نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر از ضد ویروس ایمن استفاده کردین نظرتون در مورد این آ

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالیه

1 9.09%
  • جالبه

2 18.18%
  • بد نیست

2 18.18%
  • راضیم

0 0%
  • افتضاحه

6 54.55%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: تا حالا ضد ویروس ایرانی استفاده کردین؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : تا حالا ضد ویروس ایرانی استفاده کردین؟

اولا دوست عزیز
    اتفاق فقط یه بار میافته و اگه بیافته هم نمیشه کاریش کرد. درضمن من خودم تا الان دیدم که حدود 100 نوع ویروس رو روی سیستم های من پاکسازی کرده. ما نمی گیم این آنتی ویروس های خارجی بد هستن. اما پشتیبانی ندارن و اگه سیستم شما آلوده به ویروس جدید باشن هیچ کاریش نمی تونین بکنین و اصلاً چه معلوم که الان روی سیستم های شما تروجان و جاسوسی وجود داشته باشه؟ بهتره حداقل یه بار با نسخه رایگان ایمن جستجوش کنین آدرسش رو برای دانلود زیر می زارم :
    www.imenantivirus.com/imenvfw.zip

ممنون از اینکه به مطلبم پاسخ دادین

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

دوست عزیز در مورد هر دو مورد باهاتون موافقم اما اینو بگو که توی ویروس استاکسنت و عمل پاکسازی رو انجام دادن فعلاً ایمن از همه جلوتره

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

به نظر من ایمن همیشه سریعتر از همه آنتی ویروس ها اجرا شده و توی پاکسازی هم جلوتر بوده البته منظورم از پاکسازی واقعا پاکسازیه نه اینکه حذف فایل های آلوده

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

اصلاً قصد زیر آب زده نداریم فقط می خوایم بگیم این احتمال از طرف ویروس کش های خارجی وجود داره و در ضمن هر لحظه ممکنه ایران از طرف این آنتی ویروس ها هم تحریم بشه و دیگه آپدیت نشه

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

سایت رو نمی دونم اما اینو می دونم از صدقه سر این خارجی ها که ویروس ها رو به جون سیستم های ایرانی میندازن وقت سر خاروندن ندارن که بخوان به سایتشون برسن

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

بله مطمئنم و با جرات این مطلب رو می گم که سازمان انرژی اتمی به کمک کارشناسان واحد تحلیل ضد ویروس ایمن تونستن استاکسنت رو پاکسازی کنن

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط IFACO.Net نمایش پست ها
    در مورد عامل شناسایی استاکس نت مطمئنید؟ چون من چیز دیگری از منابع رسمی و معتبر شنیده ام !
    بله مطمئنم و به جرات این مطلب رو می گم که سازمان انرژی اتمی به کمک کارشناسان تحلیل ضد ویروس ایمن تونستن استاکسنت رو مهار کنن

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin114 نمایش پست ها
    آنتی ویروس های ایرانی فقط به درد پاکسازی ویروس های ایرانی میخوره
    البته قبلا شایع شده بود که خود بچه هاشون ویروس هایی رو مینویسند و انتشار میدند که فقط آنتی ویروس ایمن مبتونه شناسایی شون کنه
    پارسال این موقع ها بود که کل سیستم های داخلی ایرانسل ویروسی شده بود که هیچ آنتی ویروسی نتونست پاکسازی اش کنه مجبور شدن به شرکت نورتون سفارش بدند تا براشون اختصاصی بنویسه

دوست عزیز باید بگم که این که خودشون ویروس می نویسن اصلاً اشتباهه . در ضمن الان ایمن ویروس سالیتی و خیلی ویروس های خارجی دیگه رو می شناسه که می تونین از تو سایتش ببینین البته از سال 86 هست که اون بخش رو آپدیت نکردن

IMEN Anti-Virus Software

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin114 نمایش پست ها
    دوست عزیز باید بگم که این که خودشون ویروس می نویسن اصلاً اشتباهه . در ضمن الان ایمن ویروس سالیتی و خیلی ویروس های خارجی دیگه رو می شناسه که می تونین از تو سایتش ببینین البته از سال 86 هست که اون بخش رو آپدیت نکردن

