صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: آیا تلگرام فی لتر خواهد شد؟

عضو انجمن taranoome آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    224
    تشکر تشکر شده 
    398
    تشکر شده در
    308 پست

پیش فرض پاسخ : آیا تلگرام فی لتر خواهد شد؟

با سلام
    تا اونجایی که من خبر دارم دارن به قول خودشون سیستم بومی طراحی میکنند و تا تکمیل سیستم بومی تلگرام هست ولی زمانی که سیستمشون حاضر بشه و تبلیغات گسترده ای که انجام بدن میگن تلگرام برای همیشه بسته میشه فقط هم تلگرام نیست خیلی از پیام رسانها
    اینا کافیه بدونند مردم دارن از یک چیزی رایگان استفاده میکنند درجا ترتیبش رو میدن و میگن حمایت داخلی
    واقعاً نمیدونم چی بگم

2. تعداد تشکر ها ازtaranoome به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید host-net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    294
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    276 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    پس در کشور آمریکا وجود نداره دیگه ؟ اگر در کشورهای بزرگ اروپایی مانند آلمان ، فرانسه ، اسپانیا ، انگلستان ، ایتالیا ، هلند و ... هم مورد مسدود شده میشناسید اسم ببرید
    اینکه دیگه ونزوبلا و .... که جهان سوم تر از ما هستند را آمریکا بدانیم بی انصافی هست ، همین الان کره شمالی و جنوبی دوتاشون هم کره هستند ولی این کجا و اون کجا ؟
    در کشورهای پیشرفته و آزاد من مورد مسدود شده نشنیدم ولی اگر هم باشه باید دید چرا بستن ؟ آیا اونجا هم مثل ایران به دلیل انتشار خبر رسوایی فساد اخلاقی و مالی فلان مسئول بوده یا نه چیز دیگه ؟

مورد دوم هم مزاح بود و صد البته طنز که مثلا خود شما که تو کار اینترنت و برنامه نویسی هستید راجع به روانشناختی اجتماعی صحبت میکنید پس فلان جامعه شناس هم حق داره راجع به تخصص شما نظر بده و دقیقا همانی میشه که گفتید
    چین / روسیه / فرانسه / انگلیس حتما یک سرچ با زمبان خارجی داشته باشید نه ایرانی

فساد در تمامی کشورها هست
    زمان انتخابات امریکا هیلاری کلینتون و ترامپ از فساد های گفتن که خیلی از دوستان زیر بار نمیرفتن
    اینکه کسی باور نکنه فساد در ایران هست هم مال ادم های ساده لوح هست پس فقط نمیشه برای انتشار این اخبار باشه بستن یک پیام رسان

بومی سازی و تسلط بر مردم یک گزینه بعدی هست وووووو

یک سوال هم دارم از شما دلیل ازاد بودن پیام رسان ها در اکثر کشورها چی بوده؟ یک دلیل منطقی بگید

در مورد مزاح شماو طنز عرض کنم من اصلا تخصصی صحبت نکردم با دیدن و ارتباط با دیگران و خقیقت روز صحبت میکنم چون من یک جا نیستم

بزرگ شدن کشوری مثل امریکا رو حتما مطالعه بکنید و حتما مطالعه بفرمایید کسی که اپل رو برای امریکا اورد کی بود
    دارای نماد اعتماد --- Skype:host_net9 TEL:09360011171
    تعمیرتخصصی نوت بوک - PC شماره ثبت 11009

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط host-net نمایش پست ها
    چین / روسیه / فرانسه / انگلیس حتما یک سرچ با زمبان خارجی داشته باشید نه ایرانی

فساد در تمامی کشورها هست
    زمان انتخابات امریکا هیلاری کلینتون و ترامپ از فساد های گفتن که خیلی از دوستان زیر بار نمیرفتن
    اینکه کسی باور نکنه فساد در ایران هست هم مال ادم های ساده لوح هست پس فقط نمیشه برای انتشار این اخبار باشه بستن یک پیام رسان

بومی سازی و تسلط بر مردم یک گزینه بعدی هست وووووو

یک سوال هم دارم از شما دلیل ازاد بودن پیام رسان ها در اکثر کشورها چی بوده؟ یک دلیل منطقی بگید

در مورد مزاح شماو طنز عرض کنم من اصلا تخصصی صحبت نکردم با دیدن و ارتباط با دیگران و خقیقت روز صحبت میکنم چون من یک جا نیستم

بزرگ شدن کشوری مثل امریکا رو حتما مطالعه بکنید و حتما مطالعه بفرمایید کسی که اپل رو برای امریکا اورد کی بود

