صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 49

موضوع: هاست کلاهبردار kharidhostarzan.com

عضو انجمن Sohan Roh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    623
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    279 پست

Exclamation پاسخ : هاست کلاهبردار kharidhostarzan.com

نقل قول نوشته اصلی توسط dashjalal نمایش پست ها
    بله می تونن پس بگیرن. اما قبل از خرید قوانین رو پذیرفتن و در قوانین گفتیم اگر تحریم پیش بیاد ، ما مسئول نیستیم. دوتا از عزیزان به اینماد شکایت کردن و چون دیدند که قوانین رو پذیرفتن ، توجیه شدن و نتونستن موضوع رو ادامه بدن.
    قوانین حکم قانونی داره ، زمانی که قوانین سایتی رو بپذیرید، هر اتفاقی هم که افتاده بشه ، باز هم قوانین اجرا میشن و اصلیت اجرایی دارن. این رو من نمیگم. یکی از دوستان که وکیل هستن و تا مشکلی پیش میاد باهاشون مشورت میشه هم گفتن. البته شما که دیگه همکار هستید و سایتتون قوانین داره. شما هم باید بدونید.
    این قوانین خرید هاست ارزان هست . بخونید :
    https://kharidhostarzan.com/%D9%82%D...2%D8%A7%D9%86/
    تحریم باعث این مشکلات شده پس بند 5 قوانین اجرا میشه.
    همینطور چون مشکل از سمت ما نبوده و ما باعث ضرر مالی کسی نشدیم، کلاهبرداری و صدمه ی مالی از سمت ما نیست و می تونیم از عنوانی که اینجا گذاشتن شکایت و اعاده ی حیثیت کنیم.
    همینطور اینماد مسئول رسیدگی به شکایت نیست. باید به مراجع قانونی شکایت کنن و هزینه ی اولیه رو بپردازن و بعد اگر حق با ایشون بود ، ما مبلغ 14 هزار تومان رو بهشون بپردازیم. اما اگر حق با ایشون نبود که طبق قوانین و اتفاقات جاری کشور و تحریمات ، حق با ایشون نیست و مداخله ای از سمت ما نبوده و دروغی از سمت ما نبوده ... ایشون حرفشون رد میشه و بعد نوبت به حق طلبی ما میشه. کلا همه چیز میشه ضرر.
    کاش می فهمیدیم وقتی یک کشور دیگه کشورمون رو تحریم می کنه ، و برخی متضرر میشن ، همدیگه رو درک کنیم ونه اینکه خودمون بشیم مثل یک کشور خارجی که مارو تحریم کرده (امریکا) و به ضد خودمون حرکت کنیم.
    ما مدارک اصلی رو ارسال کردیم به ایشون و ایشون گفتن دروغ هست. دیگه نمی دونم باید یوزرنیم و پسورد پنل کاربریمون به دیتاسنتر رو بهشون بدم ؟ یوزرنیم و پسورد پنل صرافی اینترنتی رو بدم ؟ وقتی نمیخوان باور کنن .... بهتر هست از طریق مراجع قانونی اقدام کنن تا کاری کنیم که باور کنن و خوب باور کنن.
    اینماد از داخل سایت برداشته شد دیروز. چون سایت اکثریت مشتریانش رو از دست داد و توانایی حفظ سرور رو نداره و سرور تا یک ماه دیگه فعال هست و بعد از اون دیگه تمدید نمیشه. به همین دلیل به درگاه پرداخت نیاز نداریم و غیر فعال کردیم درگاه پرداخت رو. وقتی به درگاه پرداخت نیاز نباشه ، به اینماد هم نیاز نیست.
    با آرزوی موفقیت.
    با سلام و احترام ،

من نظر شخصی خودمو میگم.

جناب اینقدر مسئولیت ها رو از گردن خودتون به بهانه های متفاوت رد نکنید و با کلمات بازی نکنید !

اینجوری شما نوشتید تو این چند متن ، هر هاستینگ که مشکل پیدا کرد ، میگه به قوانین رجوع کنید و خداحافظ !

به احتمال زیاد تا الان با مشکل شکایت روبرو نشدید !

مختصر و مفید !

اگر واقعا مقصر باشید و ازتون شکایت قضایی بشود ، بشدت دچار مشکل خواهید شد !

به این راحتی هم نیست ، یک مبلغ بدین به طرف و بگید به سلامت.

اون دوست وکیلتون هم فکر میکنم داره اطلاعات غلط بهتون میده !

به این شکل هم نیست تا اتفاق اینچنینی افتاد بگید ، قانونی که شرکت نوشته حکم قانونی داره !

تنها قانونی که که قانون گذار نوشته حکم قانونی داره و لا غیر.

موفق باشید.