IMEN Anti-Virus Software
    خوب آقای نظری عزيز
    من دارم ميگم موردی بوده تو شرکت آينده سيما (از مشتريان شما) که توش فقط يک ويروس شناسائی شد و با ايمن پاک شد و هيچی ديگه رو شناسائی نميکرد، آخر سر اونا مجبور شدند با هزينه چند برابر nod32 خريداری کنن. :دی
    (که البته اونم ضعف مدير آی تی بود که به ايمن تن در داد :دی)
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

3. تعداد تشکر ها از amiri113 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    خوب آقای نظری عزيز
    من دارم ميگم موردی بوده تو شرکت آينده سيما (از مشتريان شما) که توش فقط يک ويروس شناسائی شد و با ايمن پاک شد و هيچی ديگه رو شناسائی نميکرد، آخر سر اونا مجبور شدند با هزينه چند برابر nod32 خريداری کنن. :دی
    خوب عزیز این باز بر می گرده به عدم همکاری مردم با ایمن. شرکت نود 32 الان خودش حداقل 500 نفر reporter داره اما ایمن فقط 18 نفر توی آزمیشگاهش داره ولی اگه دولت حمایتش بکنه و ایمن تعداد نفراتش بره بالا مطمئناً ویروسهای زیادی زود تر به دست آزمایشگاه ایمن می رسه. مردم خارج از کشور همشون می دونن که اگه با فایل مشکوکی مواجه شدن باید به آزمایشگاه ضد ویروس ها بفرستن تا به اون انتی ویروس اضافه بشه اما متاسفانه این فرهنگ در بین مردم کشور ما به جا نیافتاده که بخوان هر فایل مشکوک و آلوده ای رو به آزمایشگاه ایمن بفرستن که اگه اینجوری بشه مطمئناً ایمن خیلی از ویروس های دیگه رو می شناسه

اما فقط یک سوال در مورد پاکسازی ویروس از فایل ها و عدم خذف فایل ها توسط ایمن رو قبول می کنین یا نه؟

---------- Post added at 09:00 AM ---------- Previous post was at 08:58 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط vimax نمایش پست ها
    خاطر نیشان می کنم خدمت دوست عزیز
    شما مگه تا حالا ندیدی آنتی ویروس ها از عهد دغیانوس {با کدوم ق . غ هست ؟! دی: } به این ور یه سیستمی داره به نام قرنطینه یا quarantine که اگر فایلی سیستمی آلوده مشاهده بشه میبره اونجا ایزوله نگهش میداره .... حالا بقیشو نمیگم دستم خسته شد دی:
    یه چیز دیگه سایته IMEN Anti-Virus Software رو تازه دیدم خیلی شبیه مونستره تمپلیتش کپی رایت برای شما معنی و مفهومی داره
    ویرایش توسط fixali : December 9th, 2010 در ساعت 09:05

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fixali نمایش پست ها
    خوب عزیز این باز بر می گرده به عدم همکاری مردم با ایمن. شرکت نود 32 الان خودش حداقل 500 نفر reporter داره اما ایمن فقط 18 نفر توی آزمیشگاهش داره ولی اگه دولت حمایتش بکنه و ایمن تعداد نفراتش بره بالا مطمئناً ویروسهای زیادی زود تر به دست آزمایشگاه ایمن می رسه. مردم خارج از کشور همشون می دونن که اگه با فایل مشکوکی مواجه شدن باید به آزمایشگاه ضد ویروس ها بفرستن تا به اون انتی ویروس اضافه بشه اما متاسفانه این فرهنگ در بین مردم کشور ما به جا نیافتاده که بخوان هر فایل مشکوک و آلوده ای رو به آزمایشگاه ایمن بفرستن که اگه اینجوری بشه مطمئناً ایمن خیلی از ویروس های دیگه رو می شناسه

