نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: تلگرام از کجا شماره هایی که من 2 سال پیش حذف کردم داره ؟؟؟ (درخواست راهنمایی)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

پیش فرض پاسخ : تلگرام از کجا شماره هایی که من 2 سال پیش حذف کردم داره ؟؟؟ (درخواست راهنمایی)

بطور کلّی این سیستم Contacts تلگرام روی اعصاب است.

مثلا اگر اسم شخصی را در دفتر تلفن گوشی اضافه کرده باشم و بعد آن را از دفتر تلفن حذف کنم، باز هم تلگرام آن را به دفتر تلفن گوشی اضافه میکند در حالی که واتس اپ آن را از Contacts خودش هم حذف میکند. حال اگر من این شخص را دوباره به دفتر تلفن گوشی اضافه کنم، دو تا Contact از این شخص دارم یکی مال تلگرام و یکی هم مال دفتر تلفن گوشی. تازه گوشی من اندرویدی است.

کلّا Contacts تلگرام بجای اینکه خود را با دفتر تلفن گوشی Sync کند، دفتر تلفن گوشی را با خودش Sync میکند!! چرا؟؟ چظوری میشه جلوشو بگیریم؟ الان بخاطر همین موضوع و مشکل تلگرام دفتر تلفن گوشی من دچار سربار شده. اسم یک شخص سه بار در گوشی من آمده.

من اصلا نمیدانم چرا از بین این همه پیام رسان خوب که وجود دارد، مردم پس از Viber با وجود نداشتن امکان تماس صوتی به سراغ Telegram رفتند. همچنین معلوم نیست چرا در ایران نرم افزارهای چینی سریع طرفدار پیدا میکنند. مدّتی WeChat و Tango و BeeTalk بود و حالا هم imo که امنیتش معلوم نیست برای تماس تصویری طرفدار دارد. در حالی که مثلا KakaoTalk که محصول کره جنوبی است، بسیار با کیفیت و امکانات بیشتر است یا حتّی همین Hangouts که روی همه گوشی های آندروید(اکثریت گوشی های ایرانی ها) هست. یا مثلا Kik هم همینطور. اگر هم بحث امنیت است، BBM محصول BlackBerry خیلی بهتر از Telegram است. حتّی نرم افزار هندی hike messenger هم مشکلات Contacts تلگرام را ندارد.

نرم افزارهایی که در ایران طرفدار دارد(بجز WhatsApp) در کشورهای پیشرفته اصلا شناخته شده نیستند و کسی استفاده نمیکنه. یعنی هموطنانی که مقیم خارج هستند، باید دو سری App داشته باشند. یکسری برای ارتباط با خارجی ها یکسری هم واسه ارتباط با اقوام در ایران!! خدا کنه این تلگرام هم مثل Viber و imo هم مثل WeChat فیل بشه، ملّت به نرم افزار درست مهاجرت کنند. چون تنها راهش ظاهرا همین است. مردم وقتی برای اولین بار از چیزی استفاده کردند، تا مجبور نشده اند، تغییرش نمیدهند. به همین علّت اکثر مردم عادی از Windows استفاده میکنند و Linux را حتّی نمیشناسند.
    ویرایش توسط mri_6889 : June 23rd, 2016 در ساعت 16:10

2. تعداد تشکر ها ازmri_6889 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)