صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: و این بار دیجی پی ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    62 پست

پیش فرض پاسخ : و این بار دیجی پی ؟

همین که مثل یک مرد داداش اومدی و ایستادی میتونم بگم درود به شرفت بنده خودمم ازتون سرویس دارم خدایی بدی هم ندیدم و تسویه حساب هم خیلی عالی بوده البته شما به دل نگیرید هستن انسان هایی که قصد تخریب داشته باشن ولی بنده به شما یک پیشنهاد دارم اگر میخواهید در کسب کارتون موفق باشید چنانچه مشکلاتی از این قبیل پیش اومد سریع سیر در کانال تلگرامتون یا در همین انجمن اعلام کنید که کاربرانتون سر در گم نباشن و بخوان هی انگ کلاه برداری بچسبونن مثل سیبا پال نباشید که هیچ گونه اطلاع رسانی نمیکنه همیشه سعی کنید کوچک ترین مشکلی که پیش اومد اطلاع رسانی خوب قوی ای داشته باشید انشالا همیشه موفق باشید در کسب کارتان

2. # ADS

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط digipay نمایش پست ها
    ممنون از لطف و عنایت شما دوست عزیز
    بله برای مقابله با حملات دیداس بر روی سرور بسیار قوی با فایروال و آنتی دیداس سخت افزاری قرار گرفتیم که متاسفانه این مورد نادر پیش آمد
    در حال حاضر وبسایت بدون مشکل بالا بوده و دو درگاه ملت و سامان نیز فعال میباشند

- - - Updated - - -

درود بر شما
    بله هارد سوخت ولی بدون بک آپ چطور سایت را مجدد بالا آوردیم ؟
    بک آپ به صورت مستمر بر روی سرور بک آپ در حال اجرا بوده و دلیل این تایم داون بودن صرفا امید به رفع مشکل از جانب دیتاسنتر بوده است
    در رابطه با ارزان بودن سرور ! شما چرا اینقدر راحت قضاوت میکنید ؟ کانفیگ و امنیت مجموعه دیجی پی توسط یکی از برترین های ایران در این زمینه ( امکان نام بردن وجود ندارد در پ.خ میتونم بگم خدمتتون ) انجام میشود !
    سرور های ایران ؟ برای درگاه واسط پرداخت ؟ که هر روز از کارگزار محترم نامه عدم سرویس دهی دریافت و مانند خانه به دوش ها از این سرور به آن سرور کوچ کنیم ؟
    دلیل فرافکنی شما را نمیفهمم اما مشتریان ما اینقدر فهیم هستند که ما را از حمایت خود بی نسیب نگذاشته و متوجه عوام فریبی های رقبا شوند .
    موفق باشید کاربر دائم
    دوست عزیز فرافکنی چی؟ اینجا انجمن هست.هر کسی میتواند سوالی از دیگری بپرسد.رسما دارید میگید از قوانین ایران فرار میکنید و غیر قانونی سرویس دهی میکنید...شدید مثل این فیل شکن فروشها...فکر میکنید بقیه نمیتونستند مثل شما باشند و جمع نکنند؟ انها حرفه ای عمل کردند و میدونن درگاه واسط شوخی نیست که هر کسی یک درگاه بگیره برای خودش کاسبی کنه....انتظار دارید مردم بیان پولهاشونو بسپارند به شما؟
    کانفیگ حرفه ای شما و تیم امنیتی حرفه ای شما چه ربطی داره به رید 0 ؟ متاسفانه شما کلا سوال رو با سوال جواب میدید..بنده هم نمیخوام بحث کنم باهاتون..خودتون میدونید و مشتریهای فهمیتون..موفق باشید
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

4. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi741 نمایش پست ها
    همین که مثل یک مرد داداش اومدی و ایستادی میتونم بگم درود به شرفت بنده خودمم ازتون سرویس دارم خدایی بدی هم ندیدم و تسویه حساب هم خیلی عالی بوده البته شما به دل نگیرید هستن انسان هایی که قصد تخریب داشته باشن ولی بنده به شما یک پیشنهاد دارم اگر میخواهید در کسب کارتون موفق باشید چنانچه مشکلاتی از این قبیل پیش اومد سریع سیر در کانال تلگرامتون یا در همین انجمن اعلام کنید که کاربرانتون سر در گم نباشن و بخوان هی انگ کلاه برداری بچسبونن مثل سیبا پال نباشید که هیچ گونه اطلاع رسانی نمیکنه همیشه سعی کنید کوچک ترین مشکلی که پیش اومد اطلاع رسانی خوب قوی ای داشته باشید انشالا همیشه موفق باشید در کسب کارتان
    ممنون از لطف شما دوست من
    بله حق با شماست . اینقدر که مشکل نا معلوم بود و احتمال رفع لحظه ای وجود داشت از اطلاع رسانی غافل شدیم . ولی خوب اکثر کاربران محترم با شماره شرکت در تماس بودند و پاسخ دریافت کردند
    ممنون از حمایتتون

