صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: خرید و فروش ارزهای پرفکت مانی و وبمانی با قیمت مناسب

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

پیش فرض خرید و فروش ارزهای پرفکت مانی و وبمانی با قیمت مناسب

خرید و فروش ارزهای پرفکت مانی و وبمانی با قیمت مناسب

جهت کسب اطلاع بیشتر با یاهو: chaleshgar_co در ارتباط باشید

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

پیش فرض پاسخ : خرید و فروش ارزهای پرفکت مانی و وبمانی با قیمت مناسب

نقل قول نوشته اصلی توسط a30redel نمایش پست ها
    سلام دوباره ؛ من الان برام پیام اومد ؛ تو سایت نبودم خیلی زود اومدم پشت سیستم که بگم اقا الان برام پیام اومده که دیدم شما پست زدید
    یکی از ایتمهای مهم برای اعتبار یه فروشگاه پشتیبانی قوی هست که ادمین باید کسی رو بزاره برای پاسخگویی که روابط اجتماعی و اطلاعات و ظرفیت بالایی رو در همون ضمینه داشته باشه ,نه اینکه تا یکی بهش بگه تو اونو بلوک کنه !! من تو متن ایمیلهام هیچ توهینی نکردم اگه اینجوری بهتون گفتن خودتون بردید رسیدگی کنید و ایمیلها رو ببینید که بهتون دروغ گفتن
    حرفهای شما صحیح ولی ادم اگه منطقی فکر کنه اخه یک اس ام اس چیه که ادم بخواد اینقدر سختش بکنه , خب اینجوری کار خودم لنگ میمونه , من فکر کنم 4 یا 5 روز پیش اینو میخواستم و خیلی هم نیاز فوری داشتم اخه مگه مریضم که بخوام کار خودمو عقب بندازم که الان اینجوری بخوام هی بنویسم ؛ اونم برای یه چیز ناچیز ؛ حتی چندین بار هم تماس گرفتم که حداقل تلفنی ازتون اطلاعات رو بگیرم که اونم نشد
    قوانین سایتتون رو قبول دارم و اینو هم گفتم ولی خب وقتی مشکل پیش میاد و ممکنه حالا از گوشی بنده یا مخابرات بوده باشه یعنی شما خودتون قبول میکنید که پرداختی بنده به حساب شما بی نتیجه بمونه و چیزی دست من نرسه ؛ یعنی واقعا همچین چیزی رو میخوایید ، خب مطمئنا نه
    به همون خدایی که شما میپرستید این اولین باره برام پیام میاد و همین الانم اومد ؛ گزارشهای شما رو هم قبول دارم که قبلا فرستادید ؛ حالا وقتی این وسط مشکل از طرف مخابرات یا اپراتور سیم کارت بنده بوده چرا با یه همکاری دو طرفه این مشکل نباید حل بشه ؛ باور کنید شما کارو خیلی سخت میگیرید
    من بعد از اینکه از خرید شما ناامید شدم از یه جای دیگه خرید کردم , هم میل شد ؛ هم پیامک و هم تو پنل خودشون قابل بازیابی بود ؛ هر سایتی هم قوانین خاص خودش رو داره ولی خب قبول کنید مشکل پیش میاد و شما باید همیشه برای مواجه شدن با این چنین مشکلاتی ( دریافت نکردن پیامک) امادگی رفع اون رو داشته باشید نه اینکه رو حرف و قانون خودتون پافشاری کنید ،

موفق و پیروز باشید

مشکلی که از طرف ما نیست .مشکل از جانب خودتون بوده . ما هر روال کاری داریم کاملا مطمئن هست. 4 بار پیامک ارسال کردیم هر دفعه دلیور شدن یعنی مشتری دریافت کرده .مشتری میگه دریافت نکردم حتما مشکل از طرف مشتری هست .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : خرید و فروش ارزهای پرفکت مانی و وبمانی با قیمت مناسب

سایت دیجی دلار خرید و فروش پرفکت مانی و خرید وب مانی ارزان و فوری
    https://digidollar.org

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)