ممنونم.
    ویرایش توسط Sohan Roh : June 5th, 2019 در ساعت 14:27

2. تعداد تشکر ها از Sohan Roh به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Sohan Roh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    623
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    279 پست

پیش فرض پاسخ : هاست کلاهبردار kharidhostarzan.com

نقل قول نوشته اصلی توسط faradad نمایش پست ها
    خوبه والا هر بیسوادی دکتر مهندس وکیل قاضی و....شده
    عزیز پذیرش قوانین سایت شما اصلا ملاک قانونی نیست تا وقتی قانون جرایم اینترنتی و مجازات و تجارت الکترونیک هست وقتی ضرر وارد کردی باید جبرانیم واسه خسارت پرداخت کنی اگه طرف شاکیتون شه
    کاش جلو پذیرشا بدون ازمون دانشگاهیو بگیرن هر ننه قمری نره فشم :llllll
    با سلام و احترام ،

دوست عزیز ،

شما هم در نحوه صحبتتون تجدید نظر کنید !

اینجا یک انجمن پیشرفته و علمی است.

در شان این انجمن نوشتن مطالب با این نحوه نیست.

اگر ایشان واقعا مقصر است و میتونید با دلایل و مستندات ثابت کنید ، پیگیری کنید و این موارد هم بشدت پیگیری میشوند ، ولی اگر نتونید ثابت کنید ، بطبع شما هم دچار مشکل خواهید شد !

موفق باشید.

ممنونم.
    ویرایش توسط Sohan Roh : June 5th, 2019 در ساعت 14:36

5. تعداد تشکر ها ازSohan Roh به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

ثابت شده که دروغ میگن و تحریمی در کار نبوده بابت این موضوع ولی ایشون حاضر نیستند مستند خلافشو ثابت کنند و به قول دوستمون یه قانون توی سایتش نوشته که مصداق همینه که هست میخوای بخواه میخوای نخواهه.و البته دقیقا این جمله در همین پستهاشونم تکرار شده.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aliramazani نمایش پست ها
    طوری نیست
    متنهای منم شما بزارید
    من ترسی ندارم
    من شماره و ادرس شما را نمیخواستم که بهتون زنگ بزنم یا شما بهم زنگ بزنید
    میخواستم بدم به افرادی که از شما ناراضین برند شکایت کنند.نتیجه دادگاهشم کاری به من نداره.همونطور که در تیکت گفتم شما تقصیر را اتداختی گردن دیتاسنتر منم انداختم گردن شما و به مشتریام گفتم تقصیر هاست بوده مثل خودتون.

- - - Updated - - -

از اینکه منو در wchms بلاک کردی هم ممنون چون دیگه نمیخوام حتی دلیلی برای مراجعه به سایت شما داشه باشم.

- - - Updated - - -

خوب گفتی که نیک پرداخت به دلیل رعایت حریم خصوصی جواب نمیده بر خلاف شما که بارها رتبه سایت و مبلغ پرداختی و .... را با حالت تمسخر اینجا اعلام کردی و نشون دادی توی حفظ حریم خصوصی کاربران هم ضعیفی
    بررسی کردم و کسی شمارو بلاک نکرده . چه اروری دریافت می کنین ؟ در صفحه ی اول پنل کاربری از قسمت تماس با ما پیام ارسال کنید و ارور رو بنویسید. در حال خروجی گرفتن کاربران هستیم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohan Roh نمایش پست ها
    با سلام و احترام ،

من نظر شخصی خودمو میگم.

جناب اینقدر مسئولیت ها رو از گردن خودتون به بهانه های متفاوت رد نکنید و با کلمات بازی نکنید !

اینجوری شما نوشتید تو این چند متن ، هر هاستینگ که مشکل پیدا کرد ، میگه به قوانین رجوع کنید و خداحافظ !

به احتمال زیاد تا الان با مشکل شکایت روبرو نشدید !

مختصر و مفید !

اگر واقعا مقصر باشید و ازتون شکایت قضایی بشود ، بشدت دچار مشکل خواهید شد !

به این راحتی هم نیست ، یک مبلغ بدین به طرف و بگید به سلامت.

اون دوست وکیلتون هم فکر میکنم داره اطلاعات غلط بهتون میده !

به این شکل هم نیست تا اتفاق اینچنینی افتاد بگید ، قانونی که شرکت نوشته حکم قانونی داره !

تنها قانونی که که قانون گذار نوشته حکم قانونی داره و لا غیر.

موفق باشید.

