نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 140

موضوع: دیتاسنتر برج میلاد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    103 پست

پیش فرض پاسخ : دیتاسنتر برج میلاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ringmoon نمایش پست ها
    سلام قربان
    یعنی شما تضمین میکنید گیم سرور های شما دان نمیشه با اتک ؟ اخه سرویس دهنده های خارجی هم هنوز به صورت ۱۰۰ درصد نمیتونن جلوی اتک های سنگینو بگیرن و محدودیت میزارن حالا چطور شما این حرفو میزنید که انقدر راحت میگید خیلی عجیبه شاید شما هنوز با اتک های سنگین مواجه نشدید اتک هایی که ovh هم دان میشه و آیپیو نال روت میکنن اگه تایید میکنید و تضمین میکنید این موردو من خیلی مشتاقم ازتون سرویس بگیرم اگه واقعا بتونید جلوگیری کنید بدون تایم اوت و ایران اکسس شدن که کارتون معرکست
    اتک ما بین ۲۰ تا ۳۰ گیگابیت هست که بعید میدونم کسی تا حالا تو‌این انجمن همچین اتکی خورده باشه
    سلام
    بله مشکلی نیست پوشش داده میشه فک میکنید الان که داریم این صحبتهارو اینجا انجام میدیم چقدر اتک میخوریم ما

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    فقط یک مورد برام سواله ، یک نمونه پکت هست با حجمی کم اما با تعدادی زیاد به سمت سرور ارسال میشه ، سرور از کار نمیوفته حتی پورتش قادر به پاسخگویی هست اما کیفیت گیم سرور رو تهدید میکنه و کلاینت لفت میدن ، شما این مورد رو هم برطرف کردید ؟
    بله این پترن اتک هم پوشش داده میشه

- - - Updated - - -

در نهایت امیدوارم شفاف سازی در خصوص دیتتاسنتر و نوع سرویس دهی و زیرساخت فراسو انجام شده باشه اگر باز هم سوالی بود از طریق سایت فراسو ما در خدمت همه عزیزان هستیم
    فروش ویژه فراسو سامانه پاسارگاد
    برای دریافت آخرین اطلاعیه ها عضو کانال تلگرام فراسو شوید

2. تعداد تشکر ها از faraso به دلیل پست مفید

عضو جدید Ringmoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    131 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faraso نمایش پست ها
    سلام
    بله مشکلی نیست پوشش داده میشه فک میکنید الان که داریم این صحبتهارو اینجا انجام میدیم چقدر اتک میخوریم ما
    پس اینطور باشه واقعا معرکست البته باید تست شه تا معلوم شه ولی خب اگه واقعا بتونه این اتک هارو جلوگیری کنه خیلی خوبه چون همونطور که گفتم سرور های معمولی ovh که تو انجمن فروخته میشه یا هتزنر به راحتی دان میشد جلوی این اتکی که خدمتتون عرض کردم
    پس ما بقی سوال هارو تیکت میدم که منتقل کنم 1 ماه جهت تست اگه اوکی بود ثابت بمونیم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ringmoon نمایش پست ها
    پس اینطور باشه واقعا معرکست البته باید تست شه تا معلوم شه ولی خب اگه واقعا بتونه این اتک هارو جلوگیری کنه خیلی خوبه چون همونطور که گفتم سرور های معمولی ovh که تو انجمن فروخته میشه یا هتزنر به راحتی دان میشد جلوی این اتکی که خدمتتون عرض کردم
    پس ما بقی سوال هارو تیکت میدم که منتقل کنم 1 ماه جهت تست اگه اوکی بود ثابت بمونیم
    بله واقعا اگر اینطور باشه خیلی خوبه میدونید چرا ؟ با توجه به اینکه زیرساخت هیچ گونه محدودیتی برای حملات نداره و اصلا نظارت هم نمیکنه ، پهنای باند خوبی هم داره و به این خاطر خیلی ها از همین طریق به اینترانت پکت ها رو ارسال میکنن ، اگر بتونن از این حملات گروهی قدرتمند از چندین سرور زیرساخت با سایر دیتاسنترها جلوگیری کنن خیلی خوبه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)