نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: ثبت دامین در سایتهایی مثل name.com یا register و GoDaddy به چه شکلی میباشد!؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض ثبت دامین در سایتهایی مثل name.com یا register و GoDaddy به چه شکلی میباشد!؟

سلام دوستان
    من قصد خرید دامین از سایت name.com یا register.com و یا GoDaddy دارم
    بنابر دلایلی قصد خرید دامین از سایت name.com یا register.com و یا GoDaddy دارم ( پسوند me یا com یا us )

چند تا از دلایلی که دارم
    1. کسب تجربه خرید بدون واسطه و مستقیم از سایت های بین الملی
    2. مخفی کردن اطلاعات دامنه و لوکیشن سرورها از دست افراد سودجو و کلاهبردا!!!

اول از همه تاکنون حدودا 40 تا دامنه ثبت کردم و از شرکت های داخلی برای خرید استفاده کردم
    دوم اینکه میخوام بدون واسطه اینکارها رو انجام بدم
    سوم اینکه تاکنون از هیچ کدوم از کارت های مجازی استفاده نکردم (منظورم پرداخت از طریق پی پل ، مسترکارت،ویزاکارت و وب مانی )
    ولی در موردشون اطلاعات کافی دارم که چگونه کار میکنند

برای ثبت دامنه های بین الملی مثل com. آیا اطلاعات هویز رو اشتباه وارد کنیم برای ثبت دامنه در سایت هایی که در بالا ذکر کردم نیاز به تعیین هویت میباشد یا نه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید یا کسانی رو معرفی کنید که میتونند این کار رو انجام بدن،

2. # ADS

عضو جدید MehdiSele آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    41 پست

پیش فرض پاسخ : ثبت دامین در سایتهایی مثل name.com یا register و GoDaddy به چه شکلی میباشد!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ____ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد خرید دامین از سایت name.com یا register.com و یا GoDaddy دارم
    بنابر دلایلی قصد خرید دامین از سایت name.com یا register.com و یا GoDaddy دارم ( پسوند me یا com یا us )

چند تا از دلایلی که دارم
    1. کسب تجربه خرید بدون واسطه و مستقیم از سایت های بین الملی
    2. مخفی کردن اطلاعات دامنه و لوکیشن سرورها از دست افراد سودجو و کلاهبردا!!!

اول از همه تاکنون حدودا 40 تا دامنه ثبت کردم و از شرکت های داخلی برای خرید استفاده کردم
    دوم اینکه میخوام بدون واسطه اینکارها رو انجام بدم
    سوم اینکه تاکنون از هیچ کدوم از کارت های مجازی استفاده نکردم (منظورم پرداخت از طریق پی پل ، مسترکارت،ویزاکارت و وب مانی )
    ولی در موردشون اطلاعات کافی دارم که چگونه کار میکنند

برای ثبت دامنه های بین الملی مثل com. آیا اطلاعات هویز رو اشتباه وارد کنیم برای ثبت دامنه در سایت هایی که در بالا ذکر کردم نیاز به تعیین هویت میباشد یا نه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید یا کسانی رو معرفی کنید که میتونند این کار رو انجام بدن،
    فک نکنم مشکلی پیش بیاد ولی میتونید ی کار بهتر کنید اطلاعات whois رو ببندید اینطوری نمیشه whois از سایتتون گرفت
    و برای خرید دامنه فک کنم joker.com هم افر های خوبی ارائه میده

4. تعداد تشکر ها از MehdiSele به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : ثبت دامین در سایتهایی مثل name.com یا register و GoDaddy به چه شکلی میباشد!؟

اطلاعات whois رو ببندم مشکلی نیست،
    من از یه شرکت داخلی که در زمینه ثبت دامین و سرور میباشد (شرکت معروف و قدیمیه) سوال کردم گفت پلیس فتا یا مراجع قضایی از راه های دیگه ای میتونند به اطلاعات صاحب دامنه دسترسی پیدا کنند حتی اگر whois بسته باشه ،

من برام سوال پیش اومد اگر پلیس فتا بتونه گیر بیاره پس نتیجه میگیریم هکرها یا افراد سودجو و کلاه بردار هم میتونند گیر بیارن

کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟

6. تعداد تشکر ها از ____ به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    41 پست

اگر فعالیتت کاری ب داخل ایران و افراد ایرانی نداشته باشه مشکلی برات پیش نمیاد
    ولی دامنه داری ثبت میکنی میتونی اطلاعات فیک بدی و ب نظر من هم اطلاعات فیک بده هم whois protection رو فعال کن
    نمیتونن کاری کنن و درضمن هیچ اطلاعاتی درباره خودت هم تو سایت نزار و اطلاعات خودتو برای اعضا سایتت فاش نکن
    و برای جلوگیری از *****ینگ ات از cloudflare استفاده کن و از اپی خود cloudflare استفاده کن ک اپی سایتت لو نره کاری ک بیشتر سایت ها میکنن مثل تاینی موویز ولی در هر صورت ***** میشی ولی بیشتر طول میکشه
    ویرایش توسط MehdiSele : January 13th, 2019 در ساعت 11:20

8. تعداد تشکر ها از MehdiSele به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiSele نمایش پست ها
    اگر فعالیتت کاری ب داخل ایران و افراد ایرانی نداشته باشه مشکلی برات پیش نمیاد
    ولی دامنه داری ثبت میکنی میتونی اطلاعات فیک بدی و ب نظر من هم اطلاعات فیک بده هم whois protection رو فعال کن
    نمیتونن کاری کنن و درضمن هیچ اطلاعاتی درباره خودت هم تو سایت نزار و اطلاعات خودتو برای اعضا سایتت فاش نکن
    و برای جلوگیری از *****ینگ ات از cloudflare استفاده کن و از اپی خود cloudflare استفاده کن ک اپی سایتت لو نره کاری ک بیشتر سایت ها میکنن مثل تاینی موویز ولی در هر صورت ***** میشی ولی بیشتر طول میکشه
    با کلودفلر هم تا حدودی آشنایی دارم ، من با شرکت های داخلی خیلی وقته دارم کار میکنم ولی چون قصد دارم یک تجربه خرید بدون واسط داشته باشم و همینکه دارم هزینه میکنم یه موقع دامین من ***یده نشه

اگه تمام موارد بالایی که ذکر کردید رو انجام بدم و از یک شرکت داخلی دامین بخرم و با اطلاعات فیک هم ثبت کنم باز آیا راهی هست بفهمن از کدوم شرکت داخلی خریداری کردم؟

تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    41 پست

اصلا لازم نیست ک از شرکت داخلی دامنه بخرید
    افرادی هستن ک پرداخت صورت حساب میکنن و اکانت پی پال دارن
    شرکت های داخلی خودشون همین کارو میکنن از joker.com یا name.com ثبت میکنن
    شما ب فردی مثلا دامنه ۴دلار هست کسی ک پی پال داره میگه من دلاری ۱۱ت میگیرم صورت حساب پرداخت میکنم
    شما پول رو تقدیم میکنی برات صورت حساب پرداخت میکنن اینجوری دامنه رو خودتون ثبت کردید و واسطه ای نبوده۱

11. تعداد تشکر ها از MehdiSele به دلیل پست مفید

عضو انجمن Motahari.web آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    42 پست

سلام دوست عزیز بهتر این هست از شرکت هایی مثل joker استفاده کنید برای افراد ایرانی موردی نداره، از whois protection با اطلاعات خار کشور یا نادرست استفاده کنید

13. تعداد تشکر ها از Motahari.web به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)