ممنونم.
    بله صد در صد درست می گید. بازی با کلمات نیست. در جریان تمامی موارد نیستید. پاسخ کلی من چیز دیگری هست اگر بخوام واقعا پاسخی داده باشم.
    مسلما قانون گذار بر اساس مستندات رایی رو میدن. تمامی موارد رو میسنجن. به سود یا ضرر کسی کاری ندارن. بر اساس عدالت نظر می دن. اگر حق با بنده باشه به بنده حق میدن. اگر حق با شاکی باشه به شاکی حق میدن.
    اما تحریم، موضوعی نیست که بشه گفت شرکتی مقصر هست. شما وسط کار با پنل کاربری و پاسخ به مشتریان هستید، ناگهان تعداد زیادی ایمیل در رابطه با ساسپند شدن اکانت ها دریافت می کنین. بعد ایمیلی در رابطه با U.S export-control regulations دریافت می کنین. مسلما معنی این متن رو می دونید چی میشه ؟ دوستانی که معنی این رو نمی دونن ، در ترجمه گر گوگل ترجمه بفرمایین.
    خب سوال پیش میاد، اینجا ما مقصر هستیم ؟ خودمون برای خودمون این پیام رو ارسال کردیم ؟ کسی که این پیام رو ارسال کرده چرا ارسال کرده ؟ از روی دوستی ؟ یا از روی قدرت و اعمال کردن یک سروی محدودیت هایی که ما قدرتی در مقابله با اونها نداشتیم ؟
    ناگهان می بینید یک تعداد فایل نیست. ایمیل میدن بهتون که بکاپ هارو بهتون میدن .... خداروشکر بعد از چهار روز بکاپ ها ارسال شدن. اگر ارسال نمیشدن واقعا موضوع جالب نمیشد.
    به هیچوجه غصه ی سایت خرید هاست ارزان که صفحه ی دوم گوگل هست رو نمی خورم. تمامی استرس بنده ، مشتریانی بود که حقشون قرار بود ضایع بشه. طی این ده سال فعالیت داخل اینترنت اونقدری تخصص دارم که اگر سایتی نابود شد و شکست مالی توی اون پیش اومد ... ظرف چند ماه مجدد فعالیت دیگری در اینترنت رو شروع کنم. اما تمامی ناراحتی من ، مشتریانی بود که سایتشون تنها راه درآمدشون بود. خداروشکر بکاپ هارو دادن و در حال ارسال برای کاربران هستیم.
    اینکه چرا لحن من اینطور بود ، چون با فردی طرف هستم که در این شرایط سخت، همه چیز رو دروغ می دونن. مدارک از پنل کاربری دیتاسنتر میفرستیم میگن دروغ. مدارک از پرداختی های صرافی اینترنت میفرستیم میگن دروغ. متن اولیه ی شروع بحث تحریم از سمت دیتاسنتری که ازش خدمات داریم رو میفرستیم میگن دروغ. هرچی میگیم میگن دروغ.
    در ابتدا در پنل کاربری گفتن یک پوئنی بدین ( یعنی یه چیزی مثل وجه نقد یا خدمات دیگه ) که یکم حقشون جبران بشه ( به خاطر 3 روز آف بودن سایتشون و مابقی تایم هاستشون به مبلغ 14 هزار تومان ) . بهشون گفته شده بود که حقی به گردن ما نیست از نظر مالی چون ما باعث نشدیم. ایشون دیگه شروع کردن به خارج از بحث صحبت کردن و الان هم می بینید که سر از وب هاستینگ تاک درآوردن. بکاپشون بهشون داده شده و سرور ما هم تا یک ماه دیگه تمدید نمیشه با این شرکت چون نمی تونیم روی اون آی آر ارائه بدیم. باید سرور دیگری تهیه کنیم که تا راه اندازی و تست اون مدتی طول میکشه ولی کمی خسته کننده هست موضوع ... که برای چه کسانی مجدد شروع به فعالیت کنی.
    در پایان اینکه شما در جریان اصل موضوع نیستید. شاید نشه بحث مالی کاربران رو جبران کرد. چون اگر تمامی کاربران بخوان مبلغی رو از ما بگیرن به خاطر این تحریمی این امکان پذیر نیست. قصد داشتیم برای جبران موضوع لیست ایمیل کاربران ایرانی ( که بعید میدونم ایمیل شما هم داخل اون نباشه ) رو در اختیارشون قرار بدیم و همینطور 200 قالب فارسی شده وردپرس .
    نرخ های ما بشدت ارزان هست و کیفیت ها بشدت بالا. اگر تمایل دارید می تونم بگم کاربرانمون که تخصص داشتن و از هاست ها استفاده میکردن و راضی بودن بیان و نظر بدن. قصد گسترش هاستینگ رو نداشتیم چون فعالیت اصلی چیز دیگری بود. مشتریانی داشتیم که از میهن وب هاست ، میزبان فا و سایر سرویس دهنده ها میومدن جای ما . روی پشتیبانی بسیار حساس هستیم. این که با ایشون اینطوری برخورد شد دلایل خاص خودش رو داره. از هر دروغی استفاده می کنن که به حقشون برسن . اما نمیدونم چطوری میشه با دروغ از حق گفت ... دروغ و حق رو کنار هم گذاشت. فکر کنید چقدر سطحشون پایین هست که گفتن شماره تلفن ندارید. با اینکه شماره تلفن توی سایت گذاشته شده بوده، گفتند که شماره تلفن ندارید. بعد که باهاشون تماس گرفته شده، شماره ی مارو بلاک کردن. بدون اینکه جواب بدن و صدای مارو بشنون بلاک کردن و این یعنی چی ؟ یعنی شماره ی مارو ذخیره داشتن با اسم ما !
    به ایشون چه میشه گفت ؟ هر مدرکی که میفرستی میگن دروغ. قاضی هم میگه دروغ ؟ قاضی پنل کاربری دیتاسنتر رو دریافت می کنه به همراه یوزرنیم و پسورد. من که نمیتونم سایت ukserver بزنم و سرور بفروشم داخل اونجا با کد شرکت انگلیسی معتبر و پنل کاربری دروغی بسازم ؟ پس برای قاضی همه چیز واقعیت داره و اونوقت نوبت من میشه برای اعاده ی حیثیت و تمامی پیام هایی که اینجا نوشته شده.
    عذرخواهم از توضیحات طولانی . ممنون از اینکه شما هم نظرتون رو گفتین

