صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43

موضوع: گوگل رقیب تلگرام را عرضه کرد [Google Allo]

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

پیش فرض پاسخ : گوگل رقیب تلگرام را عرضه کرد [Google Allo]

نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها
    مگه سایر خدمات گوگل امکان جاسوسی و شنود نداشتند یا ندارند؟؟
    دیگه از ایمیل که حساس تر نداریم.داریم؟؟
    google photos
    drive
    plus
    همون کیبورد آندروید شما تمام لغات و کلمات و... رو ذخیره میکنه که الان وقتی اشتباه تایپی انجام میدی خودش تصحیح میکنه!!!
    سلام، حفظ داده به صورت موقت انجام میشود برای زمان نقص داده یا ارتباط شکسته که امر طبیعی است، اما در Allo طبق صحبت های تمامی چت ها و حرکات شما در سرور های گوگل بدون انکریپت داده ذخیره خواهد شد و قادر به خواندن صحبت های شما خواهند بود، از این داده ها برای ارتقا Google Assistant استفاده میکنند و اجازه اشتراک گذاری آن ها را با مقامات دارند، حتی میتوانند کاربران را هدف تبلیغات های هوشمند قرار دهند و این داستان با هیستوری گوگل که در سرویس های دیگر با اجازه کاربر صورت میگیرد کاملا فرق دارد چون در این برنامه آپشنی برای مدیریت کنترل دسترسی به کاربر داده نشده است، تمام این برنامه ها فقط برای پرده برداری از Google Assistant بود است و ادوارد اسنودن این کار را نقض حریم خصوصی کاربران، خوانده است.

2. تعداد تشکر ها ازT.Toosi به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید BuyHardware آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    96
    تشکر شده در
    64 پست

وقتی گوگل اومد مثل ماکروسافت که اسکایپ رو روی ویندوز به صورت دیفال گذاشت، این رو روی اندورید بزاره اونوقت اصلا دیگه جای بحثی میمونه ؟
    میدونید چقدر سیستم اندرویدی وجود داره ؟ 1.5 billion دستگاه

5. تعداد تشکر ها ازBuyHardware به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها
    خب دیگه...
    انقد راه برا جاسوسی هست که حدو حساب نداره.اینکه حالا جان اسنودن اومده گفته از این استفاده نکنید جاسوسیه.
    ما باید کلا مودم رو ببوسیم بذاریم کنار که جاسوسی نشیم !
    بیایم بالا تر همین ویندوز،ویندوز فون،آندروید،آی او اس هم خودشون ابزار جاسوسی هستند.
    میایم بالاتر
    همون پردازنده کامپیوتر هم میتونه ابزار جاسوسی باشه برا همینه که چین و روسیه دارن پردازنده های اختصاصی خودشون رو تولید میکنن.
    پس اصلا privacy تو محیط 0 , 1 یه جوک بزرگه
    من که سر در نمیارم ولی تو مجله خوندم بودم در بعضی مدل های جدید CPU های اینتل امکان جاسوسی هست ولی الان که سرچ کردم مطلب خیلی خیلی قدیمی هم پیدا کردم که ظاهراً از بعضی مدل های قدیمی مثل سری نسل 2 (SandyBridge) هم چنین برنامه هایی بوده: http://reto.ir/0Vy/

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BuyHardware نمایش پست ها
    وقتی گوگل اومد مثل ماکروسافت که اسکایپ رو روی ویندوز به صورت دیفال گذاشت، این رو روی اندورید بزاره اونوقت اصلا دیگه جای بحثی میمونه ؟
    میدونید چقدر سیستم اندرویدی وجود داره ؟ 1.5 billion دستگاه
    این مورد زیاد ربطی نداره
    الان روی اندروید hangouts بصورت دیفالت هستش ولی کمتر کسی حداقل داخل ایران ازش استفاده میکنه...
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

8. تعداد تشکر ها از tikweb.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

پیام رسان "Allo" حریم کاربران را به خطر می اندازد :

