نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: خرید مستقیم از ovh

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

پیش فرض پاسخ : خرید مستقیم از ovh

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    خرید مستقیم و غیر مستقیم از ovh رو پیشنهاد نمیکنم ، کلا این دیتاسنتر ب دلیل مشکلاتی ک با ایران داره تحت هیچ شرایطی توصیه نمیشه .

( مطمئن باشید ، بنده بعد از دو سال کار با این دیتاسنتر رو هوا صحبت نمیکنم ، شک دارید خودتون آزمایش کنید :دی )
    تائید میشه و البته به نسبت هتزنر خیلی بهتره از ovh هست. این دیتا سنتر بیشتر به درد کسانی میخوره که میخوان پول آی پی ندن و روی یک سرور متوسط 60 تا وی پی اس بالا بیارن(ovh هزینه آی پی رو یکبار میگره) و البته پنلش برای مونت ایزو مجهز تر از هتزنر هست اما ساپورتشون خوب نیست بخصوص اگر شما ایرانی باشید حتی تبعه آمریکا
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو دائم a.e آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    820
    تشکر شده در
    688 پست

پیش فرض پاسخ : خرید مستقیم از ovh

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    علاوه بر موارد فوق بعضی مواقع از شما خواسته میشه از کشور تابعه تون پیمنت رو وریفای کنید که برای من یک ماه بعد از دریافت سرور پیش اومد. یعنی پیمنت دوم من

- - - Updated - - -

پ.ن:البته اضافه کنم قبض آب و برق یا گاز رو داشته باشید نیاز به گواهینامه نیست این دوستمون باید بجای / قبل از قبض کلمه یا رو بکار میبردن
    بنده از "یا" استفاده نکردم به دلیل این که با توجه به تجربه 5 ساله در خیلی از زمان ها از شما تمام این موارد خواسته میشود و شما موظف به ارسال تمام این موارد هستید.

همچنین به تازگی برای اشخاصی که به صورت حقوقی ثبت نام کرده اند وریفای ماهیانه در نظر گرفته شده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    خرید مستقیم و غیر مستقیم از ovh رو پیشنهاد نمیکنم ، کلا این دیتاسنتر فقط ب دلیل مشکلاتی ک با ایران داره تحت هیچ شرایطی توصیه نمیشه .

( مطمئن باشید بنده بعد از دو سال کار با این دیتاسنتر رو هوا صحبت نمیکنم ، شک دارید خودتون آزمایش کنید :دی )
    پس از 5 سال کار با 90 درصد دیتاسنترها به صراحت میتوانم خدمت شما عرض کنم که در صورت رعایت قوانین دیتاسنتر و همچنین در صورتی که مشکلی در مشخصات و دسترسی شما وجود نداشته باشد هیچگونه مشکلی متوجه شما نخواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    تائید میشه و البته به نسبت هتزنر خیلی بهتره از ovh هست. این دیتا سنتر بیشتر به درد کسانی میخوره که میخوان پول آی پی ندن و روی یک سرور متوسط 60 تا وی پی اس بالا بیارن(ovh هزینه آی پی رو یکبار میگره) و البته پنلش برای مونت ایزو مجهز تر از هتزنر هست اما ساپورتشون خوب نیست بخصوص اگر شما ایرانی باشید حتی تبعه آمریکا
    پیشنهاد میشود ابتدا شبکه و مزیت های هر دو دیتاسنتر را با یکدیگر مقایسه نمایید.

پشتیبانی در OVH در صورت فعال بودن و خریداری Support VIP به تمام درخواست های شما حداکثر تا 15 دقیقه پاسخ داده میشود.
    ویرایش توسط a.e : June 5th, 2016 در ساعت 03:53
    اُکسين سرور ارائه دهنده خدمات ميزباني وب|شماره ثبت 4587|یـ11ـازده سال سابقه درخشان|شماره تماس 42254600-061

فروش سرور اختصاصی از ديتاسنتر OVH همراه با کنترل پنل مدیریت و بدون هزینه ستاپ!

3. تعداد تشکر ها از a.e به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)