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط faradad نمایش پست ها
    خوبه والا هر بیسوادی دکتر مهندس وکیل قاضی و....شده
    عزیز پذیرش قوانین سایت شما اصلا ملاک قانونی نیست تا وقتی قانون جرایم اینترنتی و مجازات و تجارت الکترونیک هست وقتی ضرر وارد کردی باید جبرانیم واسه خسارت پرداخت کنی اگه طرف شاکیتون شه
    کاش جلو پذیرشا بدون ازمون دانشگاهیو بگیرن هر ننه قمری نره فشم :llllll
    ما شا الله به فرهنگ بیان . امیدوارم سطح تحصیلی بالایی داشته باشید. بنده رفتم دانشگاه ، دیدم به دروس تسلط دارم از دانشگاه اومدم بیرون . امیدوارم شما داخل دانشگاه موفق باشید. شما که می گید "خوبه والا هر بیسوادی دکتر مهندس وکیل قاضی" امیدوارم برعکس این بشید. من خودم ده سال هست خارج از دانشگاه ، کتاب می خونم و در علاقه هام مطالعه می کنم و تا حدی تسلط دارم به چیزی که علاقه دارم! نیازی به مدرک نیست. کتاب همون کتابه .
    در مورد قوانین ، قوانین تا جایی که دور از واقعیت و اجرا نباشن ، و بتونین به مشکلاتی که در آینده پیش میاد اشاره کنن ، می تونن به عنوان یک برگ ویژگی ، برای مراجع قانونی مورد استفاده قرار بگیرن.
    اگر هم واقعیت رو بخواین ، حتی قوانین کشوری تا حدی در نظر قاضی می تونن دخیل نباشن. قاضی شرایط عمومی و حال وضعیت رو هم نگاه می کنن و نظر میدن. همون چیزی که در شرایط مختلف قابلیت تغییر رو داره ! و کلیت جو حاکم در اون برهه ی زمانی هست. پس بحث فقط قوانین نیست.

- - - Updated - - -

ثابت شده که دروغ میگن و تحریمی در کار نبوده بابت این موضوع ولی ایشون حاضر نیستند مستند خلافشو ثابت کنند و به قول دوستمون یه قانون توی سایتش نوشته که مصداق همینه که هست میخوای بخواه میخوای نخواهه.و البته دقیقا این جمله در همین پستهاشونم تکرار شده.
    من که واقعا گیج شدم . پنل کاربری دیتاسنتر به ما دارن نشون میدن تحریم شدیم و اطلاعات حذف شدن در انگلیس. ایشون از یک شهر در اصفهان بلند میشن میگن نه اقا تحریمی در کار نیست !
    خواهشا شما اگر از اعضای دیتاسنتر ukserver هستید و رفت و آمد دارید در اونجا ، پیام من رو به مدیریت برسونید و بگید که ..... . اگر اونجا نیستید و بر اساس احتمالات میگید ، خب نگید. میشه دروغ .
    چطور پنل کاربری من که در جلوی منه داره غم و اندوه پاک شدن اطلاعات رو نشون میده و ذهن و تخیلات شما به شما میگه نه همش دروغه ! این که میگم تخیلات به این دلیل نیست که شما تخیلی هستید. به این دلیل هست که موضوعی رو در تخیلاتتون پروروندید و به اون پر و پال دادید. نکنید این کارو ... درست نیست. تا مطمئن نشدید نظری ندید . بعدا گریبان گیرتون میشه.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

این بحثها همه سفسطه هست و شما موظف هستین سایتهایی که میزبانی کردین را بالا نگه دارین و به مشتری ربطی نداره که چه بلایی سر شما و دیتاسنتر و ... اومده.
    کیفیت را خودتون برای خودتون تعریف نکنید. کیفیت یعنی اگه دیتاسنتر منفجر هم شده کاربر اصلا نفهمه کی به سرور جدید منتقل شده. اینطور از فردا همه میان پول میگیرن بعد میزنن زیرش میگن تحریمه و تقصیر ما نیست! کاربر شما را میشناسه و میخواستین برنامه ای برای این وضعیت داشته باشین هر چند بازم تاکید میکنم انگلیس ایران را تحریم نکرده و شما دروغ میگین.
    قوانین شما هم هیچ اعتباری برای من نداره چون هیچ چیزش به نفع مشتری نیست و این قرارداد اصلا رسمی نیست.
    معنی U.S export-control regulations را همه میدونند ولی از کجا معلوم دارین راست میگین!
    به هر حال شما بعد از چند بار درخواست من حتی حاضر نیستید آدرستون را بدید. این چه معنی میده؟
    شما بارها اعلام کردین 14 هزار تومن ما طلب داریم!!!! بده به یه فقیر من بحثم پول نیست! ما از این هاست برای نگه داری یک وب سرویس استفاده میکردیم که ارتباط همه نرم افزارهای ما که دست مشتریامون بوده با بانک اطلاعاتی و ... قطع شده. این خسارت ماست نه اون 14 هزارتومنی که جلوی سگ بندازی بر نمیداره. نیازی نمیبینم تراکنشهای روزانه با مشتری ها را اینجا بزارم که بفهمی چه خسارتی از سر بی لیاقتی و بی مسئولیتی به ما زدی.

حالا هم اگه ریگی به کفشت نیست آدرس را بده میخوام شکایت کنم.توی دادگاه معلوم میشه حق با کیه. اگه من به شما خسارت زدم تمام و کمال پرداخت می کنم.اگه شما خسارت زدی تمام و کمال دریافت میکنم.
    اگه آدرس نمیدی هم اشکال نداره.پیدا کردنش سخت نیست.
    در مورد تماس هم دلیلی نمیبینم دیگه با کسی مثل شما ادامه بدم.حرفی دارین داخل دادگاه
    والسلام

- - - Updated - - -

بنده رفتم دانشگاه ، دیدم به دروس تسلط دارم از دانشگاه اومدم بیرون . امیدوارم شما داخل دانشگاه موفق باشید.
    کسی که فکر کنه بلده و نیازی به یادگیری نداره تکلیفش معلومه.

در ابتدا در پنل کاربری گفتن یک پوئنی بدین ( یعنی یه چیزی مثل وجه نقد یا خدمات دیگه )
    اینم دروغ بعدیت
    گفتم بقیه شرکتها برای این موارد یه پوئنی در نظر میگیرند تازه شما طلبکارم هستی! بعد اومدی اینجا به همه میگی من طلب پوئن کردم. برو دروغگوی دغل باز شیاد اگه راست میگی آدرس بزار دوستی دارم به فامیلی شجاع ساکن تربت جام همشهریتون بیاد آدرس را تصدیق کنه.

هر کسی خواست من یوزرنیم و پسورد پنلم را بدم بره خودش تیکتها را چک کنه. از قدیم گفتن ن*** و نترس

- - - Updated - - -

از فردا همه میان پول میگیرن بعد میزنن زیرش میگن تحریمه و تقصیر ما نیست! یاد بگیرین روش جدید کلاهبرداری رو

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

ایشون از یک شهر در اصفهان بلند میشن میگن نه اقا تحریمی در کار نیست !
    بهتره یادآوری کنم روستای شما 260 نفر جمعیت داره و 46 خانوار طبق پسوند فامیلت و شهرت
    https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82...1%DB%8C%D9%87)
    ایشون هم از یک شهر در خراسان بلند میشن فکر میکنن مردم احمقن و تازه طلبکارم هستن! توهین چندین باره مجدد به اصفهان. نزار دهنم باز بشه نمیخوام به بقیه مشهدی ها و خراسانی ها توهینی بشه...
    میخواین بابت تحریم و گرونی دلار و عدم سرویسدهی مناسب شما و بسته بودن چند روزه سایت و قطع ارتباط ما از حسابها و وب سرویسمون ما از شما عذر خواهی کنیم؟؟؟

وقتی نمیتونی پشتیبانی کنی غلط میکنی سرویس میدی بعد بندازه گردن کسی دیگه. از ما که گذشت رفت ولی فکر نکن مردم خرن.
    ما سالهاست داریم نرم افزار و اپ ارائه میدیم رزومه معتبرم دارم توی صنفی هم بارها به عنوان نمونه انتخاب شدم و معرفی شدم (مدرک موجود و هر کسی خواست ارائه میدم) - مدرک تحصیلی بیشتر از خیلی هاست که نمیخوام بگم فکر نکنی عقده ای ام (از دانشگاه معتبر کشور و مدرک موجود هر که خواست ارائه میدم) و همیشه به نحو احسن پشتیبانی کردیم و چیزی گردن کسی ننداختیم به غیر از الان که سرویس مزخرف شما چند روزه همه چیزو خراب کرده.
    حالا دوباره بیا بگو 14 هزار تومن! اصلا یه ریال !
    خسارت شما به اعتبار من بوده به تراکنشهایی که توی این چند روز انجام نشده و تعهدات ما که به خاطر شما از بین رفته.
    من مجبورم به مشتریام خسارت بدم چون بر خلاف شما به تعهداتم پایبندم و بی مسئولیت نیستم.

