همانطور که می دانید یکی از موضوعات ترند این روزهای ایران و جهان سئو SEO می باشد. امروزه سئو به یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی و فروش تبدیل شده است. اما با این حال هنوز در کشور ما مسیری طولانی ای برای جا افتادن فرهنگ آن وجود دارد که نیاز به طی کردن دارد. شرکت پرشین سئو با ۱۰ سال تجربه در زمینه بهینه سازی وب سایت و طراحی وب سایت تصمیم دارد تا راستای گسترش فرهنگ سئو در ایران اقدامات موثری انجام دهد.

که یکی از این اقدامات برگزاری دوره های بهینه سازی وب سایت با توجه به جدیدترین الگوریتم های گوگل می باشد. شما در کارگاه معارفه دوره سئو و بهینه سازی سایت با اهمیت سئو در کسب و کار خود آشنا می شوید و در صورت شرکت در دوره پیشرفته ۵۰ ساعته می توانید به راحتی به جمع مشاورین و فعالان سئو در ایران وارد شوید.

چه چیزهایی در این کارگاه یاد میگیریم:
آشنایی با تمام اصول و تکنیک های On Page و Off Page آشنایی با تکنیک های Link Bulding آشنایی با اصول پیاده سازی Data structure (با Microdata)، بهینه سازی تصاویر و ویدیوآشنایی با Landing page ها و چگونگی ارتباط Keyword ها با هر Landing page و چگونگی ارتباط آنها با بک لینک ها و محتوا Data structure
آشنایی با ابزارهای تحلیلی و اجدیدترین الگوریتم های جدید موتورهای جستجو و تکنیک های White Hat و Gray Hatبدون وابستگی به سیستم های مدیریت محتوا
ویژگی های کارگاه معارفه سئو و بهینه سازی سایت و دوره آموزشی سئو و بهینه سازی:
پس از گذراندن دوره آموزشی سئو و بهینه سازی سایت شما به راحتی می توانید به بازار کار سئو وارد شوید.یادگیری تکنیک های جدید بهینه سازی وب سایتآشنایی با جدیدترین الگوریتم های گوگلاستفاده از مثال های تجربی و واقعی
سطح دوره تخصصی SEO

این دوره از مباحث پایه و مبتدی شروع میشه و به مباحث تحلیلی پیچیده و حرفه ای میرسه، برای همه سطوح مناسب هست.برای کسانی که اطلاعات زیادی درباره سئو ندارند، مناسب هست چون، از پایه شروع میشه و ازونجایی که به تکنیک های نوین و مباحث پیچیده و سنگین میرسه، برای کسانی که در حوزه بهینه سازی سایت، تجربیاتی دارند هم مناسب هست.
On Page فقط Title و H1 و متا تگ منسوخ شده keywords نیست!

برای مثال در بحث On Page ، قرار نیست ما صرفا اصول اولیه On Page رو آموزش بدیم که همه جا آموزشش هست.ما بحث On Page رو کاملا عمیق و تکنیکال جلو می بریم و با توجه به موضوعات وب سایت ها ، به صورت جداگانه، به بررسی هر کدوم از فاکتور ها می پردازیم.قرار نیست ما در کلاس آموزش سئو، هنگام تدریس سرفصل های مرتبط با On Page ، یک سری شاخص لیست کنیم و بگیم، این h1 هست این تایتل هست و این متاتگ منسوخ شده keywords و بیایم بگیم افزونه yoast رو نصب کنید و پرونده on page رو ببندید! چون اصلا قرار نیست با تکیه بر یک سیستم مدیریت محتوای خاص (مثل وردپرس)، به ارائه مطالب بپردازیم و همچنین خودمون دوست نداریم کلیشه گویی کنیم و مطالبی رو آموزش بدیم که خودتون به راحتی می تونید یاد بگیرید!

Structured Data فقط همان ستاره در زیر لینک شما در نتایج گوگل نیست!

یا در بحث Structured Data من بارها مشاهده کردم که اغلب فکر می کنند داده های ساختار یافته در بحث بهینه سازی سایت یعنی Star.یعنی همون ستاره ای که در زیر بعضی از پست ها نمایش داده میشه! در حالی که اون، فقط یکی از Object های Structured Data هست که همون هم به شکل درستی اجرا نمیشه.به همین دلیل یکی از سوالاتی که بارها در کامنت ها دیدم، این بود که چرا من کدهای مرتبط با User Rating (همون ستاره) رو قرار دادم ولی در نتایج گوگل در زیر لینک من، اون ستاره ها نمایش داده نمیشن! علت اکثر این ایراد ها این هست که کلا مفهوم برای کسی که این کار رو انجام میده جا نیفتاده و خیلی از پیش نیاز ها و قواعدش رو بلد نیست و صرفا یک تکه کد اضافه کرده به صفحاتش.طبیعتا ما چنین سوالات و کامنت هایی رو در سایت نمیتونیم جواب بدیم.چون پشت جواب چنین سوالاتی، یک دنیا پیش نیاز هست که باید آموزش داده بشه که ما در دوره آموزشی، مفصلا بهش می پردازیم(با فرمت Microdata).
Off Page فقط ساخت وبلاگ و لینک سازی تو اونها نیست! فقط لینک سازی نیست!

مثال سوم در بحث Off Page .برای این مثال بذارید من یه مورد واقعی رو مطرح کنم! قبل از همکاری با یکی از شرکت ها در تهران، به من گفتند که خودشون در ارتباط با لینک سازی هر کاری که لازم بود انجام دادند.وقتی من پرسیدم چه کاری کردند، گفتند با کلمات کلیدی، توی سایت های مرتبط، لینک خریدند! و این کل تکنیک لینک سازی اونها بود! یا دوست دیگه ای میگفت وبلاگ هایی با موضوعات مرتبط درست می کنیم و سایت خودمون رو توی اونها لینک می کنیم! من نمیخوام بگم این کارها درسته یا غلط.چون در شرایط خاصی میتونه موثر باشه، بی اثر باشه یا اثر منفی داشته باشه.ولی در کل، قرار نیست توی کلاس، چنین مطالبی رو بزرگ نمایی کنیم! قطعا از هیچ مطلبی رد نمیشیم و بهش می پردازیم! ولی قرار نیست چنین کارهایی، بشه کل تکنیک لینک سازی ما! قرار نیست جملات این چنینی رو دیکته کنیم : “لینک نخرید، خوب نیست” ، یا “لینک از جای مرتبط بخرید از سایت های قوی، خوب هست”! همونطور که از مطالب گذشته متوجه شدید، خیلی علاقه ای به دیکته کردن نداریم.شما طوری آموزش خواهید دید که خودتون می تونید تشخیص بدید که چه زمانی از چه لینک هایی به چه شکل در کجا استفاده کنید و درگیر این دریای پر تعارض و تناقض سئو نشید.
سئو برابر با دیکته کردن اصول نیست!سئو فقط تولید محتوا نیست!

همچنین قرار نیست ما صرفا قوانین گوگل رو توضیح بدیم! چون قوانین گوگل رو خودتون می تونید از راهنمای خود گوگل مطالعه کنید!در نهایت، ما هر آنچه در مستندات گوگل، مطالب سئوروز و سایر سایت ها موجود هست رو به علاوه همه آموزشهای دیگه و تجربیات خودمون طی این سالها و تکنیک ها و روش های به روز موندن و تغییر دادن تکنیک و کل مباحثی که در سئوروز و کامنت ها این امکان وجود نداشت که بهش بپردازیم رو آموزش میدیم.

شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: