نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: نحوه مسدود شدن آی پی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پاسخ : نحوه مسدود شدن آی پی

نقل قول نوشته اصلی توسط sssoheil نمایش پست ها
    با سلام

دوست گرامی شما موظف به رعایت قوانین کپی رایت هستید و به نظر بنده هیچ دیتاسنتری وجود ندارد که در صورت legal complain برای شما ابیوز ارسال نکند.اینکه شما از سرویس دهنده معتبر خرید کنید شکی نیست که آی پی شما بدون اطلاع قبلی مسدود نخواهد شد زیرا معمولا سرویس دهنده های معتبر بین 12 تا 24 ساعت برای حل و فصل موضوع به شما زمان خواهند داد و هیچ گاه بدون اطلاع اقدام به مسدود کردن آی پی شما نخواهند کرد.
    سلام. دوست خوب اهوازی عزیزم. ممنونم بابت پاسخی که دادید
    بدون شک رعایت کپی رایت واجب واجبه و کسی که رعایت نکنه حق تولید کننده اثر رو پایمال کرده و عین د ز د ی میمونه تو این شکی نیست.
    اما تو ایران و برخی کشور ها کپی رایت رعایت نمیشه. چرا ؟؟؟ چون اکثریت جامعه زیر خط فقر زندگی میکنند چون امکان داشتن یک حساب پی پل یا کارت های ویزا و غیره برای ایرانیها وجود نداره چون همه رقمه تو تحریم هستیم. همین یکی دو هفته پیش بود که دادگاهی در آمریکا به نا حق کلی پول ملت ایران رو بالا کشید اونم به بهونه خسارت برای ماجرای 11 سپتامبر که اصلا ربطی به ایران نداره !!!! از شما میپرسم اسم این دزی نیست ؟؟؟؟؟
    از دیده من ایرانی تا زمانی که اونها اینطوری مید ز د ن من هم مقابله به مثل میکنم (تا الان فقط 7 تا نرم افزار رو قانونی خریدم و الباقی همه کرک شدن حتی همین سیستم عاملی که دارم باهاش کار میکنم کرک شده ست)

تنها فقط به یه چیز تو کپی رایت معتقدم. اونم رعایت کپی رایت اثر ایرانیه و بس.
    موفق باشید
    ویرایش توسط gholami_sam : May 10th, 2016 در ساعت 13:44 دلیل: غلط املایی

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

پیش فرض پاسخ : نحوه مسدود شدن آی پی

نقل قول نوشته اصلی توسط gholami_sam نمایش پست ها
    سلام. دوست خوب اهوازی عزیزم. ممنونم بابت پاسخی که دادید
    بدون شک رعایت کپی رایت واجب واجبه و کسی که رعایت نکنه حق تولید کننده اثر رو پایمال کرده و عین د ز د ی میمونه تو این شکی نیست.
    اما تو ایران و برخی کشور ها کپی رایت رعایت نمیشه. چرا ؟؟؟ چون اکثریت جامعه زیر خط فقر زندگی میکنند چون امکان داشتن یک حساب پی پل یا کارت های ویزا و غیره برای ایرانیها وجود نداره چون همه رقمه تو تحریم هستیم. همین یکی دو هفته پیش بود که دادگاهی در آمریکا به نا حق کلی پول ملت ایران رو بالا کشید اونم به بهونه خسارت برای ماجرای 11 سپتامبر که اصلا ربطی به ایران نداره !!!! از شما میپرسم اسم این دزی نیست ؟؟؟؟؟
    از دیده من ایرانی تا زمانی که اونها اینطوری مید ز د ن من هم مقابله به مثل میکنم (تا الان فقط 7 تا نرم افزار رو قانونی خریدم و الباقی همه کرک شدن حتی همین سیستم عاملی که دارم باهاش کار میکنم کرک شده ست)

تنها فقط به یه چیز تو کپی رایت معتقدم. اونم رعایت کپی رایت اثر ایرانیه و بس.
    موفق باشید

چه ربطی داره ؟ شما اینا رو ترحمه کنید بفرستید برای دیتاسنتری ک ازش سرور دارید ، پنل تون هم میبندن میگن برو از همون ایران سرور بگیر !

پیشنهاد خوبی هم هست :دی منم ب شما سرور های داخل ایران پیشنهاد میکنم ، داخل ایران اصلا کپی رایت معنا و مفهومی نداره !

درباره گوگل هم ، نگران نباشید .... اونطوری ک فک میکنید نیست ... مگر اینکه مطالب تون هم کپی باشه .
    ...Zzzz...

3. تعداد تشکر ها از OmidX به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)