تقصیر من بود که از اول ندیدم این سایت بی در و پیکره و نه آدرسی داره نه اعتباری و نه دفتری و نه کارمندی و نه تاییدیه معتبر از جایی.

ولی من ول کن تو نیستم.خیال نکن گذشتم رفت!!! همین شهری که گفتی ازش بلند شدم میزبان بزرگترین کارخانه صنعتی ایران یعنی ذوب آهن اصفهانه و اگه نیومدی یه سر بیا که همین شهر از مرکز شهر استانهای دیگه توی کشور معتبرتره. فقط شخصیتتو با توهینهات نشون دادی رفت. خوشا به تربیتت
    من ر**دم به اون دو ریالی که فکر میکنی ذره ای برای من ارزش داره.نمیدونم شاید این مبلغها برای تو ارزش داشته باشه ولی کارو به اینجا کشوندم فکر نکنی زرنگی بچه جون.

حالا هم اگه مردی و از چیزی نمیترسی آدرس بده. اگرم نمیدی که حدسم درسته.
    ویرایش توسط aliramazani : June 5th, 2019 در ساعت 21:11 دلیل: یاداوری شهر ایشون که به اصفهان توهین نشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

به هیچ عزیز اصفهانی توهین نشد. تنها گفته شد : "جدیدا با عزیزان اصفهانی زیاد به مشکل خوردیم. تنها اصفهانی ها. بیشترین تخفیفات رو گرفتن و یا دوست داشتن رایگان استفاده کنن... حالا که تحریم شدیم ... دنبال احقاق حقشون هستن . تمامی طلب هاشون از تحریمات رو میخوان از یه جایی بگیرن. " . این توهین نیست. مگر اینکه داخل ذهنتون نسبت به خودتون چیز های دیگری هم بگذره .
    عزیزانی از اصفهان دارم که بشدت افراد نازنینی هستن . افرادی که واقعا در دوستی هاشون کم نگذاشتن. من گفتم با کاربران اصفهانیمون تنها به مشکل خوردیم. به این دلیل که بین این تعداد کاربر ، تنها عزیزان اصفهانی شکایت کردن. دوستانی داریم که تا سی هاست از ما خرید کردن. اما وقتی دیدن تحریم شدیم و پیام ارسال کردیم ، گفتن که بسیار متاسف هستیم که این مشکل براتون پیش اومد.
    تنها بکاپ هاشون رو دریافت کردن و برامون آرزوی موفقیت داشتن. اما شما و یک دوست دیگرمون که اسمی ازشون نمیارم ... بشدت در دنیای دیگری سیر می کنین. هرچی میخواید میگید. هر دروغی می بندید. هیچی رو باور نمی کنید. در حال سعی بودم تا سرور مناسبی از ایران پیدا کنم که کیفیت خوبی داشته باشه تا کاربران با سایت های بررسی دچار مشکل نشن اما پیدا نشد و فعلا مقدور نبود از خارج از کشور سروری تهیه بشه.
    واقعا از این لحن چی برداشت میشه کرد ؟ چه لحن سخیفانه ای . شما اگر مطمئن هستید ما دروغ میگیم ، چرا به پلیس فتا شکایت نکردید . اینماد یک مرجع رسیدگی به شکایات نیست و صرفا یک شرکت اعتبار سنجی هست و شکایات رو به مراجع ذیصلاح مثل پلیس فتا نهایتا می تونن ارجاع بدن. اگر مطمئن هستید چرا در طلب شکایت بر نمیاید که حقتون رو بگیرید. اونقدری به صحت کارمون در این سه سال و درآمد حلال اطمینان دارم که بشدت بهتون تاکید می کنم اقدام قانونی کنید. چرا اگر مطمئن هستید حقتون ضایع شده اقدام به شکایت نکردید ؟ چرا اگر می دونید ما دروغ گو هستیم شکایت نکردید ؟ چرا اگر می دونید حقتون رو خوردیم و داریم بهونه ی تحریم رو میاریم ازمون شکایت نکردید ؟ چرا اگر می دونین با بهانه داریم از شما حق خوری می کنیم و به عمد به شما ضرر زدیم شکایت نکردید ؟ چرا اگر می دونید الکی میگیم تحریم شدیم ، شکایت نکردید ؟ و چرا های دیگه ... .
    غیر از این هست که مطمئن نیستید و می ترسید از اقدامات قانونی ؟
    این شک شما اینقدر قوی هست که اومدید در این مکان مهملات رو به هم می بافید و با بی ادبی های سخیفانه فقط سعی می کنید آبروی یک سایت رو ببرید. اگر مطمئن بودید جای شما اینجا نبود با این لحن. یک فرد اینقدر بی ادب ؟ اگر حرفی به شما در تیکت ها هم زده شد گوشه و کنایه هایی از روی ناراحتی بود. نه بی ادبی های سخیفانه ای در این حد. شما کی هستید ... .
    وب هاستینگ تاک مدیریتی نداره جلوی این افراد رو با این لحن بگیره ؟ بهشون آداب نوشتن یاد بده ؟ نهایت ناراحتی و تندی من در این حد هست. شما پرده های آبرو و تعادل رفتار رو می درید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

