نقل قول نوشته اصلی توسط bakuryu نمایش پست ها
سلام دوست عزیز

قصد دارید سرور ها را در خانه راه اندازی کنید ؟
بله در خانه . البته یک اتاق خالی برای این کار به همراه تهویه براش در نظر گرفته ام . البته فقط برای یک رک در حال حاضر .

نقل قول نوشته اصلی توسط babakebrahimi نمایش پست ها
خب این که نشد کولوکیشن
شما که با دیتاسنتر سروکار نداری، ولی پیشنهاد نمیکنم از این نوع سرویس دهی استفاده بکنید
پیشنهاد من اینه که اول یک نمایندگی از یک شرکت معتبر دریافت کنید کم کم مشتری جذب کنید بعد که تعداد مشتریانتون بالاتر رفت یک سرور اختصاصی اجاره کنید، بعد که مشتریانتون بیشتر شد میتونید سرور بخرید و از سرویس کولوکیشن دیتاسنتر استفاده کنید، که برای اون بهتره یک فرد متخصص برای نصب، کانفیگ، نگهداری و پشتیبانی سرور داشته باشید
ممنون از راهنمایی
بیشتر منظورم یک دیتا سنتر اختصاصی بود در حقیقت . گفتم این موضوع رو با دوستان با تجربه مثل شما در این زمینه در میان بگذارم ببینم راهی درستی هست یا خیر .
نقل قول نوشته اصلی توسط Hi Data نمایش پست ها
سلام،

برای راه اندازی سرور شخصی و یا اتاق سرور شخصی، بحث های زیادی در انجمن شده که می توانید جستجو کنید.

در حد خلاصه خدمت شما عرض کنم که دردسرهای بسیاری دارد، از مشکل قطعی لینک گرفته تا سیستم تهویه و برق و ... بهتر است برای شروع نمایندگی تهیه کنید و بعد از آن کار را با اجاره سرور از دیتاسنترها گسترش بدید.

ارادت.
ممنون از راهنمایی
فکر کنم احتمالا نظر سایر دوستان با تجربه هم مثل شما و دوست قبلی باشه . شاید بهتره تجدید نظر بکنم برای شروع .