اما فقط یک سوال در مورد پاکسازی ویروس از فایل ها و عدم خذف فایل ها توسط ایمن رو قبول می کنین یا نه؟

---------- Post added at 09:00 AM ---------- Previous post was at 08:58 AM ----------

خوب پس قبول داريد که ايمن حالا حالا ها بايد تلاش کنه تا بتونه به آنتی ويروس های خارجی برسه ؟ حرف خود شماست؟ 17 18 تا کارشناس داره در حالی که Nod32 حدود 500 تا ريپورتر داره.
    در مورد پاکسازی هم من نميدونم وقتی کلا دو تا ويروس باشه ميشناسه که اونا رو هم معلوم نيست کی نوشته و تو هيچ جای دنيا شايع نباشه جز 4 تا شرکت و دفتر :دی آدم ذهنش جای بد ميره.
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

6. تعداد تشکر ها از amiri113 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

خوب پس قبول داريد که ايمن حالا حالا ها بايد تلاش کنه تا بتونه به آنتی ويروس های خارجی برسه ؟ حرف خود شماست؟ 17 18 تا کارشناس داره در حالی که Nod32 حدود 500 تا ريپورتر داره.
    در مورد پاکسازی هم من نميدونم وقتی کلا دو تا ويروس باشه ميشناسه که اونا رو هم معلوم نيست کی نوشته و تو هيچ جای دنيا شايع نباشه جز 4 تا شرکت و دفتر :دی آدم ذهنش جای بد ميره.

قبلاً هم گفتم ایمن هزاران ویروس رو می شناسه از جمله سالیتی که از اسرائیل پخش شده ، پس از کجا می گین که دو تا ویروس می شناسه؟
    در ضمن ما هم همینو می گیم که دولت باید حمایتش بکنه تا ایمن هم به وضع مطلوبی برسه اما تا اینجا با همین نیروی کم تونسته پاسخگوی همه ی مشتری هاش باشه

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط irlogo نمایش پست ها
    یعنی یک شرکت ساخت نرم افزار با اهمیت ضد ویروس این قدر نیرو و متخصص برای بررسی جدید ترین ویروس ها ندارد؟
    همچنین ایا یک نرم افزار آنتی ویروس ملیتی خطری برای اطلاعات تخصصی یا شخصی افراد نیست؟
    اتفاقاً خطر زمانی است که از یک آنتی ویروس خارجی استفاده کنی نه اینکه فکر کنی آنتی ویروس ایرانی خطر داشته باشه

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 01:01 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط newspub نمایش پست ها
    دوست من شما حرفت کاملا ابتدائیه موتور یاengineآنتی ویروس بعضی وقتی از آپدیتشم واجب تره چون خطر از ویروس های ناشناخته هست نه ویروسی که تو یه update معرفی میشه.من تا اونجایی که از اول تا حالا دیدم انگار اکثر دوستان اطلاعاتشون در مورد آنتی ویروس خیلی کمه و یه سری آنتی ویروس که الان رنکینگشون پایین اومده رو معرفی میکنن و در مورد این آنتی ویروس بدون اینکه تست کنن دلیل میارن.
    من خودم در کل با این که میدونم این انتی ویروس قدرت خیلی بالایی نداره ولی به چند دلیل ازش حمایت میکنم:
    1)چون کار ایرانی ها و هموطن هامه و برای همین حتی اگه کاره ضعیفی هم باشه ولی هرکس باید در حد وسعش(حالا اگه کسی پول داره بخره اگه نه حمایت کنه اگه نه حداقل تخریب نکنه)حمایت کن تا کم کم پا بگیره بلاخره همه شرکت ها از یه جایی شروع کردن.
    2)امکان داشتن ساپورت فارسی وجود داره.
    3)از اونجای که ایران تحریمه و بیشتر کاربرای ایرانی انگلیسی بلد نیستن و همچنین از نسخه های غیر اصل استفاده میکنن و سودی برا شرکت خارجی ندارن پس اونا هم (این نظر منه و خیلی مطمئن نیستم)خیلی وقت نمیزارن تا ویروس های تو ایران رو پیدا کنن و اگه ویروس ایرانی ای هم پیدا بشه بیشتر از طریق موتورشونه نه دیتابیس ولی ایمن به عنوان یه آنتی ویروس اصل میونه کمک کنه.
    4)در جایی که هرکسی که سرمایه وکمی اطلاعات داره میاد یه بسته دی وی دی میده بیرون که همه کرک شدس و اسم خودشم میزاره شرکت نرم افزاری این بیچاره ها اومدن سرمایه و علمشوون رو گذاشتن و یه آنتی ویروس دادن بیرون و یه کار علمی انجام دادن حالا حداقل کاری که میشه کرد اینه که به هر نحوی که میشه ازشون حمایت کرد من خودم الان وضع مالیم خوب نیست ولی در اولین فرصت میخوام یه نسخه ایمن بخرم نتیجه تست هم اگه خدا بخواد اینجا میزارم .
    از حمایت صمیمانه ات متشکرم دوست عزیز
    من هم همینو می گم تا حمایت نشه پا نمی گیره . من هدفم اینه که اینجا بیام بگم آقا حمایتش کنین..... البته لطفاً

