نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalehnakhei نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان همانطور که در موضوع ذکر کردم خانمی هستم که تمامی توانایی های پشتیبانی فنی سرور و هاستینگ از جمله کانفیگ و بازاریابی را دارم .
دارای روابط عمومی بالایی هستم ، صدای مناسبی دارم ، خوش برخورد هستم محل سکونتم اصفهان هست دوستانی که تمایل دارند بازاریابی کنم و یا به صورت غیر حضوری در زمینه پشتیبانی تکیت و یا خدمات فنی سرور از ابتدا تا اخر را می توانم در خدمت باشم . با تمامی مجازی سازها کار کردم توانایی کامل تمام کانفیگ ها را دارم . رفع مشکل سیستم عامل های سرور را می توانم بررسی و برطرف کنم و اگر حقوق خوبی داشته باشه مشکلی برای زمان نخواهم داشت البته به مدت سه ماه یا چهار ماه می تونم در خدمت باشم چون به خارج از کشور می خواهم بروم و با توجه به مشکلاتی که در جامعه هست و یک نگاه دیگری به زن دارند نمی خواهم به صورت حضوری کار کنم به همین دلیل به پیشنهاد دوستم اقدام کردم به این تاپیک
دوستانی که تمایل دارند با یک خانم فعالیت کنند لطفا هزینه حقوق را به صورت دقیق برای من ارسال کنند تا مورد ارزیابی قرار دهم و از طریق ایمو یا برنامه های اجتماعی در تماس باشم .لطفا ایجاد مزاحمت هم نکنید
برای هماهنگی به ایمیل زیر در خواست خود را ارسال کنید یا در تاپیک درواستی خودم مورد بررسی قرار می دهم با تشکر
ادرس ایمیل : ghazalehssd@gmail.com
سلام و درود
در صورت تمایل رزرومه خودتون رو ارسال کنید واسم
تلگرام OmizbanCo
با تشکر