نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: راهنمایی برای اتصال وایرلس دو نقطه درفاصله دور به هم

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای اتصال وایرلس دو نقطه درفاصله دور به هم

سلام و تشکر بابت همکاری دوستان.. .
    تو اون حوالی هیچ شرکتی نیست که من بتونم ازش اینترنت بی سیم بگیرم، وتنها راهم اینه یا اینترنت رو به محل b ببرم یا اینکه تصاویر رو به منزل a که اینترنت دارم بفرستم و اونجا دریافت کنم و بقیه کارا.. . فاصله دو نقطه هم که حدود ۲۵ کیلومتر هست که من گفتم همون۳۰ کیلومتر برا اطمینان، ارتفاع دو نقطه از سطح دربا با گوگل ارث اینه: نقطه a:413 نقطه b:345 هستن، بنظرتون اگه تو هر دو محل من یک ساختمون با ارتفاع ۱۰ متری داشته باشم میشه از میله بجای دکل استفاده کرد(با توجه به اطلاعت فوق) درضمن من ۶ تا دوربیین نصب شده دارم
    ویرایش توسط Ramin : May 7th, 2016 در ساعت 16:01 دلیل: اشتباها ویرایش شد

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,989
    تشکر شده در
    1,513 پست

تو اون حوالی هیچ شرکتی نیست که من بتونم ازش اینترنت بی سیم بگیرم، وتنها راهم اینه یا اینترنت رو به محل b ببرم یا اینکه تصاویر رو به منزل a که اینترنت دارم بفرستم و اونجا دریافت کنم و بقیه کارا.. . فاصله دو نقطه هم که حدود ۲۵ کیلومتر هست که من گفتم همون۳۰ کیلومتر برا اطمینان، ارتفاع دو نقطه از سطح دربا با گوگل ارث اینه: نقطه a:413 نقطه b:345 هستن، بنظرتون اگه تو هر دو محل من یک ساختمون با ارتفاع ۱۰ متری داشته باشم میشه از میله بجای دکل استفاده کرد(با توجه به اطلاعت فوق) درضمن من ۶ تا دوربیین نصب شده دارم
    سلام

علاوه بر مواردی که دوستان اشاره داشتند و ..... مهم ترین عامل برای انتخاب و نصب تجهیزات ، "دید مستقیم" است
    به وسیله چشم غیر مسلح و یا با استفاده دوربین بررسی کنید آیا از نقطه a دید مستقیم به b وجود دارد؟ در این فاصله ساختمان بلند و یا اجسامی که مانع دید مستقیم شود وجود دارند یا خیر؟
    هر چند اخیراً برای محیط هایی با دید غیرمستقیم نیز تجهیزاتی در بازار وجود دارد اما قیمیت های بسیار بالایی دارند ، نیاز به مجوز از سازمان تنظیم و کیفیت نه چندان زیادی است .

اگر دیدی مستقیم داشته باشید دو عدد انتن سهمی + رادیو می توانید خریداری فرمائید و دو نقطه را شبکه کنید . ولی در نظر داشته باشید این شبکه با پهنای باند حداکثر 100 مگ می باشد !
    اینترنتی که در حال حاضر نیز در نقطه a دارید و قصد انتقال آنرا را دارید باید دارای کیفیت بالایی باشد . زیرا به هر حال در نقطه b با تجهیزات معمولی دارای افت سرعت و افت پینگ تایم خواهید بود . قبل از خرید تجهیزات و هزینه در خصوص موارد فوق به درستی تحقیق و بررسی داشته باشید

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

عضو انجمن k-h آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    914
    تشکر شده در
    735 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mh5583 نمایش پست ها
    بله یک آپارتمان 10 طبقه کارتون راه میندازه به عنوان واسط
    این شرایطی که شما فرمودین فکر میکنم شرکت هایی باشند که میتونند سرویس بدن بهتون اینترنت
    اگه نه شما حتما باید یک دکل وسط راه بزنید تا بتونید دیتا را خیلی قوی منتقل کنید و نیاز به 4 تا رادیو قوی دارید برای انتقال که از 4 تا پاور بیم استفاده کنید کارتون راه میندازه
    کاکوهاست -کیفیت هدف ماست 07132319174/با 11 سال سابقه در زمینه هاستینگ
    فروش سرور مجازی از کشورهای هلند،انگلستان،لهستان،سوئد ،امارات ،ایران

4. تعداد تشکر ها از k-h به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)