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط friend_sre نمایش پست ها
    در زمینه رید و ... اطلاعاتی ندارم ولی به نظرم چون محرمانه هست توی همون فرانسه بمونه بهتره تا توی سرور های ایرانی !!
    ضمن اینکه برای پرداخت واسط ایران اصلا امن نیست به محض *****ینگ به دیتاسنتر و ... دستور میدن که باید سایت مذکور رو ببندی و تسویه حساب ها میره روی هوا
    تسویه حساب بره رو هوا بالاخره برمیگرده پایین چون دستتون بهش میرسه...بهتر از نیست و نابود شدنش جایی هست که دستتون بهش نمیرسه هست...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    تسویه حساب بره رو هوا بالاخره برمیگرده پایین چون دستتون بهش میرسه...بهتر از نیست و نابود شدنش جایی هست که دستتون بهش نمیرسه هست...
    دوست عزیز چرا سعی در تشویش اذهان عمومی دارید ؟ چه منفعتی به شما میرسه ؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز فرافکنی چی؟ اینجا انجمن هست.هر کسی میتواند سوالی از دیگری بپرسد.رسما دارید میگید از قوانین ایران فرار میکنید و غیر قانونی سرویس دهی میکنید...شدید مثل این فیل شکن فروشها...فکر میکنید بقیه نمیتونستند مثل شما باشند و جمع نکنند؟
    این میشه فرافکنی دوست من. رسما هیچ چیزی اعلام نشده و شما هم برداشت شخصی خودتون رو به کاربران القا میکنید. قطعا جهان پی و پی لاین رو میشناسید و نیازی به توضیحات ندارند. پس همه چیز مشخص و نیاز و شرح واضحات نیست
    اگر بنا بر بحث باشد مطمئن باشید با ادله و مواد قانونی تا ساعت ها میتوانم با شما به مباحثه ( البته برای شما بیشتر جنبه مجادله دارد ) بنشینم . ولی متاسفانه نه وقتش هست و نه کار ارزشمندیست
    شما هم لطفا اول سابقه مجموعه مارو از کاربرها جویا باشید و بعد یکطرفه به قاضی برید و ما رو متهم به بی دانشی و کار سطحی کنید
    موفق باشید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

شما هر جوری دوست دارید فکر کنید...امثال شما رو زیاد دیدم..امدند و رفتند..اول تاپیکم گفتم نمیخوام با شما بحث کنم چون سوالو با سوال جواب میدید.. خودتون میدونید و مشتریهای فهمیتون..موفق باشید
    از مدیریت میخوام بری اینکه به کار ایشون لطمه وارد نشه تاپیکو پاک کنند..

9. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    99
    تشکر شده در
    75 پست

دوست عزیز دنبال چی میگردی ؟؟؟
    اقا اگه من مشترک ایشون هستم ایشون در حد یه یوزر که نزدیک 3 میلیون باهاش کار کردم تمامی تسویه ها بموقع بودن تایید میکنم
    از نظر بنده درگاه که به حقوق مشتری احترام گذاشت امانت و امانتداری سرش میشد همین کفایت میکنه
    بهترین های درگاه جهان پی و امثال اون بودن که همه نابود شدند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

کلاه بردار تر از مدیر یو گیگ نیست با اون درگاهش

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

اوضاع درگاه های واسط خرابه
    به لطف بعضی از سایت ها دارن یا دان میشن یا ***** ، بهتره به فکر درگاه اختصاصی از بانک باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

خداییش ما که راضی هستیم از دجی پی
    تا حالا نشده کمتر از 12 ساعت تسویه رو بزنند،موقع تیکت هم حتی روز های تعطیل هم در کمترین زمان جواب میدن ،درگاه های غیر قانونی هم ساپورت نمی کنند و به محض مشاهده مسدود می کنند
    همون روز که سایتشون مشکل دار شد بنده تماس گرفتم و گفتند در حال مکاتبه و حل مشکل هستیم و خیالمون رو راحت کردند
    فکر نکنم دلیلی واسه جمع کردن یا ***** شدنشون باشه

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)