سلام
شما که دیگه اکثر شرکت ها رو تست کردید چیزی نمونده پیشنهاد بدیم
پیشگامان من تو تهران داشتم عالی بود هم سرعت هم پشتیبانی قطعی هم اصلا نداشتم اما در عوض آسیاتک توی همین مرکز مخابراتی که پیشگامان داشتم گرفتم یعنی دم به ساعت قطع میشد چندین بار هم تماس گرفتم هر بار سرعتم رو کمتر میکردن که مثلا اگه مشکل از نویز باشه قطعی ها حذف بشه اما دیگه سرعت رو در حد سرویس 512 کیلوبیت هم کرده بودن بازم دم به ساعت برای من قطعی داشت در صورتی که در پیشگامان با سرعت 2 مگابیت اصلا قطعی نداشتم.
به پشتیبانی آسیاتک هم میگفتم آقا چرا دم به ساعت قطعه میگفت ما قطعی از طرف شما تو سیستممون ثبت نشده میگفتم پس چرا برای من قطع میشه میگه شما Link تون وصله بعد می پرسه چراغ ADSL روشنه منم میگم آقا اصلا این چراغ ADSL که میگید Link برای من 24 ساعته روشنه اما باز قطعی دارم گفت دیگه این تو سیستم ما ثبت نمیشه تو سیستم ما فقط قطعی Link ثبت میشه :|
پارس آنلاین هم داشتم بالاترین سرعت رو با پارس آنلاین تجربه کردم که با نامحدود 256 که داشتم سرعتم معمولا روی 300 کیلوبایت با IDM بود.
شاتل اصلا نداشتم چون الان چندین و چند ساله که تو مرکز مخابراتی ما پورت خالی ندارن و ظاهرا هم نمی خوان فراهم کنن.
فن آوا هم اصلا سمتش نرفتم چون از اسمش خوشم نمیاد
های وب هم یه بار سرم کلاه گذاشت بستمه دیگه نون شبم هم گیرشون باشه سمتشون نمیرم!
وایمکس هم که چه ایرانسل چه مبین نت اصلا تو منطقه زندگی بنده پشتیبانی نمیشه که بخوام سمتشون رفته باشه یا نه.