چرا لقمه را دور سر میچخونی برادر ؟ شما جستجو کن اسم اون پیام رسان را تو فرانسه و انگلیس بگو !
    چین و روسیه را بیخیال چون کمونیستی هستند و تنها مجبور شدن کمی آزادی بدن وگرنه همانی هستند که بودن و دلیل نزدیکی به حکومت ایران هم همین هست
    در مورد فساد تو تمام دنیا بحثی نیست و واقعیت هست ولی مردم آمریکا میتونند چهار سال دیگه ترامپ را کنار بزارند و فساد اخلاقی ایشان را هم شخصی میدانند و تا جایی که میدانم ترامپ فساد اقتصادی و مالی و رانت نداشته ، ساده بگم 68 حساب نداره که سود پول ملت توش انباشته بشه ! چهار سال بعد هم نخوانش میزارنش کنار نه اینکه نود و بوقی سال هر کاری هم بکنه تو راس امور بمانه و خدای نکرده حرفش بشه وحی ...
    هر وقت خواستن میزارنش کنار و اگر درست کار کرد میمانه
    ترامپ میره تو عربستان و کویت و امارات 1000 میلیارد دلار در مجموع قرارداد میبنده و رفاه مردمش بیشتر میشه ما هم تو کشورمان پول نفت و گاز را یک عده ژن برتری اختلاص و ***ی میکنند و مابقی هم خرج جنگ تو یمن ، سوریه ، لبنان ، فلسطین ، میانمار و ... میشه اونوقت زمانی که کانکس برای مردم کرمانشاه نیست و مردم تو سرما ماندن ، هلال احمق ایران اعلام میکنه ما بودجه برای کمک به مردم کرمانشاه نداریم ولی فرداش خبر میزارن میلیاردها به ابوکمال سوریه کمک شده
    http://parstoday.com/fa/iran-i106005

با منطق و دلیل حرف بزنید وگرنه روی هوا بگید فلان جا و فلان جا هم همین هست فقط یک آدم ساده میتونه باور کنه

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

6. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    294
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    276 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    چرا لقمه را دور سر میچخونی برادر ؟ شما جستجو کن اسم اون پیام رسان را تو فرانسه و انگلیس بگو !
    چین و روسیه را بیخیال چون کمونیستی هستند و تنها مجبور شدن کمی آزادی بدن وگرنه همانی هستند که بودن و دلیل نزدیکی به حکومت ایران هم همین هست
    در مورد فساد تو تمام دنیا بحثی نیست و واقعیت هست ولی مردم آمریکا میتونند چهار سال دیگه ترامپ را کنار بزارند و فساد اخلاقی ایشان را هم شخصی میدانند و تا جایی که میدانم ترامپ فساد اقتصادی و مالی و رانت نداشته ، ساده بگم 68 حساب نداره که سود پول ملت توش انباشته بشه ! چهار سال بعد هم نخوانش میزارنش کنار نه اینکه نود و بوقی سال هر کاری هم بکنه تو راس امور بمانه و خدای نکرده حرفش بشه وحی ...
    هر وقت خواستن میزارنش کنار و اگر درست کار کرد میمانه
    ترامپ میره تو عربستان و کویت و امارات 1000 میلیارد دلار در مجموع قرارداد میبنده و رفاه مردمش بیشتر میشه ما هم تو کشورمان پول نفت و گاز را یک عده ژن برتری اختلاص و ***ی میکنند و مابقی هم خرج جنگ تو یمن ، سوریه ، لبنان ، فلسطین ، میانمار و ... میشه اونوقت زمانی که کانکس برای مردم کرمانشاه نیست و مردم تو سرما ماندن ، هلال احمق ایران اعلام میکنه ما بودجه برای کمک به مردم کرمانشاه نداریم ولی فرداش خبر میزارن میلیاردها به ابوکمال سوریه کمک شده
    http://parstoday.com/fa/iran-i106005

با منطق و دلیل حرف بزنید وگرنه روی هوا بگید فلان جا و فلان جا هم همین هست فقط یک آدم ساده میتونه باور کنه

شما از جهان اولی صحبت کردید از چین و روسیه جهان اول صحبت کردیم

انگلیس رو حتما بخونید فرانسه روهم بخونید میخوام سطح تحقیقتون بالا بره چون قصد ندارین سرچ کنید

وات ساپ رو برید برسی کنید

به نظرم بحث با شما به جایی نمیرسه
    دلیلش هم اینکه بدون هیچ تحقیقی حمایت های ایران از کشورهای گفته شده بیان کردین

بهتون پیشنهاد میدم بیشتر مطالعه بفرماید

و از بعد شخصی خودتون نگاه نکنید چون قبلا گفتم من یک جا نیستم بیرونم هم سر میزنم و با خیلی ها در ارتباط هستم

یک موردم هم اضافه کنم

لطفا در مورد قوانین نظام هم یک مطالعه بفرمایید
    دولت موظف به یاری ملت هستن
    و نیرو های مسلح باید از کشور حفاظت کنه

