینترنتی بی دروپیکر
    بخدامشکل مردم با یک هم نشینی وجلسه بین مدیر درگاه پرداخت +ادم بادانش اونجا+برنامه نویس سایت+یک مدیرامنیت شبکه حل خواهد شد و اینقدر حرفو حدیث نمیشه چرا نمیکنن
    نمیدونم والا
    فکر کنم شما هم مثل من و بقیه دوستان بدشانس باشی
    فکر میکنید اون ها نمیدونن که زیرساختشون مناسب نیست؟! چرا میدونن! ولی...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    67 پست

قبلا که اصلا نمیشد لااقل الان که قرعه کشی شده حدود 10 نفر از هزاران کسانی که میشناختم اسمشون درومد

از قدیم گفتن ... بهتره هیچیه :: قبلا دو دقیقه ای رباتا سفارش دلخواه میدادن الان بهتره دیگه

البته این شرایط کاملا گذرا هست الان به خاطر تحریم شدید تولید داخلی خودرو حدود یک بیستم قبلا شده که در حال داخلی سازی قطعات هستیم و مقداری زمان میبره

و اینکه قابل توجه دوستانی که میگن واسه 20 هزار کارگر ایران خودرو حاضر نیستند واردات خودرو آزاد بشه باید بگم : صنعت خودروسازی کشور به طور غیرمستقیم شغل حدود 500 هزار نفر رو داره میگردونه ! + اگر واردات آزاد بشه حجم بسیار عظیمی ارز به طور مرتب خارج میشه و بدون شک اگر امروز دلار 20 تومنه میره روی پایه 40 ت

حدود 2 سال دیگه زمان میبره تا قطعه سازی در کشور بسته به نیاز کاملا خودکفا بشه و با قدرت در حال احداث خطوط تولیدیم

لازم به ذکره اولین باره در کشور متاسفانه این موارد هم شامل تحریم ها شده و قبلا این شرایط رو تجربه نکرده بودیم ...

در شرایط سخت امروز به هر دلیلی اگر 500000 مشاغل خودروسازی دچار مشکل بشوند حداقل 2 میلیون نفر در کشور فاقد درآمد ماهانه میشوند و این تعداد به تعدادی ( که البته کم هم نیستند ) اضافه بشه به خودی خود یعنی فاجعه ...

و اینکه بنده نه ربطی به خودروساز ها دارم نه وابسته جاییم فقط یک جوانم که نگاهم به داخل کشوره و امید دارم که انشالله ایرانی یک کشور قدرت مند و خودکفا طی سال های آینده خواهیم داشت

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad.Parsa نمایش پست ها
    قبلا که اصلا نمیشد لااقل الان که قرعه کشی شده حدود 10 نفر از هزاران کسانی که میشناختم اسمشون درومد

از قدیم گفتن ... بهتره هیچیه :: قبلا دو دقیقه ای رباتا سفارش دلخواه میدادن الان بهتره دیگه

البته این شرایط کاملا گذرا هست الان به خاطر تحریم شدید تولید داخلی خودرو حدود یک بیستم قبلا شده که در حال داخلی سازی قطعات هستیم و مقداری زمان میبره

و اینکه قابل توجه دوستانی که میگن واسه 20 هزار کارگر ایران خودرو حاضر نیستند واردات خودرو آزاد بشه باید بگم : صنعت خودروسازی کشور به طور غیرمستقیم شغل حدود 500 هزار نفر رو داره میگردونه ! + اگر واردات آزاد بشه حجم بسیار عظیمی ارز به طور مرتب خارج میشه و بدون شک اگر امروز دلار 20 تومنه میره روی پایه 40 ت

حدود 2 سال دیگه زمان میبره تا قطعه سازی در کشور بسته به نیاز کاملا خودکفا بشه و با قدرت در حال احداث خطوط تولیدیم

لازم به ذکره اولین باره در کشور متاسفانه این موارد هم شامل تحریم ها شده و قبلا این شرایط رو تجربه نکرده بودیم ...

در شرایط سخت امروز به هر دلیلی اگر 500000 مشاغل خودروسازی دچار مشکل بشوند حداقل 2 میلیون نفر در کشور فاقد درآمد ماهانه میشوند و این تعداد به تعدادی ( که البته کم هم نیستند ) اضافه بشه به خودی خود یعنی فاجعه ...

و اینکه بنده نه ربطی به خودروساز ها دارم نه وابسته جاییم فقط یک جوانم که نگاهم به داخل کشوره و امید دارم که انشالله ایرانی یک کشور قدرت مند و خودکفا طی سال های آینده خواهیم داشت
    چی زدی دوست عزیز؟ کی میگه مرز باز شه قیمت نمیاد پایین اتفاقا میاد الا که دست چند نفره بنظرت خوبه؟؟؟؟؟؟؟ موبایل یه عده خاصی وارد و....همه اینا باعث گرونیه
    تحریمم امریکا کاری نداره اینا گیر دادن مملکتو که یه اخوند نگهداره بیشتر از این ازش انتظاری نمیره حرف از کدوم اقتصاد میزنی ارز مملکتت روز به روز داره کمر خم میکنه به دلار امریکا یه نگاه به کشورا دیگه خاورمیانه کن
    اینا همش مقصرش اولش ادمایه کص مغزی مثله تو هستن که ساندیس میخورن و مرگ بر فلان جا میگن و فکر میکنن همه چی تمومه زمان شاه بزرگترین کارخونه مشروب سازی داشتیم تو دنیا دومی بود سودش به ملت تقسیم میشد فروش نفتو...میخواست وابسته نباشه کشور ارز ایران جز 5 ارز برتر دنیا بود یه ذره تاریخ لاقل بخون گلم از 41 سال به ایور ببین هرروز افت داشتیم یا نه چه پیشرفتی دقیقا داشتیم؟ اون هشت سالم جنگ بخاطر یکی بود که دخالت کرد تو خاک عراق بعدم اگه شاه هلی کوپتر و هواپیما نمیخرید زمین گیر بودیم دیگه نتونست تانکامونو از شوروی بیاره .... تاریخو بخون درست بخون! تا مهر ارز مملکتت مقابل امریکا شده 30 35

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

من از ایران خودرو ماشین ثبت نامی خریدم قیمتش برام خوب شد با این وضع گروونی ماشین ها اما خیلی کیفیت آنچنان خوبی نداشت و الان تو این بازار خرید و فروش خودرو دست زدن به ماشین یا فروختنش واقعا خیلی ریسک هست چون امکان داره دیگه نشه خرید اون ماشین رو

12. تعداد تشکر ها از bimeiiio به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

من تجربه خرید از سایت ایران خودرو رو راستش و بخواین نداشتم اما از بین خودروهایی که چند سال اخیر تولید کردن
    مشخصات دنا پلاس به نظر خیلی بهتر از باقی میاد ...
    ویرایش توسط parmidashadpey : October 16th, 2021 در ساعت 17:36

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)