http://www.yjc.ir/fa/news/5790046/%D...A7%D8%B2%D8%AF

منتظر فیلطر شدنش باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

دوستان شما اگر بخواید یک مسنجر هوشمند ارائه کنید راه کار بهتری نسبت به گوگل می تونید پیاده کنید؟
    هوش مصنوعی بر اساس یاد گیری پیشرفت می کنه و بهترین راه برای یادگیری هم مردم هستند.
    این که گوگل چنین کاری کرده رو نمیشه کار غیر اخلاقی دونست. این مسنجر برای افراد عمومی هست نه برای اشخاص خاص. اطلاعاتی که از این دسته کاربران به دست میاد بیشتر برای تحقیقی استفاده میشه که کیفیت سرویس دهی بیشتر بشه و در نتیجه کمپانی سود بیشتری به دست بیاره. به عنوان مثال تبلیغات. خوب الان انتظار دارید همینم نباشه؟ چه دلیل داره یک شرکت سرویس رایگانی رو ارائه بده و 0% منفعت ازش بدست بیاره؟ خود شما چنین کاری می کنید؟ بدون شک خیر.
    هیچ مسنجر دیگه ای هم چنین کاری رو نمی کنه و از نظر بنده اصلا مسئله بد یا غیر اخلاقی نیست. حداقل اگر گوگل از این مسئله برای تبلیغات استفاده کنه بنده به عنوان یک کاربر می دونم اطلاعات بنده برای چه موردی استفاده میشه نه این که تلگرامی که رایگان داره انواع سرویس ها رو فراهم می کنه و ادعا می کنه هیچ استفاده از اطلاعات نمی کنه. خوب پس هزینه این سرویس ها از کجا تامین میشه؟ از آسمان برای مدیر تلگرام به عنوان پاداش کار های خوبش نازل میشه؟؟؟؟

حداقل دوستانی که مدت هاست در ای تی فعالیت دارند نباید به این شکل نگاه کنند.
    بنده اگر انتخاب داشته باشم به این صورت این مسنجر ها رو مورد مقایسه قرار میدم:

تلگرام:
    سرویسی که ادعا می کنه هیچ پیامی ذخیره نمیشه، کاملا هم رایگان هست، هیچ سرویس جانبی ای هم نداره که درامدی رو براش فراهم کنه، ادعا می کنه هیچ استفاده از اطلاعات نمی کنه و ... .
    در کل هیچ اطلاعات شفافی وجود نداره.

گوگل:
    - سرویسی که شفاف کار می کنه و هیچ ادعای مبنی بر این که هیچ اطلاعاتی ذخیره نمیشه و استفاده ای از اطلاعات نداره نمی کنه.

- بنده اطلاعات دارم که یکی از راه های درامد این شرکت تبلیغات هست و این رو هم اطلاع دارم که پیام های بنده بهشون کمک می کنه که تبلیغات هدفمندتری رو پیاده کنند.

- بنده با سرویس های جانبی این شرکت آشنا هستم و سیاست کاری این سرویس ها و نحوه درامد زایی رو تا حدی می دونم.

- بنده اطلاع دارم که از مکالمات بنده برای پیشرف هوش مصنوعی این شرکت استفاده میشه.

- بنده خاطر جمع هستم که تحت هیچ شرایطی در صورت درخواست دولت بنده برای دسترسی به اطلاعات بنده، گوگل موافقت نمی کنه و با داشتند قدرتی چندین برابر تلگرام می تونه فشار های بسیار بیشتری رو نسبت به مسنجر هایی مثل تلگرام تحمل کنه.

- حتی بنده اگر تمایلی نداشته باشم اطلاعات بنده برای دولتی مثل امریکا در دسترس باشه باز هم بنده از قدرت دولت ها اطلاع دارم و می دونم اگر امریکا بتونه گوگل رو محبور به ایجاد دسترسی برای اطلاعات بنده بکنه پس بدون شک میتونه تلگرام رو هم مجبور به این کار کنه. حتی میتونه تلگرام رو مجبور به سکوت و دروغ گویی کنه ولی حداقل میدونم گوگل به قدری قدرت داره که حتی اگر اطلاعات رو در اختیارشون قرار بده میتونه به صورت عمومی اعلام کنه که فلان دولت چنین درخواستی از من داشته و من به عنوان کاربران در جریان این مسائل قرار می گیرم.

به عنوان یک انتخاب بنده بدون هیچ تردیدی تصمیم میگیرم از گوگل استفاده کنم که شفاف تر کار می کنه و بدون شک شرکت قابل اطمینان تر و بهتری هست.
    بنده فکر می کنم اطلاع داشتن از واقعیت ها و پذیرفتن یک سری شرایط منطقی خیلی بهتر از اعتماد کور کورانه به یک مسنجر مربوط به یک شرکت گمنام هست.

11. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

دورد..
    اولا تا تلگرام هست استفاده از الگو گوگل اشتباهه...
    دوما امنیت این برنامه نامعلومه...
    سوما حریم خصوصی این برنامه نامعلومه...
    چهارما امکانات الو گوگل به پای تلگرام نمی رسه...
    و....
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

عضو انجمن farmanrava آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,122
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    781 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    دورد..
    و....
    سلام

یعنی شما گوگل رو با تلگرام مقایسه میکنید ؟! عنوان این تایپیک کاملا اشتباهه . تلگرام اصلا در حد گوگل نیست ! تلگرام برای ما ایرانی ها بزرگه یعنی ما ایرانی ها گنده اش کردیم ... 73.5 % کاربران تلگرام ایرانی هستند ! طبق آمار الکسا :

http://www.alexa.com/siteinfo/telegram.me

میشه بفرمایید امنیت و حریم خصوصی کدوم یک از برنامه های شبکه اجتماعی معلوم هستش ؟ گوگل یار قدیمی همه ما هستش و مطمئن تر و ایمن تر از گوگل وجود نداره !!