دولت تدبیر و امید وظیفه داشت حمایت کنه چرا نکرد؟
    کی بود که ملت رو نجات داد؟
    چشماتون رو بستین یا قصد تگاه ندارید
    انکار کمک های ایران نیمشم ولی دولت ها وظیفه دارن داخل ایران رو بسازن نه نیروهای مسلح
    موفق باشید
    ویرایش توسط host-net : November 28th, 2017 در ساعت 19:02

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    2 پست

من کاری به بحث هعای این تاپیک ندارم ولی خواستم بگم واتش آپ تو انگلیس ***** نیست و تنها نخست وزیر انگلیس طرحی را می خواست بده که طبق اون سازمان های امنیتی اگر نتونند اطلاعات را شنود کنند بعد حوادث تروریستی مانند پاریس این پیام رسانها محدود شده و در حقیقت نه برای آزادی بیان که برای جلوگیری از حملات تروریستی بود
    ضمنا تصویب هم نشد و اونجا اینجوری نیست که هر کی اون بالا باشه هر کاری خواست بکنه

به گزارش گاردین، دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس اعلام کرد برنامه‌ای در دست دارد تا قانونی برای بلوکه کردن اپلیکیشن‌هایی که پیام‌های رد و بدل شده را رمزگذاری می‌کنند تصویب کرده و به اجرا بگذارد. اگر این تصمیم عملی شود، سرویس‌هایی مانند واتس اپ، آی مسیج، تلگرام و غیره مجبور خواهند شد برای زنده ماندن در انگلستان، تغییراتی اساسی را در سیستم‌های خود اعمال کنند. قانون مورد نظر به دولت اجازه خواهد داد تا هر سرویسی که پیام‌هایش را رمزگذاری می‌کند، مورد هدف قرار داده و بلوکه کند. رسانه‌های غربی نوشته‌اند که پس از وقوع حملات اخیر در پاریس، کامرون در مورد استفاده گروه‌های تروریستی و افراد مجرم از این اپلیکیشن‌ها نگران است و میخواهد بستری را فراهم کند که دولت در اینگونه موارد بتواند پیام‌ها را به راحتی کنترل و شنود کند. به نظر میرسد بسیاری از سرویس‌های پیام‌رسان مایل به برداشتن رمزگذاری از روی پیام‌های رد و بدل شده نیستند و در صورت تصویب چنین قانونی توسط دولت کامرون، خدمات خود را در انگلیس تعطیل خواهند کرد (درست مثل Lavabit که سرویس ایمیل رمزگذاری شده به کاربران ارائه میداد و پس از مخالفت دولت، تعطیل شد).

رسانه‌های منتقد این اقدام کامرون چون TheNextWeb نوشتند که این موضوع برای انگلیسی‌ها مهم است که بدون ترس از شنود و دیده شدن پیام‌های متنی و صوتی‌شان در بستر اپلیکیشن‌ها، بتوانند از نرم‌افزارهای انتخابی خود استفاده کنند. کامرون می‌تواند ادعا کند که این پلتفرم‌ها موجب استفاده گروه‌های خرابکار می‌شود، اما این استثناء است و نه یک قاعده. آزادی اطلاعات و امنیت شخصی نباید به بهانه وجود استثناء قربانی شود. اپلیکیشن‌های چت غیر متمرکز مانند واتس اپ به کاربران اجازه می‌دهند تا بدون ترس از شنود شدن و بصورت گمنام و پنهان به مکاتبه بپردازند، موضوعی که به معترضان هنگ کنگی در سامان دادن اعتراض‌شان ضد دولت کمک کرد. اما اگر شرایطی که کامرون میخواهد رخ دهد، اوضاع مثل تظاهرات اشغال وال استریت در آمریکا خواهد شد. بعد از سرکوب این تظاهرات افشا گشت که آژانس‌های امنیتی آمریکا چون NSA و FBI با شنود مکالمات و مکاتبات معترضان توانسته‌اند به سرکوب و مقابله با آنان بپردازند.