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط nimafire نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز. اطلاعات من ابتدایی نیست.
    اپدیت هسته یک فرایند معمول هست. اما بیشترین کاری که شما باید انجام دهید شناساندن ویروس ها به انتی ویروس هست.
    از نظر من هر شمان شما یک شرکت زدید.نه این که یک گروه 2-3 نفری و یک سری متخصص (نه شبه مهندس) که همه این ها نیاز به سرمایه گذاری داره و این فعالیت رو شروع کردین موفق میشوید.شب و روز باید بر روی بروزرسانی کار کنید.
    من هم حمایت میکنم.

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

در زمینه پشتیبانی عم فکر کنم زبان انگلیسی رو همه باید اموزش ببینن. گوگل هم که ترنسلیت داره.
    من خودم از کسپر استفاده میکنم.
    در هر صورت بحث زبان و پشتیبانی فارسی دلیل قانع کننده ای نیست. ابته این که این کار یک کار ایرانی هست همین به نظر من میتونه دلیل خوبی باشه
    نظرات شما هم جای تقدیر و تشکر داره دوست خوبم.
    اما باید اینو بگم که من خودم ماهی 100 نوع ویروس جدید و بیش از 300 نوع فایل مشکوک به آزمایشگاهشون از طریق وبسایتشون می فرستم و فقط اینو می گم که همه باید این کارو بکنیم و اگه به فایلی مشکوک شدیم بفرستیم تا نتیجه اش رو بگن. حمایت از هموطن هامون خیلی بهتر از پول تو جیب خارجی ها ریختنه....
    تازه من هر وقت سیستمم ایرادی داشت و ویروسی داشت که ایمن پیدا نکرده کمکم کردن، هم ویروس رو پاک کردن و هم یه کپی برداشتن تا به ایمن اضافه بشه

ارسال ویروس ها خودش یه خدمته به مردم

8. تعداد تشکر ها از fixali به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    250
    تشکر تشکر شده 
    308
    تشکر شده در
    240 پست

چند جمله ای تایپ می کنم !
    درستش اینه که در یک شرکت جلسه ای ترتیب داده بشه و چند ضد ویروس با هم تست بشن و نتیجه عمومی بشه کاری که آزمایشگاههای شرکت های بزرگ سخت افزاری و نرم افزاری انجام میدن رو ضد ویروس های مهم خارجی بارها این آزمایش انجا شده
    پس بدون تعصب و جانبداری باید عمل کرد چون رو امنیت هیچ وقت نمیشه شوخی کرد

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

خوب آقای نظری عزيز
    خوب دوست عزیز این باعث نمیشه که بگیم ایمن خودش ویروس مینویسه . میشه گفت ویروس خارجی بوده که ایمن نشناخته یا اصلاً به دست آزمایشگاه ایمن نرسیده اون ویروس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)