نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: محدود کردن کاربر، تفکر عصر حجری مدیران وب سایت ها!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن CodeBox آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    22 پست

پیش فرض پاسخ : محدود کردن کاربر، تفکر عصر حجری مدیران وب سایت ها!

این مطلب سرتاسر غیر علمی و نادرست بود.

من از سال 1998 تجربه وب سایت داری داشتم، بله 4 سال قبل از گوگل. همیشه سایت های محبوب و پر بازدید داشتم و اونها را در زمان مناسب واگذار می کردم. در کنار سیاست های مدیریت خودم روی وب سایت ها شاهد سیاست ها و استراتزی مدیران جدید اونها هم بودم. از آپلود سنتر گرفته تا مجله خبریو انجمن هایی با بیش از 10 هزار کاربر فعال برای دوره هایی از اینترنت که داشتن یک انجمن با 1000 کاربر یعنی سایت بزرگ.

به نظر نویسنده مطلب یک کاربر سرخورده هست که به دلیل مشکلاتی که در سایت های مختلف براش پیش آمده احساس تحقیر شدن بهش دست داده و با طرح چنین مطلبی سعی در تخلیه فشار روانی که برش حاکم شده داشته است.

داشتن چهارچوب و قوانین کاربری که قاعدتا توسط مدیر وب سایت تدوین می شود جزو اصول وبمستری حرفه ای و اولین اقداماتی است که مدیر یک وب سایت باید انجام بدهد اگر نه طول عمر سایتش اندازه دامنه یک ساله ای که خریده هم نخواهد بود.

واقعا جا نداره به بند بند موارد اشتباهی که در مطلب داشتید اشاره کنم. نکات خوب و مفیدی هم بود اما از بس حجم موارد اشتباه توش زیاد بود لازم دیدم این جواب را بزارم زیرش تا مبادا ترویج این طرز فکر اشتباه کاربران تازه وارد به این عرضه را منحرف کند و به سمت شکست سوق دهد.
    codebox.ir | تلفن: ٠٢١-٩١٦٩٠٤٢١ | آدرس : شیراز، شهرک خبازان، خیابان شهید سعید ماهر، دفتر کدباکس

ما را دنبال کنید: ID : @codebox_ir

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

پیش فرض پاسخ : محدود کردن کاربر، تفکر عصر حجری مدیران وب سایت ها!

نقل قول نوشته اصلی توسط CodeBox نمایش پست ها
    این مطلب سرتاسر غیر علمی و نادرست بود.

من از سال 1998 تجربه وب سایت داری داشتم، بله 4 سال قبل از گوگل. همیشه سایت های محبوب و پر بازدید داشتم و اونها را در زمان مناسب واگذار می کردم. در کنار سیاست های مدیریت خودم روی وب سایت ها شاهد سیاست ها و استراتزی مدیران جدید اونها هم بودم. از آپلود سنتر گرفته تا مجله خبریو انجمن هایی با بیش از 10 هزار کاربر فعال برای دوره هایی از اینترنت که داشتن یک انجمن با 1000 کاربر یعنی سایت بزرگ.

به نظر نویسنده مطلب یک کاربر سرخورده هست که به دلیل مشکلاتی که در سایت های مختلف براش پیش آمده احساس تحقیر شدن بهش دست داده و با طرح چنین مطلبی سعی در تخلیه فشار روانی که برش حاکم شده داشته است.

داشتن چهارچوب و قوانین کاربری که قاعدتا توسط مدیر وب سایت تدوین می شود جزو اصول وبمستری حرفه ای و اولین اقداماتی است که مدیر یک وب سایت باید انجام بدهد اگر نه طول عمر سایتش اندازه دامنه یک ساله ای که خریده هم نخواهد بود.

واقعا جا نداره به بند بند موارد اشتباهی که در مطلب داشتید اشاره کنم. نکات خوب و مفیدی هم بود اما از بس حجم موارد اشتباه توش زیاد بود لازم دیدم این جواب را بزارم زیرش تا مبادا ترویج این طرز فکر اشتباه کاربران تازه وارد به این عرضه را منحرف کند و به سمت شکست سوق دهد.

این رو هم در نظر بگیرید بعضی سخت گیریها واقعا اشتباه هست
    الان من 10 سال هست عضو انجمن wt هستم اما هنوز نمیتونم در قسمت فروش تاپیک بزنم !
    بعد باید بیام زورکی 100 تا پست جور کنم و در بخش اموزش بزنم که دسترسیم باز بشه
    این کار اشتباه محض هست . حالا من اسپمر نیستم ولی خیلیها ممکنه روی به اسپم بیارن

واقعا بعضی محدودیتها کاربر رو سرخورده میکنه و فراری میده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)