9. تعداد تشکر ها ازnima72 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    899
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    457 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1988m نمایش پست ها
    دوست من هر صنعتی ممکنه جنبه منفی داشته باشه و ممکن هست در اون تخلفاتی صورت بگیره
    به نظر شما چرا تلگرام شده منبع همه مواردی که در بالا اشاره کردید ؟ (عدم صداقت)
    چرا زندگی ها ممکنه خراب بشه؟ (فرهنگش رو نداریم مشکل پیام رسان نیست)
    چرا سرانه مطالعه کم هست؟(درگیری و مشغله زیاد کسی که صبح تا شب فکر پرداخت قسط و بدهی و ... هست به نظرتون میرسه به مطالعه حتی فکر کنه که اینم از برکات عالی جنابان هست طی این سالها)
    چرا شده منبع شایعه؟ (عدم صداقت مشکل پیام رسان نیست - فرهنگ سازی)
    در پایان به عنوان یک دوست میگم خدمت شما ورود و حذف یک پیام رسان همگی از قبل در دستور کار بوده ما از خیلی چیز ها بی اطلاعیم...
    مشکل این مدیران دلسوز دی: پور.ن ، انحطاط خانواده و خیلی چیزهای دیگه که شماره اشاره کردید و اشاره نکردید نیست دوست من مشکل همان بود که دربالا عرض کردم ولاغیر
    عرض بنده هم همین هست که ما فرهنگ استفاده از این امور (اینترنت، پیام رسان، شبکه اجتماعی، میکروبلاگ و ...) رو نداریم.
    البته بنده و امثال بنده در جایگاهی نیستیم که بخوایم ریشه های این مشکل رو واکاوی کنیم. ما هم در حد فهم محدود خودمون یه چیزی میگیم که ممکنه اصلاً علمی نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nevergotme نمایش پست ها
    نمونه تفکر یه ادم پیر و 100 ساله پیش
    بنده خدا بنظرت توی فیسبوک یا توییتر یا هر مسنجر غربی دیگه ینی خداییش این چیزایی که تو گفتی اتفاق نیفتاده ؟ ینی اونا هم باید تا این اتفاقات افتاد بیان درشو تخته کنن ؟ متاسفم واقعا.
    دوست عزیز شما که شکر خدا امروزی و متجدد و جوان هستید، لطفا در خاطر داشته باشید که وقتی یه نفر حرف میزنه همه حرفشو بخونید و جواب بدید. نه اونجایی که جوابی براش دارید.
    اونجا چنین اتفاقی نیفتاده چون مشکل بند دوم حرفهای من یعنی بی فرهنگی رو نداشتند. منم نگفتم راهش تخته کردن هست.
    لطفا قبل از تاختن و برچسب زدن به بقیه، یه خرده با دقت و تعمق بیشتر، نظر بدید.
    رضا قلعه‌خانی: وردپرس و WHMCS - طراحی و راه‌اندازی انواع وب‌سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی

تماس: ارسال ایمیل

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

درود و احترام

زمانی که ملت نمیخوان فرهنگ داشته باشن باید از فشار و زور و محدودیت استفاده کرد
    فساد اخلاقی در تلگرام و ..... داره بیداد میکنه نمیشه اینارو ندید
    خیر جناب، محدودیت اعمال نمیشه
    آموزش داده میشه، اطلاع رسانی درست انجام میشه و ...

همه ملت ها هم می خوان فرهنگ داشته باشن. مگه میشه کسی نخواد با فرهنگ باشه؟

فساد اخلاقی و خیلی از مشکلات تلگرام به دلیل ضعف عملکرد حکومت در آموزش و فرهنگ سازی هست که خود همین مورد هم از سایر قوانین نامناسب که اکثر اون ها ایجاد محدودیت هستند نشات گرفته
    بعد شما باز دم از محدودیت می زنید؟
    هیچ کجای دنیا که شما میگید هیچ اپی محدود نیست مگر این که اپ به صورت مستقیم در حال فعالیت در خلاف جهت قوانین کلی کشور باشه از جمله کپی رایت و ...
    محدود شدن سرویس های مختلف به دلیل استفاده نامناسب کاربران فقط و فقط در ایران رخ میده (که البته بماند که برای حکومت فقط این مورد بهانه هست وگرنه مورد اصلی چیز دیگه ای هست)

و شک نکنید باز هم این محدودیت در کشور ما وجود خواهد داشت تا زمانی که شما و افراد مشابه شما اعتقاد به محدود سازی حتی در شرایط کنونی تلگرام و حتی بدتر از این رو دارند.

نکته جالب هم این هست که شما توی متنتون از ادعای متخصص بودن همه ایرانی ها مینالید و بعد در انجمنی که افراد فعال از متخصصین در زمینه های مختلف ای تی هستند چنین راه کار غیر تخصصی و تاریخ مصرف گذشته ای ارائه میدید ...
    ویرایش توسط navid2zp : November 28th, 2017 در ساعت 19:25

12. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    294
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    276 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2zp نمایش پست ها
    خیر جناب، محدودیت اعمال نمیشه
    آموزش داده میشه، اطلاع رسانی درست انجام میشه و ...

همه ملت ها هم می خوان فرهنگ داشته باشن. مگه میشه کسی نخواد با فرهنگ باشه؟

فساد اخلاقی و خیلی از مشکلات تلگرام به دلیل ضعف عملکرد حکومت در آموزش و فرهنگ سازی هست که خود همین مورد هم از سایر قوانین نامناسب که اکثر اون ها ایجاد محدودیت هستند شکل گرفته
    بعد شما باز دم از محدودیت می زنید؟
    هیچ کجای دنیا که شما میگید هیچ اپی محدود نیست مگر این که اپ به صورت مستقیم در حال فعالیت در خلاف جهت قوانین کلی کشور هست از جمله کپی رایت و ...
    محدود شدن سرویس های مختلف به دلیل استفاده نامناسب کاربران فقط و فقط در ایران رخ میده (که البته بماند که برای حکومت فقط این مورد بهانه هست وگرنه مورد اصلی چیز دیگه ای هست)

و شک نکنید باز هم این محدودیت در کشور ما وجود خواهد داشت تا زمانی که شما و افراد مشابه شما اعتقاد به محدود سازی حتی در شرایط کنونی تلگرام و حتی بدتر از این رو دارند.

