نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل در وردپرس شبکه !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض مشکل در وردپرس شبکه !

سلام وقت بخیر
    ببینید من به یه مشکل خیلی بزرگ برخوردم
    چند روز پیش سرور من به دلیل کم بود منابع کرش کرد و مجبور شدم سرور رو ارتقا بدم
    حدود 20 گیگ حجم دیتابیس وردپرس من شده و حتی نمیتونم در phpmyadmin ام وارد دیتابیسم بشم و اوپتیمایز بزنم
    حتی با کامندی و ssh هم میزارم اوپتیمایز بشه وسط راه ارور میده و هیچی دیگه ... کلاً از این سرور قطع امید کردم
    چیزی که الان دارم اینهاست ، همه سایتها بالا میان مشکلی در کانتنت ها و یوزر ها نیست اما کسی نمیتونه به سایت لاگین کنه و فورگت پسورد هم کار نمیده حتی یوزر جدید هم ساخته نمیشه ....
    حالا من چیزی به ذهنم رسیده که چند سئوال از اساتید محترم دارم
    1- آیا پلاگینی هست که مثلاً من روی یه وردپرس دیگه نصب کنم و این پلاگین قدرت اینو داشته باشه که بتونه به مای اس کیو ال فعلی سایت من وصل بشه و بتونه کاربران و اطلاعاتشون رو بگیره و روی وردپرس جدید انتقال بده ؟
    2- آیا میشه خودمون با کد php اسکریپتی بنویسیم که بتونه کل کاربرا و مطالبشون رو انتقال بده به وردپرس جدید و بتونم دوباره سرویس دهیمو به کاربرا انجام بدم ؟
    3- آیا میشه کاری کرد که از همین وردپرسی که الان دارم کاری کرد که یوزر ها بتونن لاگین کنن ؟
    ممنون میشم کارم فورسه دوستان نظرشونو اعلام کنن

2. # ADS

عضو انجمن soheil869 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    373 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در وردپرس شبکه !

دوست عزیز روی سرور جدید این مشکل را دارید یا همون قدیمیه؟
    شرکت هوش برتر خطیر پارسیان ارایه دهنده سرویس های حرفه ای ضد دیداس لایه 7
    با حرفه ای ها همراه باشید
    https://support.hoshebartar.com/cart.php

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bandeh khoda نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ببینید من به یه مشکل خیلی بزرگ برخوردم
    چند روز پیش سرور من به دلیل کم بود منابع کرش کرد و مجبور شدم سرور رو ارتقا بدم
    حدود 20 گیگ حجم دیتابیس وردپرس من شده و حتی نمیتونم در phpmyadmin ام وارد دیتابیسم بشم و اوپتیمایز بزنم
    حتی با کامندی و ssh هم میزارم اوپتیمایز بشه وسط راه ارور میده و هیچی دیگه ... کلاً از این سرور قطع امید کردم
    چیزی که الان دارم اینهاست ، همه سایتها بالا میان مشکلی در کانتنت ها و یوزر ها نیست اما کسی نمیتونه به سایت لاگین کنه و فورگت پسورد هم کار نمیده حتی یوزر جدید هم ساخته نمیشه ....
    حالا من چیزی به ذهنم رسیده که چند سئوال از اساتید محترم دارم
    1- آیا پلاگینی هست که مثلاً من روی یه وردپرس دیگه نصب کنم و این پلاگین قدرت اینو داشته باشه که بتونه به مای اس کیو ال فعلی سایت من وصل بشه و بتونه کاربران و اطلاعاتشون رو بگیره و روی وردپرس جدید انتقال بده ؟
    2- آیا میشه خودمون با کد php اسکریپتی بنویسیم که بتونه کل کاربرا و مطالبشون رو انتقال بده به وردپرس جدید و بتونم دوباره سرویس دهیمو به کاربرا انجام بدم ؟
    3- آیا میشه کاری کرد که از همین وردپرسی که الان دارم کاری کرد که یوزر ها بتونن لاگین کنن ؟
    ممنون میشم کارم فورسه دوستان نظرشونو اعلام کنن
    خوب دوست عزیز الان شما نگفتین که مشکل شما الان رو کدوم سروره...؟ این سرور جدید یا قبلی...؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

روی همین سرور فعلی (سرور قدیمیه)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    9 پست

سرور قديميتون رمش چنده?

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

والا راستش از دیتاسنتر روت من رو گرفتن که یکم روش کار کنن من الان نمیدونم رم و سی پی یو چقدر هست اگه اسکریپت پی اچ پی چیزی هست که نشون بده میزارم در غیر این صورت تا ظهر اینها باید صبرک نم که روت بیاد دستم چون مشخصات رو عوض کردن و بهتر کردنش ... اما بازم کار نداد ...

- - - Updated - - -

ببینید از لحاظ بستر سخت افزاری و نرم افزاری فکر نمیکنم مشکلی باشه چون سرور قوی ای به من داده بودن که روش کار کنم اما مای اس کیو ال سنگ شده ! هیچ دستوری روی اجرا نمیشه حتی سایت من اگر روی مثلاً دیتابیس نیم exampledatabass قرار داره دیتابیس نیم های دیگه هم کار نمیکنه و نمیشه مثلاً روی دیتابیس نیم دیگه اوپتیمایز زد !
    آیا فکر میکنید این دیتابیس وردپرس من هست که اجازه کار به دیتابیس نیم های دیگه نمیده ؟ چون حجمش بالا رفته ؟ آیا فکر میکنید کرش کره ؟ اما همه سایتها بالا میاد به خوبی اما موقع لاگین شدن دیتابیس باید خودشو به نسخه وردپرس جدید متچ کنه اما این کار رو نمیکنه و عملاً کسی نمیتونه وارد پیشخوانش بشه !
    ایراد از منه یا سرور ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)