نقل قول نوشته اصلی توسط ahadi70 نمایش پست ها
سلام دوستان
دایرکت ادمین میخاستم نصب کنم بصورت نا*ل شده فعلا
این اروررو میده در اخرنصب
میشه راهنمایی کنید؟
2.png
توجه داشته باشید که readme نسخه های نال رو حتما بخونید
تقریبا جدید ترین نسخه ای که دیدم لایسنس رو بصورت کارت شبکه لوپ بکی کلون میکردن و اورجینال نصب میکردن ولی فقط روی centos 7 یا Clinux7 میشد نصب کرد . روی نسخه های 5 و 6 نمیتونستن چون اصل لایسنس اصلا برای اون ورژن نبود
توصیه من به شما استفاده از لایسنس اورجینال هست .
بنده خودم ریسلر دایرکت ادمین هستم لایسنس ماهانه 5$ میتونم در اختیارتون قرار بدم بصورت کاملا اورجینال
لایف تایم هم 89$
سیستم های لایسنس هم هست که آقای سنجری زحمتشو کشیدن البته واقعا نخبه هستن و دستشون درد نکنه .
درسته ما کپی رایت رو نقض میکنیم با سیستم لایسنس و پروکسی لایسنس و نصب اسکریپت های نال ولی واقعا واقعا
اونها برای ما ایرانی ها ارزشی قائلن ؟
دامنه com که 6 هزار تومن ثبت میکردیم الان 150 هزار تومن ثبت میکنیم . پس ما هم حق داریم وقتی تحریمیم مستقیم بهمون چیزی نمیفروشن یکی بخریم و به اشتراک بذاریم
یجورایی مثل جنگ زده ها . برای همین اسمشو نقض حقوق نمیدونم . زمانی که به ما هم ایفون 99$ با یک سال کریر رایگان دادن حتی لاک
وقتی به ما همینطوری پروموشن های دلار دلاری بدن چرا ویندوزمون اورجینال نشه
چرا نرم افزارارو نخریم
وقتی لطمه وارد نکنن . اقتصاد زمین نخوره . درامد داشته باشیم هممون بهترینشو میخریم .
همونطوری که میبینید برای اونا اصلا لایسنسم نباشه دنبال دکمه donate میگردن یه چیزی بدن به طرف بابت زحمتش . چون همه چیز متقابله

ببخشید طولانی شد .
درکل نسخه نال توصییه نمیشه . اگر برای اموزش هست هم حتی شخصا حاضرم رایگان لایسنس در اختیارتون بذارم نصب کنید تست کنید یاد بگیرید .
نسخه نال برای یه سرور فیشینگی چیزیه کلا 1 هفته آپه و خلاص . کنترل پنل و هسته اصلی هاستینگتون اورجینال نباشه و ندونید چی داخلش میگذره
وقتی همه چی با cیا gcc کامپایل شده و شما غیر ممکنه بتونید بفهمید محتویان اینستالر چیه . فقط از طریق hexdump یا اسمبلی و زبان ماشین و . 0 و 1 ؟

1- حتما readme رو بخونید . اون نسخه که گفتم لینکش اینجا ست : برای centos 7 نوشته : https://github.com/lehieuit/Directadmin-1.53-nulled - پیشنهاد نمیشه کلا نسخه های نال . هر نوع مدلی

2- لایسنس اورجینال تهیه کنید اگر سرویس میخواید راه اندازی کنید .

3- لایسنس اورجینال رایگان در اختیارتون قرار میدم اگر میخواید یاد بگیرید.

4- سیستم لایسنس استفاده کنید اگر نمیخواید هزینه بالایی برای لایسنس اورجینال بدید . همون نسخه اورجینال نصب میشه فقط لایسنس از یه پل رد میشه که بهش میگن سیستم لایسنس configserver.pro . اقای سنجری . تاییید میشن

5 - در خدمتتون هستیم >:D