نکته جالب هم این هست که شما توی متنتون از ادعای متخصص بودن همه ایرانی ها مینالید و بعد در انجمنی که افراد فعال از متخصصین در زمینه های مختلف ای تی هستند چنین راه کار غیر تخصصی و تاریخ مصرف گذشته ای ارائه میدید ...

بله کشور ایران قصد نداره فرهنگ داشته باشه به واضح مشخصه قصد نداره
    بنده نگفتم از نظر من باید محدود بشه بلکه دولت مجبور میشه و بالا هم گفتم موافق به بستن چیزی نیستم

کشوری که بچه 3 سالش دستش تبلت میاد ایا قصد داره فرهنگ سازی کنه؟ مگر دولت باید خانواده هارو تربیت کنه؟ مگر دولت باید بیاد بگه عزیزم جونم درست زندگی کنید؟
    مگر دولت خودش درست میشه؟
    دولت رو همین ملت میسازن

البته تلگرام به گفته بزرگان مملکت کارهای جاسوسی هم میکنه البته اینو اونا میگن من ندیدم
    خب چیزی که به قول اقایون جاسوسی میکنه لازم به بستنش نیست؟

من برخالف افکار شما معتقدم باید کشور ایران با کمک به جون هاش و نخبه ها کشور رو بکوبه از نوع با تکنولوژی روز جهان که هیچ تکنولوژی ایرانی حرفه ای بیاد بالا
    مگر کشورهای دیگه جز برده داری از ایرانیان چیزی بیشتر دارن؟ ایرانیان هستن که توی دانشگاه های بزرگ درس میدن طراحی های ماشین میکنن تو ناسا جا خوش کردن
    چراشو باید برسی کرد

همش یا میندازین تقصیر اخوندا یا نیرو های مسلح

فقط موندم دولت رو یا افریدن اینجوری یا از سقف افتاده خب خود همین مردم بودن که حمایت های نابجا میکنن
    توی ایران یه ماشین بدون سوخت فسیلی اوردن دولت تدبیرو امید گفت نابودش کن مگر دولت روشنفکرا نبود این؟

خانواده ها وقتی اصالتشون فراموش بشه به سمت دیگه میرن و توی ایران همین اتفاق رخ داده

اگر قراره ایران اباد بشه باید ملتش بخوان نه مسئولین
    مسئولین که هر 4 سال یک بار میان جیب پر میکنن

بازم میگم ملت نمیخوان نه دولت
    چون وقتی ملت چیزی رو هدف بگیرن کسی نیست بگه امسال اکی میکنم فردا بگه نه کی کو کجا
    ملت وقتی حرف همو دست نمیشنون و افکار خودشون رو وسیله و حمله قرار میدن و بدون تحقیق و خوندن صحبت های دیگرون حمله میکنن انتظاری بیش از این نخواهد بود

در مورد جمله اخرتون هم باز هم برید صحبت های منو بخونید فکر نمیکنم جایی حمله نادرست کرده باشم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

بله کشور ایران قصد نداره فرهنگ داشته باشه به واضح مشخصه قصد نداره
    بنده نگفتم از نظر من باید محدود بشه بلکه دولت مجبور میشه و بالا هم گفتم موافق به بستن چیزی نیستم

کشوری که بچه 3 سالش دستش تبلت میاد ایا قصد داره فرهنگ سازی کنه؟ مگر دولت باید خانواده هارو تربیت کنه؟ مگر دولت باید بیاد بگه عزیزم جونم درست زندگی کنید؟
    مگر دولت خودش درست میشه؟
    دولت رو همین ملت میسازن

البته تلگرام به گفته بزرگان مملکت کارهای جاسوسی هم میکنه البته اینو اونا میگن من ندیدم
    خب چیزی که به قول اقایون جاسوسی میکنه لازم به بستنش نیست؟

من برخالف افکار شما معتقدم باید کشور ایران با کمک به جون هاش و نخبه ها کشور رو بکوبه از نوع با تکنولوژی روز جهان که هیچ تکنولوژی ایرانی حرفه ای بیاد بالا
    مگر کشورهای دیگه جز برده داری از ایرانیان چیزی بیشتر دارن؟ ایرانیان هستن که توی دانشگاه های بزرگ درس میدن طراحی های ماشین میکنن تو ناسا جا خوش کردن
    چراشو باید برسی کرد

