نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad نمایش پست ها
مودم را bridge کنید و روی کامپیوتر کانکشن بزنید ببینید اوکی میشه. اگه اوکی شد راه‌حلش اینه که اگر بلدید mtu مودم را عوض کنید. اگر هم بلدید مستقیم MTU‌ را عوض کنید.
MTU رو قبلاً روی پارس آنلاین بودم کارشناسش یه عدد گفت زدم همه چیز درست شد اما الان به کارشناس آسیاتک (مرد هم بود) میگم ممکنه مشکل از MTU باشه میگه اولین باره می شنوم بعد من میگم اصلاً MTU برای چیه میگه احتمالاً برای موقعیت های جغرافیایی مختلف است.

یعنی اصلاً کارشناس هاش دقیق نمی دونن MTU برای چی هست خودم هم بلد نیستم MTU باید روی چند باشه.
الان در مودم روی Auto است.

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
مشکل 3 شما را منم روی اسیاتک دارم .
1 مشکل جدید هم دارم از عید تا الان روی اسیاتک بعضی مواقع سایت ها باز نمیشند این پیغام را میده
Service unavaible
به خودشون چندین بار گفتم گفتن نمیدونیم قبلا هم پستی در این مورد شد خیلی ها این مشکل را دارند .
اما برسیم به مشکلات شما که از اول داشتید من جای شما باشم حتما نت خود را از شاتل میگرفتم چون شما روی خط دیگه نت دارید کارتون لنگ نمیمونه منم که تالا عوض نکردم نتم رو چون چندین روز بدونه نت میشم عوض نکردم و تنبلی میکنم وگرنه 100% از شاتل میگرفتم .

firmware مودم شما اخرین نسخه هست ؟ اگر نیست مدل و مارک مودم خود را بدید و ورژن قبلی فریم ور زا از قسمت Status مودم عکس بگیرید بدید من اخرین ورزن فریم ور مودم شما را بدم اپگرید کنید هم بهتره برای مودم شما هم شاید یکی از ان مشکلات حل بشه .

پست رو کامل نخونید آخر پست گفتم که به دلیل محدودیت مرکز مخابراتی مجبورم از آسیاتک بگیرم وگرنه از خدام هم هست که بیام از شاتل یا پارس آنلاین بگیرم اصلاً هم مشکلش پولش نیست.

فریمور مودم هم آخرین نسخه است البته خود مودم یه پیام داده نوشته به زودی فریمور جدید با امکانات جدید ارائه میشه که هنوز ارائه نشده.