نقل قول نوشته اصلی توسط uouseftest نمایش پست ها
ایشون با از من مدارک کارت ملی من رو خواستم گفتم من نمیدم و سرور رو کنسل کنید. پول منو مسدود کرده گفته فتا گفته که برای برگشت پول باید عکس کارت بانکی بدون هیچ گونه مات کردنی باشه. فردا از ایشون شکایت میشه و از اینماد هم شکایت کردم. تا ببینه طبق قوانین اینماد هر شخصی میتونه درخواست کنسلی کنه. همچنین این شخص مسءول مسدود کردن پول مردم نیست. برای مرجوع پول واریزی شماره کارت 4 رقم اول و اخر نیاز هست و به ایشون ربطی نداره. فروشنده معبری نیست

- - - Updated - - -

مدارک به هر شخصی قرار نیست داده بشه 50 تومن سرور میفروشه معلوم نیست با مدارک مردم میخواد کجا چیکار کنه. اصلا پیشنهاد نمیشه ایشون

- - - Updated - - -

همه اشخاصی هم که نظر مثبت دادن مشخصه خودشه. با اکانت فیک اومده نظر داده
نقل قول نوشته اصلی توسط uouseftest نمایش پست ها
شما که چند ساله عضوی اومدی بگی که فتا گفته کارت ملی مردم رو جمع کنی؟ تیکت ارسال کردی توی جوابش عکس از کارت بانکی پرداختی بدون cvv و تاریخ انقضا فرستاده شده. انتظار داری اونارم بدیم بری کارت ملت رو خالی کنی؟ بعد بیای بگی دستکاری شده نباشه؟

- - - Updated - - -

Screenshot_20200822-225711.jpg

- - - Updated - - -

هر درگاه بانکی هم هر کسی داذه 4 رقم اخر و 6 رقم اول کارت نشون داده میشه شماره کارت واریزی داده شده پولو پس بده به همون کارت. تورو به سلامت.دیگه تاریخ انقضا یا cvv2 نیاز نیست بگیری از ملت. خدماتتم مشخصه چچیه سرور رو نخواستیم پول ملت رو پس بده
متاسفانه بدون احراز هویت این امکان وجود ندارد و خون شما از سایرین رنگین تر نیست که با هوچی گری راه به جایی ببرید.
اولا که باید عکس را در تیکت روی سایت ضمیمه کنید و در تلگرام قابل قبول نیست ، دوما چیزی که شما برای ما فرستادید اصلا مشخص نیست کارت بانکی باشد و همه جی رو محو کردید و فقط یک شماره کارت مشخصه با نام شما ! ما به شما گفتیم cvv2 و انقضا رو بپوشونید و عکس کارت را ارسال کنید ولی شما از اینکار خودداری کردید.
تنها در صورتی که کاری که گفتیم رو انجام بدید بهتون سرویس میدیم یا هزینتون رو برگشت میدیم و اصراری هم نداریم که هم وقت شما رو بگیریم و هم وقت خودمون رو...