همش یا میندازین تقصیر اخوندا یا نیرو های مسلح

فقط موندم دولت رو یا افریدن اینجوری یا از سقف افتاده خب خود همین مردم بودن که حمایت های نابجا میکنن
    توی ایران یه ماشین بدون سوخت فسیلی اوردن دولت تدبیرو امید گفت نابودش کن مگر دولت روشنفکرا نبود این؟

خانواده ها وقتی اصالتشون فراموش بشه به سمت دیگه میرن و توی ایران همین اتفاق رخ داده

اگر قراره ایران اباد بشه باید ملتش بخوان نه مسئولین
    مسئولین که هر 4 سال یک بار میان جیب پر میکنن

بازم میگم ملت نمیخوان نه دولت
    چون وقتی ملت چیزی رو هدف بگیرن کسی نیست بگه امسال اکی میکنم فردا بگه نه کی کو کجا
    ملت وقتی حرف همو دست نمیشنون و افکار خودشون رو وسیله و حمله قرار میدن و بدون تحقیق و خوندن صحبت های دیگرون حمله میکنن انتظاری بیش از این نخواهد بود

در مورد جمله اخرتون هم باز هم برید صحبت های منو بخونید فکر نمیکنم جایی حمله نادرست کرده باشم
    صحبت هاتون خیلی سطحی هست متاسفانه

1 - تربیت خانواده یا آموزش خانواده؟
    2 - نمی خوان فرهنگ داشته باشند؟ یا امکانش رو ندارند یا به سختی دارن؟
    3 - دولت رو ملت میسازند؟ چند سال هست خارج از ایران هستید جناب؟
    4 - تلگرام جاسوسی می کنه؟ به گفته همون بزرگانی که قصد بستنش رو دارند؟
    5 - نخبه هاش؟ کدوم نخبه ها؟
    6 - اصالت خانواده؟؟ اصلا یعنی چی؟

مورد 1:
    در تمامی کشور های که شما خیلی بهشون علاقه دارید از جمله همون چین و روسیه، دولت وظیفه آموزش به کودکان، نوجوانان، جوانان و ... رو داره. و دلیل این که آموزش به افراد خانواده مخصوصا افرادی که باید بچه هاشون رو تربیت و تحویل جامعه بدند این هست که معمولا اختلاف نسلی بین این 2 گروه وجود داره و برای تربیت و پرورش درست و مناسب نیاز هست تا بزرگسالان اطلاعات کافی رو در مسائل روز کشور و دنیا داشته باشند که متاسفانه در کشور ما این مورد کاملا برعکس هست و بچه ها اطلاعات بیشتری دارند در نتیجه هر نوع استفاده می کنند.
    این مورد وظیفه دولت هست دوست عزیز. آموزش و تربیت به خودی خود شکل نمیگیره.
    کسی نمیتونه مثلا از پدر خودش انتظار داشته باشه اصول استفاده از یک سرویس مثل تلگرام رو به اون اموزش بده در صورتی که پدرش حتی اطلاعات اولیه در این مورد رو نداره. و مثال های مختلف دیگه.

مورد 2:
    به حرف شما در مورد این که مردم نمی خوان فرنگ داشته باشند بسیار غیر منطقی هست. عملا با این حرف شما ذات انسان رو از آفرینش زیر سوال می برید.
    بنده حس می کنم یا شوخی می کنید یا اطلاعاتتون در این زمینه بسیار ناچیز هست که در هر دو صورت بنده فکر می کنم حرفی نزنم بهتر باشه ...

مورد 3:
    از کی تا حالا دولت رو مردم ساختند؟ مردم سالها پیش یک تصمیمی گرفتن که وسط این درگیری ها برای عملی کردن تصمیم یک سری اتفاق ها افتاد که یه چیز دیگه ازش در اومد و از اون موقع تا حالا هم دیگه مردم کاره ای نبودند.
    و اگر منظور شما این هست مردم باید بریزن بیرون و ...، شما بهتره وضع مردم رو ببینید. درصد بسیار بالایی به حدی وضعیت اسفناکی دارند که چنین درخواستی ازشون ممکن نیست.
    بعضی از اشتباهات به قدری هزینه بر هستند که به همین سادگی امکان تصحیحشون وجود نداره

مورد 4:
    ...

همون بزرگانی که در پی بستن این سرویس برای حفظ منافع شخصی خودشون هستند؟

همینطور جدا از این مورد که اصلا این قسمت حرفتون با بقیه قسمت ها نمی خونه (شما نقد می کنید همین بزرگان رو بعد میگید خوب اگه میگن اینطوریه باید ببندند؟ کل بحث این هست که این بزرگان کمتر از مردم بچاپن وگرنه خوب قاتل هم برای قتل یه دلیل داره.) توصیه می کنم اطلاعات بیشتری در زمینه نحوه فعالیت شرکت های بزرگ در زمینه ای تی کسب کنید.

