نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: ▅ ▆ ▇[ درگـــاه پرداخت واسط شــــاپرک پــــی | ShaparakPay.Com ] ▇ ▆ ▅

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : ▅ ▆ ▇[ درگـــاه پرداخت واسط شــــاپرک پــــی | ShaparakPay.Com ] ▇ ▆ ▅

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    قرار نیست ایشون رو ناامید کنیم...شاپرک پی به بخش کسب و کار مالی ورود کرده ولی مسئله جابه جایی پول هستش و شوخی نیست...همه سایت های پرداخت واسطه آمدند و رفتند...
    شاپرک پی در صورتی موفق باشه که اعتماد کاربران از دست ندهند ..اگه اعتماد کاربر از دست بده دیگه باید فاتحه سایتش خوند....
    این دوستمون درست میگه روحیه الکی دادن هم در مسائلی خوبه که پای آسیب زدن به جامعه وسط نباشه مثل مثلاً تو باشگاه های ورزشی به طرف همیشه روحیه الکی و دروغ میدن چون می دونن صرفاً باعث خوشحالی و امیدوار شدنش و ادامه اون راه میشه ولی وقتی پای آسیب احتمالی به جامعه وسطه دیگه روحیه الکی که هیچ روحیه واقعی هم نباید داد.اینجا باید کاملاً جدی برخورد کرد و از مدیر پروژه مربوطه هم انتظار رفتاری حرفه ای و کاملاً جدی داشت.اینکه دوستان این همه نقطه ضعف در پروژه ایشون پیدا کردن به خاطر استارت غیر حرفه ای ایشون بوده وگرنه بودن حتی درگاه های جسارتاً کلاه برداری که یه مورد هم توشون نبوده و تاپیک هاشون در انجمن معمولاً خالی از پست های این چنینی بوده چون قبل از معرفی استارت درست درمونی زدن که بعدش کلاه برداری رو انجام دادن ولی خدایی وقتی متن قوانین یه سایت خصوصاً خصوصاً یه درگاه پرداخت واسطه که معلومه باید مدیرش با فرم و فرم پر کردن و مدرک و سند بازی های زیاد بانکی آشنا باشه و مسلماً فن بیان بالایی داشته باشه کپی میشه باید تاسف خورد ربطی هم به وقت داشتن یا نداشتن نداره نوشتن یه بخش قوانین فوقش خیلی وسواس به خرج بدیم 1 ساعت نهایت طول میکشه چطور ممکنه وقت نداشته باشن؟ جناب vahid13713 که نمی دونم آیا رابطه فیزیکی با استارتر دارید یا نه ولی اگر رابطه نزدیک دارید به جای تعریف و تمجدید الکی مثل فک و فامیل دیگه (تو فامیل ما هم هست دایی منم همیشه سعی داره از کار های ساده من پیش بقیه غول بسازه و من همیشه گفتم از این کارش بدم میاد) بیاید حقیقیت کار و اونی که در آینده براش پیش بینی میکنید رو حتی شده تو لفافه به دوست محترمتون بگید.
    یه حدیث از امام علی (ع): "دوست واقعی کسی است که در مورد عیب ات تو را نصیحت کند و در پشت سرت مواظب تو باشد و تو را بر خود مقدم بدارد." منبع: http://reto.ir/NyP/
    یه حدیث از امام صادق (ع): "محبوبترین برادرانم نزد من کسی است که عیبهای مرا پیش من هدیه آورد." منبع: http://reto.ir/EaA/

2. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)