دقیقا این حرف شما در این حد خنده دار هستش که بگیم امکانات بنز و بی ام دبلیو از امکانات پراید و پژو خیلی کمتره !
    برادر این برنامه هنوز نسخه یکش نیومده شما میفرمایید امکاناتش پایینه ؟ این برنامه تازه معرفی شده و جای کار و پیشرفت خیلی زیادی داره ...

به عنوان آخرین کلام هم عرض کنم هیچ وقت شرکتی مثل تلگرام به گرد پای گوگل هم نمیرسه ، چه از نظر تکنولوژی و چه از نظر کیفیت و خدمات دهی و...
    اگه ما ایرانی ها تلگرام رو گنده نمیکردیم این شرکت باید توی همون چند ماه اول فعالیتش نابود میشد !

یا حق
    ویرایش توسط farmanrava : September 23rd, 2016 در ساعت 00:34
    مجموعه هاستینگ (آی آر سرور) || از سال 1389 تاکنون
    دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت ، معدن و تجارت (نماد اعتماد از سال 1392)
    Tel : 013-42580909 || Telegram : @IrServerCo

14. تعداد تشکر ها ازfarmanrava به دلیل پست مفید

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farmanrava نمایش پست ها
    سلام

یعنی شما گوگل رو با تلگرام مقایسه میکنید ؟! عنوان این تایپیک کاملا اشتباهه . تلگرام اصلا در حد گوگل نیست ! تلگرام برای ما ایرانی ها بزرگه یعنی ما ایرانی ها گنده اش کردیم ... 73.5 % کاربران تلگرام ایرانی هستند ! طبق آمار الکسا :

http://www.alexa.com/siteinfo/telegram.me

میشه بفرمایید امنیت و حریم خصوصی کدوم یک از برنامه های شبکه اجتماعی معلوم هستش ؟ گوگل یار قدیمی همه ما هستش و مطمئن تر و ایمن تر از گوگل وجود نداره !!

دقیقا این حرف شما در این حد خنده دار هستش که بگیم امکانات بنز و بی ام دبلیو از امکانات پراید و پژو خیلی کمتره !
    برادر این برنامه هنوز نسخه یکش نیومده شما میفرمایید امکاناتش پایینه ؟ این برنامه تازه معرفی شده و جای کار و پیشرفت خیلی زیادی داره ...

به عنوان آخرین کلام هم عرض کنم هیچ وقت شرکتی مثل تلگرام به گرد پای گوگل هم نمیرسه ، چه از نظر تکنولوژی و چه از نظر کیفیت و خدمات دهی و...
    اگه ما ایرانی ها تلگرام رو گنده نمیکردیم این شرکت باید توی همون چند ماه اول فعالیتش نابود میشد !

یا حق
    درود...
    همین طور گفتم از اول گوگل وجود آمد توی از همون اول حریم خصوصی وجود نداشت...
    مقاله هایی توی سایت ها منتشر شده بود که هر شرکتی مثلا گوگل یا مایکروسافت یا و... داده های عظیم کاربران را در اختیار دولت آمریکا قرار بدهد و این به معنی نابودی حریم خصوصی کاربران هستش و هم اکنون وجود نداره...
    امنیت 100 درصد وجود نداره و حریم خصوصی همین طور...
    تلگرام اینکه در ایران طرفدار داشت به خاطر امکانات و همچون وجود چت خصوصی سکریت چت و هویت دو مرحله ای two-step verification ,....اینهمه کاربر در ایران بدست بگیرد...
    اگه او گوگل بتونه امکانات تلگرام رو بیاره شاید بتونه دل کاربران ایرانی بدست بیاره...
    ولی من برنامه ای که حریم خصوصی و امنیت نداشته باشد در استفاده آن احتیاط می کنم...
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    26 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    درود...
    همین طور گفتم از اول گوگل وجود آمد توی از همون اول حریم خصوصی وجود نداشت...
    مقاله هایی توی سایت ها منتشر شده بود که هر شرکتی مثلا گوگل یا مایکروسافت یا و... داده های عظیم کاربران را در اختیار دولت آمریکا قرار بدهد و این به معنی نابودی حریم خصوصی کاربران هستش و هم اکنون وجود نداره...
    امنیت 100 درصد وجود نداره و حریم خصوصی همین طور...
    تلگرام اینکه در ایران طرفدار داشت به خاطر امکانات و همچون وجود چت خصوصی سکریت چت و هویت دو مرحله ای two-step verification ,....اینهمه کاربر در ایران بدست بگیرد...
    اگه او گوگل بتونه امکانات تلگرام رو بیاره شاید بتونه دل کاربران ایرانی بدست بیاره...
    ولی من برنامه ای که حریم خصوصی و امنیت نداشته باشد در استفاده آن احتیاط می کنم...
    گوگل حد اقل در اختیار امریکا قرار میده نه ایران!
    میشه بگین تلگرام از کجا هزینه هایش رو میاره!

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)