نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: علت مسدود شدن وی پی اس از طرف شرکت آمریکایی،لطفا راهنمایی کنید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض علت مسدود شدن وی پی اس از طرف شرکت آمریکایی،لطفا راهنمایی کنید

با سلام
    من دیروز توسط یک واسطه یک اکانت AWS Amazon تهیه کردم
    اکانت از این دانشجویی ها بود و بدون مشکل کار میکرد
    امروز اکانت مسدود شد و پیغام داد که شما در کشوری ساکن هستید که ما به اون خدمات نمیدیم!
    در مورد دلیل مسدودی من فقط به یک کاری که کردم شک دارم و اون ساختن وی پی اس ویندوز و وصل شدن به اون توسط ریموت دسکتاب بود
    احتمال داره وصل شدن به سرور لینوکسی هم (برای کانفیگ کردن کردن سرور) باعث لو رفتن هویت من شده باشه؟
    برای بقیه کارها از پروکسی و این چیزا استفاده کردم

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

2. # ADS

عضو انجمن masih_enter آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    55 پست

پیش فرض پاسخ : علت مسدود شدن وی پی اس از طرف شرکت آمریکایی،لطفا راهنمایی کنید

سلام . معمولا با لوگین به پنل متوجه میشن ولی چون امکان ذخیره سازی لوگ کانکشن ها هم وجود داره احتمال داره دوره ای توسط رباتی چیزی چک کنند . وقتی چنین حجمی از حساسیت وجود داره بهتره فقط با تغیر ای پی وارد سرویس ها بشید.

4. تعداد تشکر ها از masih_enter به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_enter نمایش پست ها
    سلام . معمولا با لوگین به پنل متوجه میشن ولی چون امکان ذخیره سازی لوگ کانکشن ها هم وجود داره احتمال داره دوره ای توسط رباتی چیزی چک کنند . وقتی چنین حجمی از حساسیت وجود داره بهتره فقط با تغیر ای پی وارد سرویس ها بشید.
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    من برای لاگین و سایر کارها از پروکسی استفاده کردم و تمام کوکی ها رو هم پاک کرده بودم از قبل و با حالت پرایویت مرورگر لاگین میشدم
    فکر میکنم فقط از طریق نرم افزارهایی که به سرور کانکت شدم هویتم را تشخیص دادن
    نرم افزارهایی مثل putty برای لینوکس و ریموت دسکتاپ ویندوز
    شما اطلاع دارین که وقتی پروکسی روی سیستم کار میکنه ،ترافیک این نرم افزارها رو هم پوشش میده یا نه؟ یا فقط ترافیک ردوبدل شده توسط مرورگر را پوشش میده؟

عضو انجمن a1994n1373 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    570 پست

دوست عزیز به پراکسی ها هیچ اعتباری نیست و فقط باید از طریق سرور مجازی وارد میشدین .
    بیا تو هاست | سرور اختصاصی-مجازی-هاست-پنل پیامک
    تلگرام نظامی فر: @ALiNezamifarDotCom
    واتس آپ / تماس / پیامک :09365677482

7. تعداد تشکر ها از a1994n1373 به دلیل پست مفید

عضو انجمن masih_enter آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    55 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط baharestan نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    من برای لاگین و سایر کارها از پروکسی استفاده کردم و تمام کوکی ها رو هم پاک کرده بودم از قبل و با حالت پرایویت مرورگر لاگین میشدم
    فکر میکنم فقط از طریق نرم افزارهایی که به سرور کانکت شدم هویتم را تشخیص دادن
    نرم افزارهایی مثل putty برای لینوکس و ریموت دسکتاپ ویندوز
    شما اطلاع دارین که وقتی پروکسی روی سیستم کار میکنه ،ترافیک این نرم افزارها رو هم پوشش میده یا نه؟ یا فقط ترافیک ردوبدل شده توسط مرورگر را پوشش میده؟
    همون طوری که این دوستمون گفتند زیاد به پراکسی اعتباری نیست . اگر از برنامه هایی مثل پراکسیفایر استفاده کرده باشید احتمالش خیلی کمه دیتای این برنامه ها به شرطی که بعد از پراکسیفایر باز شده باشند مستقیم برقرار شده باشه. ولی اگر فقط پراکسی رو در مرورگر ست کرده باشید این برنامه ها مستقیم ارتباط برقرار میکنند و کاری به پراکسی شما ندارند . یکی از بهترین گزینه ها ریموت دسکتاپ در دیتاسنتری که به سورس کانکشن های ورودی به سرورهاش زیاد توجهی نمیکنه مانند هتزنر هست و از ان به مواردی که حساسیت زیادی به خرج میدن وصل شدنه. البته میشه از کانکشن هایی مثل اوپن و کریو هم استفاده کرد و در صورتی که لوکال ای پی از سمت سرور ثابت تعریف بشه دیفالت روت رو روی اون لوکال ایپی ست کرد اما دردسر های تنظیماتی خودشو داره و راحت ترین راه سرور راه دور با برنامه هایی مثل anydesk هست.

9. تعداد تشکر ها از masih_enter به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_enter نمایش پست ها
    همون طوری که این دوستمون گفتند زیاد به پراکسی اعتباری نیست . اگر از برنامه هایی مثل پراکسیفایر استفاده کرده باشید احتمالش خیلی کمه دیتای این برنامه ها به شرطی که بعد از پراکسیفایر باز شده باشند مستقیم برقرار شده باشه. ولی اگر فقط پراکسی رو در مرورگر ست کرده باشید این برنامه ها مستقیم ارتباط برقرار میکنند و کاری به پراکسی شما ندارند . یکی از بهترین گزینه ها ریموت دسکتاپ در دیتاسنتری که به سورس کانکشن های ورودی به سرورهاش زیاد توجهی نمیکنه مانند هتزنر هست و از ان به مواردی که حساسیت زیادی به خرج میدن وصل شدنه. البته میشه از کانکشن هایی مثل اوپن و کریو هم استفاده کرد و در صورتی که لوکال ای پی از سمت سرور ثابت تعریف بشه دیفالت روت رو روی اون لوکال ایپی ست کرد اما دردسر های تنظیماتی خودشو داره و راحت ترین راه سرور راه دور با برنامه هایی مثل anydesk هست.

ممنون از راهنمایی شما دوستان
    فکر میکنم میشه با همون پراکسی فایر بهترین نتیجه رو گرفت
    فقط باید بهترین تنظیمات رو روی اون اعمال کنم تا مشکلی پیش نیاد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)