مورد 5:
    اولا لازم هست که گفته بشه کشور ایران در زمینه پرورش نخبه حتی نزدیک به سال های گذشته خودش نیست (دلایل مختلف که بحث طولانی ای هست) و در دنیا هم همچین جایگاه مناسبی در این زمینه نداره. ولی خوب ما ایرانی ها کلا دوست داریم خودمون رو خیلی خوب بدونیم.
    دوما همون نخبه هایی هم که وجود دارند فقط برای مدت کوتاهی نخبه های ایران هستند. وقتی یک نخبه تصمیم به ترک کشور خودش می گیره شما نمی تونید دیگه اون فرد رو نخبه کشور اول خودش بدونید. بنده به شما تضمین خواهم داد یک نخبه از بنده و شما بهتر تصمیم گیری می کنه پس بیاید هم بنده و هم شما به تصمیم این نخبه ها احترام بگذاریم و ازشون انتظار بیجا نداشته باشیم و اول مشکلات خودمون رو حل کنیم تا این نخبه ها اول خود ما رو انتخاب کنند بعد حالا میشه ازشون انتظار کمک برای ساختن کشور داشت.
    مقصر هم شک نکنید اون جوون یا نخبه نیست.
    اون فرد یا گروهی هست که باعث فراری دادن این نخبه ها و نابودی اینده این جوون ها میشه. حالا شما اگر فک می کنید اون مواردی که نام بردید هیچ تاثیری در این راستا ندارند ... باز من توصیه می کنم در این صورت یک مقدار اطلاعتتون رو بالا ببرید و حداقل در جریان امورات کشور خودتون قرار بگیرید.

مورد 6:
    جالب هست بدونید همین تفکر سالهاست باعث عقب موندگی کشور شده. یعنی چی اصلات خانواده؟ اصلات خانواده از نظر شما و دولت یعنی بدون تغییر در صورتی که این امر کاملا غیر ممکن هست. هیچ کشوری بدون تغییر و مخصوصا تغییر در اصالت خودشون پیشرفت نمی کنند.
    خواهشا از این لغت اصالت استفاده ابزاری برای جلوگیری از پیشرفت کشور نکنید.
    اصالتی که مانع از پیشرفت بشه نابودیش بهتر از حفظش هست.

و برای صحبت های تکمیلی هم باید بگم که درصد بالایی از مردم به شرایطی دچار هستند که توانایی دنبال اهداف خودشون رو ندارند.
    و شما هم که اینقدر از علاقه مندان به دعوت دوستان به مطالعه هستید بنده هم از شما دعوت می کنم مطالعاتی در مورد مواردی که خودتون در موردش صحبت کردید داشته باشید.

15. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

شما از جهان اولی صحبت کردید از چین و روسیه جهان اول صحبت کردیم

انگلیس رو حتما بخونید فرانسه روهم بخونید میخوام سطح تحقیقتون بالا بره چون قصد ندارین سرچ کنید

وات ساپ رو برید برسی کنید

به نظرم بحث با شما به جایی نمیرسه
    دلیلش هم اینکه بدون هیچ تحقیقی حمایت های ایران از کشورهای گفته شده بیان کردین

بهتون پیشنهاد میدم بیشتر مطالعه بفرماید

و از بعد شخصی خودتون نگاه نکنید چون قبلا گفتم من یک جا نیستم بیرونم هم سر میزنم و با خیلی ها در ارتباط هستم

یک موردم هم اضافه کنم

لطفا در مورد قوانین نظام هم یک مطالعه بفرمایید
    دولت موظف به یاری ملت هستن
    و نیرو های مسلح باید از کشور حفاظت کنه

دولت تدبیر و امید وظیفه داشت حمایت کنه چرا نکرد؟
    کی بود که ملت رو نجات داد؟
    چشماتون رو بستین یا قصد تگاه ندارید
    انکار کمک های ایران نیمشم ولی دولت ها وظیفه دارن داخل ایران رو بسازن نه نیروهای مسلح
    موفق باشید
    دوست عزیز جسارتا شما فرق توسعه اقتصادی با توسعه فرهنگی و مدنی یا همان توسعه اجتماعی و آزادی بیان را نمیدانید
    تا امروز هیچ جای دنیا کشورهای روسیه و چین را از لحاظ آزادی های احتماعی کشورهای توسعه یافته اسم نبردن و حتی دورف مدیر تلگرام روسیه را در ردیف کشورهایی مانند ایران قرار داد و گفت این کشور هم مانند ایران به آزادی های فردی اهمیتی نمیده و هیچگاه سرورهای تلگرام را به روسیه که وطن اصلی اون هست انتقال نخواهد داد
    البته عدم درک موارد بالا را تو پست اول ذکر کردم
    دوما شما همش از فیل/تر توسط دولت حرف میزنید در حالی که حتی بدترین وزیر همین دولت که وزیر ارتباطات هست با فیل/تر تلگرام و حتی سایتی مانند تاینی موویز بارها مخالفت کرده و خواهشا نظام را با همین دولت دست نشانده هم یکی نکنید ، به قول احمدی نژاد که خودش اصولگرا و برخواسته از سپاه بود : رییس جمهوری که حق نداره خودش وزیر انتخاب کنه چه جوری میشه اسمش را رییس دولت گذاشت ؟
    یا خاتمی که بعد هشت سال گفت رییس جمهور تو ایران یک تدارکاتچی بیشتر نیست

