نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: #### نظر شما !؟ راه اندازی یک مسنجر کامل و بومی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    340
    تشکر تشکر شده 
    391
    تشکر شده در
    292 پست

پیش فرض پاسخ : #### نظر شما !؟ راه اندازی یک مسنجر کامل و بومی

نقل قول نوشته اصلی توسط OMIDTU5 نمایش پست ها
    یکی از مشکلات جامعه ایرانی تلاش برای بومی سازی و تقلید از ایده های موفقی هست که عموما توسط خارجی ها راه اندازی شده

تجربه همین رو با فیسبوک فارسی و شبکه های اجتماعی مشابه فیسبوک دیده ایم . اما کدومشون موفق شدند ؟

باید بپذیریم که با وجود غول هایی مثل تلگرام استارت زدن چنین پروژه ای جز وقت تلف کردن چیزی براتون نخواهد داشت . همین الانش هم انواع مشتقات تلگرام به فارسی موجوده دیگه کاربر چه نیازی داره و چه انگیزه ای داشته باشه از اپ شما استفاده کنه ؟ متاسفانه با توجه به شرایط اینترنت در ایران بنده خودم هرگز نمیتونم به یک اپ ایرانی اعتماد کنم

هیچوقت یک مسنجر ایرانی نمیتونه موفق باشه حتی اگه اسپانسرهای میلیونی و یا میلیاردی هم پشت ساخت یک اپ مثل تلگرام باشه حتی اگه امکاناتش و امنیتش بهتر از تلگرام باشه ولی همینکه اسم ایران روش باشه 100% اون پروژه شکست خواهد خورد .

بجای این کار شما میتونید وقتتون رو صرف چیزهای دیگه ای کنید و یک پروژه جدید که ایده آن از 0 از خود شما باشه با برند خودتون راه اندازی کنید . مثل همین اپ هایی که اخیرا برای تاکسی ها در ایران نوشته شده و استقبال خوبی ازش شده
    لزوما همه ایده ها با شکست مواجه نشدن!
    نمونه های زیادی در رابطه با بخش موبایل رو میتونید در تاپ فروش بازار ببینید
    مثل دیوار,quinz of king و نمونه ها ی دیگه
    من به شخصه تا حالا ایده ی ایرانی ندیدم که محبوب و موفق بشه احتمالا هست ولی خیلی کم که من ندیدم

2. تعداد تشکر ها از takpar7 به دلیل پست مفید

sor

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)