صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: سرور مجازی کشور هلند | هارد SSD NVMe| قیمت استثنایی | 40 درصد تخفیف دائمی

عضو انجمن dc.saeed آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    375
    تشکر شده در
    270 پست

پیش فرض سرور مجازی کشور هلند | هارد SSD NVMe| قیمت استثنایی | 40 درصد تخفیف دائمی

فایل پیوست 40229

با سلام خدمت تمامی اعضا محترم انجمن

فایل پیوست 40233

ویژگی های این سرویس :

• مجازی ساز KVM و دارای پنل Virtualizor
    • پورت سرور 1 GBit/s است
    • پردازنده سرور E3-1230 v5
    • دارای رم DDR4
    • نوع هارد SSD Nvme
    • پینگ به تلگرام : زیر 1.6 میلی ثانیه

موارد مهم :

• امکان انتخاب پردازنده ، هارد و آی پی اضافه هنگام سفارش وجود دارد .
    • قیمت سرویس ها به صورت روزانه با توجه به قیمت ارز تنظیم میشود .
    • امکان ارتقا سرویس در هر زمان وجود دارد .
    • این سرویس بر روی ابیوز حساسیت کمی دارد .

لینک سفارش: https://pouyanit.com/virtual-virtual...land-nvme-kvm/

با افتخار منتظرتان هستیم
    پویان آی تی

ویرایش توسط dc.saeed : February 19th, 2020 در ساعت 10:36
    پویان آی تی (PouyanIT) | ارائه انواع خدمات ابری، هاست، سرور و دامنه
    تلگرام :‌PouyanIT , شماره تماس : 38277277-081
    W W W . P O U Y A N I T . C O M

2. تعداد تشکر ها از dc.saeed به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن dc.saeed آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    375
    تشکر شده در
    270 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی کشور هلند | هارد SSD NVMe| قیمت استثنایی | 40 درصد تخفیف دائمی

با تشکر از همه عزیزانی که نظرات مثبت یا منفیشونو در مورد پویان آی تی گذاشتند ، مطمئنا نظرات شما برای ما امید بخش و به اصلاح هرچه بیشتر خدمات ارائه شده کمک خواهد کرد .

تاپیک های فروش پویان آی تی که پیش از این ایجاد شده است :
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...052&highlight=
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...304&highlight=
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...775&highlight=
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...723&highlight=
    پویان آی تی (PouyanIT) | ارائه انواع خدمات ابری، هاست، سرور و دامنه
    تلگرام :‌PouyanIT , شماره تماس : 38277277-081
    W W W . P O U Y A N I T . C O M

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی کشور هلند | هارد SSD NVMe| قیمت استثنایی | 40 درصد تخفیف دائمی

سلام بدون هیچ کم و کاستی صحبتم میگم
    اقا سعید یکی از اون افراد نون حلال خوری هست که میشناسم و هیچوقت بخاطر ۱ هزار تومنی سود ندیدم دروغ بگه و درست کارتر از ایشون ندیدم
    فقط میخواستم بگم شیر پیشت زانو میزنه سلطان
    با اینکه بیشتر کارای پشتیبانی و نصب خودش برای مشتری انجام میده و همیشه پای کار هستش در مجموع ادم متواضع و ساده ای هستش
    کیفیت محصولات خوب بوده و با اینکه خیلی دشمن داره هنوزم مثل یه ارتش تکنفره داره کار میکنه

ان شا ا... موفق باشید

6. تعداد تشکر ها از roholghodos به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

چرا بعضی از دوستان قدرت فکر کردن ندارند و به سرعت تهمت میزنند و قضاوت میکنند !!!!!!
    استفاده کنید از آن مغز .
    آی پی سروری که تست سرعت انجام شده است با آی پی سرور خریداری شده در پویان آی تی یکی هست __ چشم های زیبایت را باز کن و نگاه کن . (در جواب دوست باهوشمان آقای miladgame )
    اگر باز هم متوجه نشدی تلگرام پیام بده تا توضیحات را ارائه بدهم خدمتت .
    اکانت تلگرام : Love_Always_is_win@
    آخرین نکته__مهم نیست شما بخواهید باور کنید یا نکنید.افکار شما کوچکترین ارزشی هم برای بنده ندارد.
    همین که خودم دارم از سرویس دهی این آقا لذت میبرم کفایت میکند .
    شما ها خوش آمدید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط miladgame نمایش پست ها
    چقدر ناشیانه خود فروشنده از خودش با یوزرهای که تازه عضو سایت شدن تعریف و تمجیدمیکنه! جالبیش اینه کاربر میاد سرعت دانلود وی پی اس رو میزاره اونم فایل هایی که خود دیتاسنتر میزاره برای تست سرعت که اکثرا خود هاستینگ ها در موردش اطلاع دارن
    سعی کنید همیشه با مشتری صادق باشید و بجای این کارها کمی کیفیت سرویس هاتون رو بالا ببرید!مهمترین شرط فروش اینه که خریدار راضی باشه!
    -------------------------------------------------------
    آدم را مجبور به چه کار هایی که نمیکنند امثال شما دوست عزیز:
    بی دلیل تهمت نزنید. اول تفکر بعد صحبت کردن
    ویدیو تست سرعت داخل آپارات :
    https://www.aparat.com/v/eOA2W

ویرایش توسط NotAfraid : February 24th, 2020 در ساعت 01:26

8. تعداد تشکر ها از NotAfraid به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    24 پست

سلام مجدد خدمت همه ی بازدیدکنندگان عزیز ، خب دوستانی که رفتید رو منبر و خیلی "سرسام آور" دارید تخریب می کنید ، دوست عزیز اکانت بنده هم جدید هست؟ تست سرعت بنده هم از خود دیتا سنتر بوده؟ من هم خود فروشنده هستم؟
    آدم بی سواد ، آدم کم سواد ، آدم مقاوم به فهم و شعور ، تو گوگل سرچ کن Speed Test File ، امیدوارم حداقل از رو بلد باشی بنویسی ، من از 2 تا سایت اول گوگل فابل تست رو دانلود کردم ، اگر ساختگی بود مثل خیلی جاها میبردم رو 200 مگابایت ، یا رو یکی از سایت های خودم فایل رو آپلود میکردم بعد دانلود میزدم که نفهمی ، ولی من حقیقت کیفیت خوبه این شرکت رو نشون دادم ، فاکتورهامم بود ، نیاز هستش تراکنش بانکیمم بدم ، میدونید چرا گفتم مقاوم به فهم و شعور؟ چون بالاتر از لایو دادن چیزی نداریم برای اثبات ولی شما حتی قصد تخریب اون روش رو هم داری ، حالا آقای خیلی خیلی خیلی خیلی مقاوم به فهم اگر واقعا داره بهت فشار میاد بیا آدرس شرکتم رو میدم بیا حضوری هم فشارتو بیارم پایین هم بشینیم مثل مرد رو سرور های این شرکت کار کنیم ببینیم ایرادش چیه ، من مثل شما مقاومت نمی کنم ، شما جای بهتر و با کیفیت تر از همه نظر نشون بده من همین الان ازشون سرور میگیرم .
    در پایان آقای شاهرخی عزیز اگر این تخریب گر ها رو میشناسید بفرمایید از طریق قانونی پیگیریشون کنیم ، من وکیل خیلی خیلی خوب سراغ دارم ، وکیل خوب با مخلفات جهت اجزای تخصصی احکام ، مخصوص تخریب گرهای زبون دراز
    هر کس واقعا تخلفی دیده با سند و مدرک بیاد حرف بزنه

#سرسام_آور
    #مقاوم_به_فهم
    #مغز_گنجشکی
    #سه_کله_پوک

- - - Updated - - -

راستی من کاربریم مال 9 سال قبله ، تازه یه اکانت دیگه هم داشتم که نتونستم ریکاوریش کنم و الا خیلی قدیمی تر بود ، ضمنا اگر تعداد تشکرم رو ببینید از شماها بیشتره ، پس حرفام همیشه نزدیک به واقعیت بوده

آقای شاهرخی مثل همیشه کارت عالیه ، گور بابای تخریب گر ها ، تو کار درآمد عامل مهمیه ، مهم اینه من خودم به شخصه مشتریه پر و پا قرصتم ، بزودی احتمالا بیشتر از قبل هم ازتون سرویس خواهم گرفت چون می خوام کارم رو گسترش بدم انشالله ، این تخریب گر ها نخرن بهتره ، می خوان بیان سرور 20 تومنی بگیرن فردشم بگن پولمون رو پس بده ، اینا نخرن بهتره ، مهم اون مشتریایی هستن که هر ماه تمدید می کنن ، برای خود من مشتریه دائمی اصولا مفیدتره ، مطمئن هستم مشتری های قدیمی و ثابت مثل من زیاد دارید و قطعا بیشتر هم خواهد شد

با آرزوی موفقیت برای هر کسی که صادقانه کار می کنه
    برای همون تخریب گر ها هم آرزوی موفقیت می کنم بلکه موفق بشن از بیکاری در بیان ، نشینن خاله زنک بازی کنن

- - - Updated - - -

راستی قابل توجه همه ، demonvictor / Demon Victor / دیو برنده / آقا دیوه قد و وزنتو بده برای تو شیشه کردنت بدم یه شیشه خوب بسازن ، مرد اونیه که بیاد حضوری بحث فنی کنیم ، هر وقت خواستید اگر وجود خارجی دارید ، اگر واقعا مدرک دارید ، اگر ... دارید ، تشریف بیارید حضوری صحبت کنیم ، من آی پی دوربین های شرکت رو میدم هر کسی که خواست ببینه مذاکرمون رو میشینیم فنی درست بحث می کنیم ببینیم کی حرفش درسته آقا دیوه ، از شما که یه دیوه برنده هستید بعیده بیاین اینجا قیمه ها رو بریزید تو ماستا ، همه چی رو هم میکس کنید بنویسید ، اونی که کاربریش تازه بود که اومد توضیح داد ، اونی هم که گفت لایو میده من بودم ، چرا این دوتا رو قاطی کرده بودی ، فقط اومده بودی یه نطق بکنی رو منبر و بری و حول شده بودی قاطی کرده بودی ، شایدم قصد گول زدن کاربرهای دیگه رو داشتی

10. تعداد تشکر ها از 5500055 به دلیل پست مفید

عضو جدید mehran2245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    30 پست

بنده به نظرات مثبت یا منفی بقیه کاری ندارم و اینکه مدیر پویان ای تی با اکانت های فیک از خودش تعریف میکنه هم ندارم حرف من خیلی سادست ایشون یک سرور با هارد Nvme بهم دادن که همه میدونیم سرعت این هارد ها بالای 1 GB/s هست ولی سرعت هارد که تست کردم نتیجش پیوست شده!!

111.jpg

12. تعداد تشکر ها از mehran2245 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

یک عدد سرور مجازی هلند ازشون امروز خرید کردم سریع تحویل دادن کیفیت و اب تایمش هم عالی هست پشتیبانیشون هم بسیار سریع و عالی هست ...در کل راضی هستم ..

14. تعداد تشکر ها از sniper007 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)