صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 92

موضوع: برای اولین بار **تخفیف ویژه ** سرور های مجازی داخل کشور -برج میلاد- قیمت های باور نکردنی- دارای انتی دیداس-کیفیت بالا- هارد های ssd

عضو انجمن mizbanaval آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    71 پست

پیش فرض پورت 10G زیرساخت فیبر نوری **تخفیف ویژه ** سرور های مجازی داخل کشور -برج میلاد- قیمت های باور نکردنی- دارای انتی دیداس-کیفیت بالا- هارد های ssd

با سلام خدمت کاربران محترم انجمن

برای اولین بار به دلیل افزایش تجهیزات بالغ بر یکصد سرور فعال و با هدف اشنایی بیشتر کاربران با محصولات و ارزیابی کیفی خدمات افر کوتاه مدتی برای کاربران گرامی انجمن در نظر گرفتیم.

این سرورها دارای دو لایه فایروال قدرتمند میباشد همچنین کاربرانی که دارای اطلاعات ارزشمندی هستند میتوانند از سیستم بکاپ خود کار ما استفاده نمایند.

تمامی سرویس ها دارای هارد پرسرعت SSD میباشند.

سرور ها بدون اورسل میباشد.

اگر امنیت سرور برای شما اهمیت دارد میتوانید از این لینک اطلاعات بیشتری در مورد فایروال های توسعه یافته ی ما دریافت نمایید.

نکات قبل از خرید :

1. موقعیت سرور ها داخل کشور میباشد
    2. تحویل سرویس ها در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد (مگر نیاز به کانفیگ خاصی باشد)
    3. قیمت های درج شده ثابت میباشند و برای تمدید تغییری نمیکند
    4. تمدید سرور ها در حال حاظر به صورت ماهیانه میباشد.
    5. استفاده از سرور ها برای کرک - هک- اسپم - موارد خلاف قوانین کشوری (تونل و...) ممنوع میباشد.
    6. امکان ارائه تست وجود ندارد اما سرور شما دارای 7 روز گارانتی میباشد
    7. قیمت ها تنها از طریق انجمن معتبر میباشد.
    8. این سرور ها دارای انتی دیداس میباشند
    9. سرور ها دارای بکاپ نمیباشند اما در صورت نیاز میتوانید سرویس بکاپ را به صورت مجزا از طریق تیکت درخواست بفرمایید.
    10. سرور ها تک ایپی میباشند و ایپی اضافه ارائه نمیگردد.
    11. سرور کاستوم موجود نمیباشد و تنها هارد قابل اپگرید میباشد برای اپگرید پردازشگر و رم میتوانید به پلن بالاتر ارتفا بفرمایید
    12. برای استفاده از خدمات میزبان اول نیاز به احراز هویت میباشد.
    13. کد های تخفیف به صورت یکبار استفاده میباشند و برای ماه اول معبر میباشند.

تست سرعت
    توجه بفرمایید سرعت تست داخل کشور دیتاسنتر اسیاتک میباشد برخی از کاربران به اشتباه تصور چنین سرعتی برای دانلود از خارج از کشور دارند که طبیعتا محیط جغرافیایی و محدودیت سرور مقصد روی سرعت تاثیر دارد.

ساعات کاری بخش فروش و پشتیبانی و تحویل سفارشات:

شنبه - چهارشنبه : 9 صبخ تا 7:30 عصر
    پنج شنبه : 9 صبح تا 4 عصر
    جمعه : تعطیل

استفاده از سرویس های میزبان اول تحت شرایط و قوانین نوشته شده میباشد.لطفا قبل از خرید مطالعه بفرمایید.
    در صورتی که قبل از سفارش موارد بالا را مطالعه نفرمایید در صورت بروز اختلاف هیچ هزینه ای عودت نمیگردد.
    کارشناسان ما منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند:

021-88339415

پاینده باشید

ویرایش توسط mizbanaval : March 14th, 2020 در ساعت 11:12
    مرکز تخصصی خدمات سرور مجازی میزبان اول
    منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم :
    تلفن : 02188339415
    ایمیل: info@mizbanaval.com

2. تعداد تشکر ها ازmizbanaval به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : برای اولین بار **تخفیف ویژه ** سرور های مجازی داخل کشور -برج میلاد- قیمت های باور نکردنی- دارای انتی دیداس-کیفیت بالا- هارد های ssd

با سلام و وقت بخیر،
    بنده قصد خرید 1 عدد سرویس رم 8 دارم . امکانات کنترل پنل به چه صورت هست ؟ امکان تغییر os یا نصب custom os وجود داره ؟

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    71 پست

پیش فرض پاسخ : برای اولین بار **تخفیف ویژه ** سرور های مجازی داخل کشور -برج میلاد- قیمت های باور نکردنی- دارای انتی دیداس-کیفیت بالا- هارد های ssd