دولت هیچکاره ترین هیچکاره این کشور هست
    اما در مورد نظامی ها باید بگم صد در صد حق با شماست
    نظامی وظیفه اش فقط و فقط حفاظت از مرزها هست ولی نظامی تو ایران کسی هست که به دولت دستور میده ! جالبه نظامی که باید دستش کنار گوشش باشه اومده به کسی که میلیون ها نفر بهش رای دادن دستور میده
    به قول رییس جمهور تمام منابع مالی ، خبرگزاری ها ، قدرت و ... را یک ارگان نظامی در دست گرفته و همین ها باعث فاسد شدنش هم شده
    نظامی قرار بود به دستور امام راحل تو انتخابات دخالت نکنه ولی دو خبرگزاری وابسته به همان ارگان نظامی روزها و ماهها قبل از انتخابات دولتت را با دروغ های خودشان تخریب کردن
    قرار بود دخالت نکنند و این دستور بود ولی تو پادگان ها جلسه گذاشتن و دستور دادن به فلانی رای بدید و به این یکی رای ندید
    عسلویه و تمام ارگان های اقتصادی را در دست گرفتن که نمونه اش چندین موسسه غیر مجاز هست که پول مردم را پس نمیدن ( میگی نه ؟ برو سپرده گذاران ثامن را ببین تا متوجه بشی )
    نظامی را چه به بانکداری و کارخانه داری و دستور به بالاتر ؟
    میگی کرمانشاه را فلان ارگان نظامی درست کرد ؟
    ما را چی فرض کردی ؟
    طرف داره موبایلش زنگ میخوره بعد توصیه به فلان کمک رسانی میکنه ، پایین گوشه تلفن همراه را نگاه بکنید تلفن زنگ میخورد جواب نمیدهد و الکی میگوید به زلزله زدگان رسیدگی بکنید
    http://s8.picofile.com/file/83129548...DB%B2.mp4.html

و البته تصویر زیر که مردم از ارتش و نه اون ارگانی که شما مدعی کمکش به مناطق زلزله زده هست ، تقدیر کردن
    اسمی از اون ارگان که بالاتر فیلمش را گذاشتم نیست چون مردم اون منطقه دیدن که کی با جان و دل داره براشون دل میسوزونه و کی ریاکارانه فقط تبلیغ میکنه

توضیح اینکه فرمانده ارتش امیر حیدری چون خودش اهل همان منطقه هست بیشترین کمک را کردند

اونی که چشمهاش بسته است البته با اسکناس بسته شده و شماها هستید نه ما ....
    اومدی داری میگی ملت باید کشور را درست کنند و یا تو ناسا ایرانی ها دارند کار و مدیریت میکنند ولی نمیگی چرا اونها رفتند اونجا ؟ چرا اصلا کسی از آمریکا و اروپا به ایران که اینقدر خوبه و ظلمی توش نیست پناهنده نمیشه و مهاجرت نمیکنند ؟
    تا حالا شنیدید یک دانشمند آمریکایی یا آلمانی به ایران مهاجرت کنه ؟ ما که خوبیم چرا پس ؟
    چرا نخبه های کشور فراری هستند ؟

http://www.yjc.ir/fa/news/6243380/%D...8C%D9%84%D9%85

چرا نمیگم یک نفر ، فقط یک نفر از دانشگاه هاروارد به ایران فرار کرده ؟
    تنها دلیلش اینه که پست ها و امکانات دست یک عده بی مغز هست
    تا حالا کسی شنیده پنتاگون کارخانه داری کنه ؟ شنیده بره چاههای نفت و گاز آمریکا را زور کنه ؟ شنیده فرمانده پنتاگون به رییس جمهور بگه چیکار باید بکنه ؟

تلگرام فیل/تر بشه اون بدبختی بیچاره میشه که گفتم تمام سرمایه اش را داده یک ربات فروشگاهی ساخته یا همه چیزش را گذاشته یک کانال بالا آورده و دو تا تبلیغ میگیره چون اون بدبخت 68 حساب بانکی که میلیاردها تومان سودش هست را نداره
    عزت زیاد
    ویرایش توسط iraniam2000 : November 28th, 2017 در ساعت 22:07

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

17. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)