تو هر جور دلت میخوهد اهانت میکنی بعد به حرفهای بقیه میگی توهین؟؟
    مگه نمیگی شکایت کن! خب ادرست را بفرست تا شنبه صبح برم دادگاه.
    یه چیزم بدهکار شدیم انگار. میخولی شما برو شکایت کن بگو هاستشو بستیم طرف معترضه.اینجور بهتره انگار.
    عجب گیری کردیم از دست این! بدهکارم شدیم.
    حالا جلوی همه جواب بده
    به قول خودت تحریم سرور را بست.شما به عنوان پشتیبان و سرویسدهنده چیکار کردی؟ چی جایگزینش کردی؟ مگه به مشتری ربطی داشت که دیتاسنتر کجا بوده؟
    اصلا مشتری شاید فکر کنه شما خودت هاست میدی و ندونه دیتاسنتر چیه.
    مگه موقع خرید انتخاب دیتاسنتر دست نشتری بود که بخواد و نخواد؟
    از چی نیترسی از مخفی کاری؟ ادرس و تلفن ثابت شرکت را بده تا بیایم خسارتت بدیم و ازت غذرخواهی کنیم.
    ادرس را بزار همینجا
    کسی که ادرس شرکتشو مخفی نمیکنه مگر اینکه کلاهبردار باشه.
    ثابت کن نیستی

- - - Updated - - -

اقایون ما یه هاست خریدیم و از این سایت خریدیم و طرف حسابمون این اقاست. من جایی دیگه نمیشناسم.
    اگه یکی از مردم پول بگیره مثلا براشون از خارج جنس بیاره.بعد توی خارج پولها را از این شخص بخورن بره
    بعد مردمی که به این شخص پول دادن تکلیفشون چیه؟ باید برن خارج پولشونو بگیرن یا از هنین شخص؟ هر که حالیشه جواب بده ما هم یاد بگیریم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    619
    تشکر تشکر شده 
    96
    تشکر شده در
    77 پست

آقا بی خیال شید لطفا

هر کسی پیام های این تاپیک رو بخونه متوجه میشه کی چه کارست...

نیاز نیست چیزی رو ثابت کنید

همه چیز مشخص هست

13. تعداد تشکر ها از alirad به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

ایشون هم از یک شهر در خراسان بلند میشن فکر میکنن مردم احمقن و تازه طلبکارم هستن! توهین چندین باره مجدد به اصفهان. نزار دهنم باز بشه نمیخوام به بقیه مشهدی ها و خراسانی ها توهینی بشه...
    میخواین بابت تحریم و گرونی دلار و عدم سرویسدهی مناسب شما و بسته بودن چند روزه سایت و قطع ارتباط ما از حسابها و وب سرویسمون ما از شما عذر خواهی کنیم؟؟؟

وقتی نمیتونی پشتیبانی کنی غلط میکنی سرویس میدی بعد بندازه گردن کسی دیگه. از ما که گذشت رفت ولی فکر نکن مردم خرن.
    ما سالهاست داریم نرم افزار و اپ ارائه میدیم رزومه معتبرم دارم توی صنفی هم بارها به عنوان نمونه انتخاب شدم و معرفی شدم (مدرک موجود و هر کسی خواست ارائه میدم) - مدرک تحصیلی بیشتر از خیلی هاست که نمیخوام بگم فکر نکنی عقده ای ام (از دانشگاه معتبر کشور و مدرک موجود هر که خواست ارائه میدم) و همیشه به نحو احسن پشتیبانی کردیم و چیزی گردن کسی ننداختیم به غیر از الان که سرویس مزخرف شما چند روزه همه چیزو خراب کرده.
    حالا دوباره بیا بگو 14 هزار تومن! اصلا یه ریال !
    خسارت شما به اعتبار من بوده به تراکنشهایی که توی این چند روز انجام نشده و تعهدات ما که به خاطر شما از بین رفته.
    من مجبورم به مشتریام خسارت بدم چون بر خلاف شما به تعهداتم پایبندم و بی مسئولیت نیستم.

تقصیر من بود که از اول ندیدم این سایت بی در و پیکره و نه آدرسی داره نه اعتباری و نه دفتری و نه کارمندی و نه تاییدیه معتبر از جایی.