نقل قول نوشته اصلی توسط Dragon0o0o نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر،
    بنده قصد خرید 1 عدد سرویس رم 8 دارم . امکانات کنترل پنل به چه صورت هست ؟ امکان تغییر os یا نصب custom os وجود داره ؟
    با سلام
    کنترل پنل موجود میباشد
    چه سیستم عاملی مدنظر شماست؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام برای سرویس ساکس 5 سرور میکروتیک خارج دارم یک سرور ایران میخوام و کسی که بتونه کانفیگ کنه و اونو به ibsng من وصلش کنه
    و سرعت و stabality برام خیلی مهم هست همین الان سرور رو دارم ولی بخاطر سرعت کمش میخوام عوض کنم سرور رو

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dabyv نمایش پست ها
    سلام برای سرویس ساکس 5 سرور میکروتیک خارج دارم یک سرور ایران میخوام و کسی که بتونه کانفیگ کنه و اونو به ibsng من وصلش کنه
    و سرعت و stabality برام خیلی مهم هست همین الان سرور رو دارم ولی بخاطر سرعت کمش میخوام عوض کنم سرور رو
    با درود
    موارد این چنینی قابل ارائه نمیباشد و جزو مواردی هست که به هیچ عنوان قابل سرویس دهی نیست.
    با تشکر از همکاری شما

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

سلام

در مدت استفاده 4 ماهه، کیفیت سرویس رضایت بخش است.

مشکلی که هست افزایش 2.5 برابری قیمتها در کمتر از 4 ماه است که این شبهه را ایجاد میکنه که در ابتدای فروش قیمتها واقعی اعلام نشدن و به این ترتیب مجدداً مجبور هستیم یک یا دو روز برای جابجایی وقت بگذاریم.

علاوه بر دسترسی پرسرعت تر به سرویس توسط کاربران یکی از مزایایی که استفاده از سرورهای داخلی داره اینه که مبنای محاسبه ریال است و نه دلار و یورو و اینگونه افزایش تعرفه سرویسها توسط هر سازمان یا ارگانی هست کاملاً غیرمنطقی ست.

با تشکر.

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafari3 نمایش پست ها
    سلام

در مدت استفاده 4 ماهه، کیفیت سرویس رضایت بخش است.

مشکلی که هست افزایش 2.5 برابری قیمتها در کمتر از 4 ماه است که این شبهه را ایجاد میکنه که در ابتدای فروش قیمتها واقعی اعلام نشدن و به این ترتیب مجدداً مجبور هستیم یک یا دو روز برای جابجایی وقت بگذاریم.

علاوه بر دسترسی پرسرعت تر به سرویس توسط کاربران یکی از مزایایی که استفاده از سرورهای داخلی داره اینه که مبنای محاسبه ریال است و نه دلار و یورو و اینگونه افزایش تعرفه سرویسها توسط هر سازمان یا ارگانی هست کاملاً غیرمنطقی ست.

با تشکر.
    با درود
    لطفا قیمت سخت افزار ها قیمت ایپی ها قیمت نگهداری قیمت پهنای باند و... را در نظر بگیرید من نامه ای دارم قیمت ایپی دو روز پیش افزایش ۳ برابری داشته است در صورت نیاز میتوانید تیکت بفرمایید خدمتتون نامه رو ارسال کنم. ایا از قیمت هارد ها و سخت افزار ها خبر دارید؟ دقیقا چه چیزی در کشور با نرخ ریال محاسبه میشود که سخت افزار و ایپی که از خارج کشور تهیه میشود با ریال محاسبه شود؟ این افزایش قیمت بر خلاف تفکر عموم باز هم‌ به ضرر ما و اعلام میکنم یک درصد سود مازاد این افزایش برای ما نخواهد داشت.
    قیمت واقعی در کشور ثانیه ای میباشد اگر تا الان با تمام فشار ها قیمت را برای مدتی ثابت نگه داریم بخاطر تعهد ما به مشترکین عزیز بوده اما وقتی در یک روز قیمت ایپی سه برابر میشود ما هم چاره ای نداریم... انشالله بتوانیم همکاری داشته باشید
    با تشکر از توجه شما پاینده باشید
    ویرایش توسط mizbanaval : August 4th, 2020 در ساعت 01:16

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

بنده 4 ماه از ایشون سرویس داشتم و کاملا راضی بودم از لحاظ کیفیت سرور و آپ تایم، اما امروز بمن تیکتی زدن هزینه تمدید بعدی سرور رم 2 شما 270 هزار تومان هست، ماه اول چهل تومان بود، ماه سوم 65، ماه آخر 80(البته من هنوز 65 میدادم ماه چهارمم)
    الان میگن ماه بعد 270 تومن، والا گرونترین سرویس ایران رم 2 رو 270 تومن نمیدن، یه کسب و کاری رو استارت میزنیم با حساب و کتاب و برنامه ریزی، قیمتی که فروشنده میزنند بعد چند ماه هی تغییر میکنه، باشه درست دلار افزایش قیمت آورده و بنده میگم 65 تومن هم ایرادی نداره در این مدت، اما رم 2 رو 270 تومن توهین به شعور مشتری هست
    شما در تاپیک ذکر میکنید تخفیف دائمی، این یعنی هر 1 یک دلار شد حتی 100 میلیون تومان، بازم شما موظف به همان قیمت اولیه هستید

