نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: اسکریپت درگاه واسط فقط 120 هزار تومان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن ali-rezam آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    507
    تشکر تشکر شده 
    258
    تشکر شده در
    179 پست

پیش فرض پاسخ : اسکریپت درگاه واسط فقط 120 هزار تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    ضمن تشکر از توجه و دقت شما
    بنده شخصا خیلی تمایل دارم به مباحث منطقی و تاثیرگذار پاسخ بدم و ممنونم از شما که که این موارد و مطرح فرمودید
    و البته قبل از اینکه پاسخ بدم خدمت شما
    تمایل دارم دقت بفرمایید که بنده در معرفی این پروژه لیستی ارائه کردم از خدمات , موارد امنیتی و امکانات و خیلی برای من جالب بود که هیچ عزیزی به این موارد اشاره نکرد و سوالی نداشت
    حتی 3 عزیزی که در روز گذشته سفارش خودشون و جهت تهیه درگاه ارسال فرمودن
    و توضیحات در راستای فرمایش شما:
    توجه بفرمایید مورد اول شما هنوز بنده اصلا تاثیرگذار نخواهد بود چون من اولین شخص نیستم و در این عرصه و خودتون می دونید فرد دیگری به سیاست گذاری غلط در ارائه اسکریپت کار و به اینجا کشاند
    در صورتی که بنده سیاست گذاری های دقیقی برای این مجموعه و زیر مجموعه ها دارم که بدون شک شرایط ایمن تری و فراهم کرد
    همین که کاریر سایت و باز کنه و ببینه که این اسکریپت هست و بگه خوب این قابل اعتماده! همین برای من کافیه
    و شک نکنید به اون مرحله هم خواهد رسید چون من عرض کردم هر کسی رسید و درخواست کرد نمی تونه درگاه و تهیه کنه

مورد بعدی که فرمودید
    باید عرض کنم که با یک محاسبه ساده متوجه خواهید شد که این اسکریپت از اون نسخه که شما می فرمایید گران تر هم خواهد بود
    دو امکان دیگر نیز به این اسکریپت افزوده خواهد شد : 1. صفحه شخصی پرداخت - 2. فروشگاه شخصی
    با افزودن این دو امکان و اسکریپت هزینه ماهیانه اون به 190 هزار تومان خواهد رسید
    در حال حاضر شما با پرداخت 1 میلیون و نیم می تونید اون اسکریپت مشابه و تهیه بفرمایید و حتی چندین بار استفاده کنید
    ولی برای این اسکریپت سالیانه داره 1 میلیون و 900 هزینه میشه!
    هیچ دسترسی هم ندارید که بتونید چندین بار استفاده کنید
    یعنی دوست شما تمایل به استفاده از اسکریپت داشت نیاز هست که مجدد تهیه کنه
    در ارتباط به اطلاعات نیز قربان فعالیت بنده به صورت شرکتی هست و جدا از این مورد خداروشکر دوستانی که از بنده سرویس و تهیه می کنند اعتماد کامل دارند به بنده
    اون اسکریپت به صورتی عمومی تهیه می شد و خیلی خطرناک بود که اطلاعات دست یک شخصی بی افته که حتی ایشون از نظر سنی 18 سال هم نبود و....
    بنده نمی خوام اصلا در مورد سیستم و اسکریپت دیگه ای صبحت کنم ولی باید عرض کنم که
    از این جهت نگاه کنید که برای این اسکریپت بنده هستم که مشتری و کاربر و تایید و انتخاب می کنم
    نه اینکه یک توجیح کلی و مطرح کنم که توروخدا تشریف بیارید اسکریپت و تهیه کنید و بایم اعتماد سازی کنم
    برای یک مثال بنده اسم نمی برم و قصد جسارت ندارم ولی بین افرادی که نظرات خودشون و مطرح فرمودن و توضیح خواستند
    هستند افرادی که درخواست اسکریپت و کنند بنده به هیچ عنوان در اختیار این افراد قرار نخواهم داد ( حتی با قیمت بالاتر)
    سپاس از شما - سوالی داشتید در خدمتم
    ممنون از پاسخ گويى شما ، اين خودش نمايانگر انتقاد پذيرى بالاى شما هست و دفاع كردن از اين طرح و ارائه دليل براى مفيد بودن اين طرح نشان دهنده اين موضوع هست كه با برنامه ريزى قبلى و به صورت هدف دار در حال اجراى اين پروژه هستيد
    اميدوارم در اين زمينه موفق باشيد و پيش بينى هاى بنده اتفاق نيوفته.

2. تعداد تشکر ها ازali-rezam به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)