ولی من ول کن تو نیستم.خیال نکن گذشتم رفت!!! همین شهری که گفتی ازش بلند شدم میزبان بزرگترین کارخانه صنعتی ایران یعنی ذوب آهن اصفهانه و اگه نیومدی یه سر بیا که همین شهر از مرکز شهر استانهای دیگه توی کشور معتبرتره. فقط شخصیتتو با توهینهات نشون دادی رفت. خوشا به تربیتت
    من ر**دم به اون دو ریالی که فکر میکنی ذره ای برای من ارزش داره.نمیدونم شاید این مبلغها برای تو ارزش داشته باشه ولی کارو به اینجا کشوندم فکر نکنی زرنگی بچه جون.

حالا هم اگه مردی و از چیزی نمیترسی آدرس بده. اگرم نمیدی که حدسم درسته.
    از لحنتون مشخص هست که هیچی نیستید متاسفانه. از کوزه همان برون تراود که دروست.
    آدرس عمومی نیست که خدمتتون داده بشه. آدرس خصوصی و ملکی هست. اگر شکایت دارید باید به پلیس فتا شکایت کنید با نام دامنه . خودشون تمام پیگیری های بعدی رو مسلط هستن.
    همینطور که من شماره تلفن شمارو دارم و مشخصاتتون رو و در صورت نیاز میشه ازشون استفاده کرد.
    بله مردم عاقل هستند. شما هم کمی دهان بی ادبتون رو حفظ کنید و کلمات نادرست رو ادامه ندید.
    جای تعجبه برای من. شما به ما میگید بی ادب با اینکه تنها گوشه کنایه زدیم ولی خودتون در حال بی احترامی های پیاپی و لحن کوچه بازاری هستید و قلدری می کنید .انگار وسط چاله میدون هستیم ! فرهنگ گفتمان در اینترنت رو یاد ندارید.
    فکر کنم حالا دوستان دیدند که چرا با شما با طعنه صحبت می شد و فهمیدند که با چه فرد کودکی مدت ها ارتباط داشتیم.
    نگران نباشید و من رو فراموش نکنید. بسیار لذت بخش هست کسی در گوشه ای از کشور به یاد آدم باشه. من هم به یاد شما هستم . شما با این لحنتون من رو یاد مشتریان نوجوونمون انداختین که وقتی سایتشون مشکلی پیش میومد زمین و آسمون رو به هم میبافتن و بعد که می دیدن مشکل از خودشون بوده و مشکل حل میشد ، میومدن ابراز پشیمونی . البته پشیمونی تنها در یک دل صاف می گنجه نه در فردی که اینطور لحنی داره.
    بدون اینکه مطمئن باشه و به پنل دیتاسنتر دسترسی باشه به همه چیز میگه دروغ.
    حیف شد کاش شخصیت امیدوار کننده تری از شما می دیدم. واقعا در این شرایط سخت ، کاش با درون شما آشنا نمیشدم که غصه ی افرادی رو بخورم که در اطراف شما هستن. اینقدر بی توجه هستید که فراموش کردید از تاریخ 2017/09/04 از ما سرویس گرفتید. اگر کیفیت سرویس هامون بدد بود ، هیچوقت با ما ادامه نمیدادید تا الان که تقریبا وسط سال 2019 هستیم . یک سال و هشت ماه با ما بودید. الان که تحریم شدیم و سرویس هامون برای دامنه های ir از کار افتاد ناراضی شدید ! چرا در این یک سال و هشت ماه قبل راضی بودید و اگر کیفیت بد بود چرا نرفتید شرکت دیگری ؟ آها ... خواستید به ما لطف کنید و پولی به ما برسونید.
    با جملات بازی می کنید تا فقط خودتون رو خالی کنید. آخرین تیرهای یک فرد در تاریکی .
    با پلیس فتا تماس گرفته میشه و در مورد اینکه این پست باید اینجا وجود داشته باشه یا خیر گفتگو میشه.
    وب هاستینگ تاک محل رسیدگی به شکایات و تهمت زدن ها نیست. اگرموضوعی صد در صد مشخص باشد شاید بشه ، اما فردی از گوشه ای از ایران بلند شده و درحال گفتن هرچیزی هست که به ذهنش می رسه. ترس از شکایت کردن داره چون مطمئن نیست حرفاش درست هست یا خیر. اما هرچی به دهنش میرسه می گه تا کسی رو زیر سوال برده باشه و انتقامی گرفته باشه هرچند کم !
    ما سرور هامون از کار نیفتاده ، تنها نمی تونیم به دامنه های ir خدمات بدیم. تنها اونها مجبور به انتقال هستن. کمبود مالی پیش نیومده که نتونیم سرور رو تمدید کنیم بعد به دروغ بگیم تحریمات باعث شدن. تحریمات فقط مارو مجبور کردن دامنه های ir رو میزبانی نکنیم.
    با پلیس فتا تماس گرفته میشه و در مورد اینکه این پست باید اینجا وجود داشته باشه یا خیر گفتگو میشه.
    ویرایش توسط dashjalal : June 5th, 2019 در ساعت 17:35

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)