نکات قبل از خرید :

1. قیمت های درج شده ثابت میباشند و برای تمدید تغییری نمیکند

ویرایش توسط 1player : August 5th, 2020 در ساعت 00:09

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1player نمایش پست ها
    بنده 4 ماه از ایشون سرویس داشتم و کاملا راضی بودم از لحاظ کیفیت سرور و آپ تایم، اما امروز بمن تیکتی زدن هزینه تمدید بعدی سرور رم 2 شما 270 هزار تومان هست، ماه اول چهل تومان بود، ماه سوم 65، ماه آخر 80(البته من هنوز 65 میدادم ماه چهارمم)
    الان میگن ماه بعد 270 تومن، والا گرونترین سرویس ایران رم 2 رو 270 تومن نمیدن، یه کسب و کاری رو استارت میزنیم با حساب و کتاب و برنامه ریزی، قیمتی که فروشنده میزنند بعد چند ماه هی تغییر میکنه، باشه درست دلار افزایش قیمت آورده و بنده میگم 65 تومن هم ایرادی نداره در این مدت، اما رم 2 رو 270 تومن توهین به شعور مشتری هست
    شما در تاپیک ذکر میکنید تخفیف دائمی، این یعنی هر 1 یک دلار شد حتی 100 میلیون تومان، بازم شما موظف به همان قیمت اولیه هستید

نکات قبل از خرید :

1. قیمت های درج شده ثابت میباشند و برای تمدید تغییری نمیکند

با درود
    قیمت تمام شده امسال برای ما این قیمت می باشد
    این افزایش قیمت بخاطر حفظ کیفیت میباشد
    اگر راضی هستید باعث افتخار ماست با قیمت جدید در خدمت شما هستیم
    باز هم تاکید میکنم افزایش قیمت به هیچ عنوان سوداوری برای مجموعه ندارد و هزینه ی شما به حساب زیرساخت واریز میگردد. قیمت ایپی برای ما ۳۶۰ درصد افزایش یافته و قیمت زیرساخت ۴۰ درصد افزایش داشته و بقیه موارد به ترتیب....
    ما هم‌دقیقا شبیه شما برنامه ریزی هایی داشتیم اما باز هم تاکید میکنم‌این افزایش قیمت به ضرر ماست و چاره ای نداریم موفق باشید
    دوستانی که در مورد قیمت گذاری گلایه مند هستند اگر بتوانیم قیمت تمام شده را کاهش دهیم طبیعتا قیمت مشترکین هم کاهش خواهد یافت اما باز هم عرض میکنم ما زورمون به مراجع و زیرساخت نمیرسه و اگر قیمتی از سمت مراجع افزایش یابد چاره ای جز افزایش قیمت نخواهیم داشت.
    پ.ن: میزبانی شما بر روی سرورهای کاملا نو(برخلاف بسیاری از جاهای دیگر) استفاده از هارد های مخصوص دیتاسنتر(بر خلاف خیلی از جاهای دیگر) گرفتن پورت فیبر (برخلاف برخی از جاهای دیگر) سیستم بکاپ خودکار برای ایجاد امنیت و اسایش مشترکین ایجاد پشتیبانی و نیروی کار ازموده ایا این ها توهین به مشتریست؟ لطفا مقداری ما رو هم در این شرایط درک بفرمایید
    با تشکر
    ویرایش توسط mizbanaval : August 5th, 2020 در ساعت 00:51

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

والا بنده هم چند ماهی هست که روی سرور های این شرکت بودم.از کیفیت راضی بودم.متاسفانه مجبورم بخاطر افزایش یکباره قیمت از 98000 به 270000 در عرض یک ماه از یه شرکت دیگه سرویس تهیه کنم.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

همه میدونند گرونی شدید و افزایش قیمت ارز و دلار همه چیز رو گرون کرده
    اما پیشنهاد میکنم با یک شیب منطقی و حداقل اطلاعیه سه ماهه به کاربرانتون این زمینه رو آماده میکردید که مثلا تا 3ه ماه آینده تعرفه ها بر اساس قیمت زیرساخت بروزرسانی و افزایش فلان درصدی خواهد داشت
    اینطوری مشتری هم به شما اعتمادش بیشتر میشه هم اینکه فرصت کاقی برای تصمیم گیری داره که با شما تمدید کنه یا از جای دیگه ای بتونه سرور تهیه کنه و انتقال بده تا اینکه یهویی هزینه ماه بعد رو مجبور باشید چند برابر کنید و مشتری جا بخوره . شما حق دارید قیمتهاتون رو افزایش بدید اما شیوه ی افزایش رو به نظرم اگر منطقی و در بازه زمانی لحاظ میکردید الان این گلایه ها و شوکه شدن ها هم نبود
    وگرنه افزایش قیمت حق با شما هست
    این پیشنهاد من بود

14. تعداد تشکر ها از mashiat به دلیل پست مفید

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)