صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: رنک ایران 4 رقمی و 3 رقمی برای شما !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

پیش فرض رنک ایران 4 رقمی و 3 رقمی برای شما !

سلام خدمت شما

بلخره بعد از مدت ها برسی و آنالیز سرور ها موفق شدیم که پکیج های ویژه ای را برای شما عزیزان آماده کنیم ...

این پکیج ها به عبارت زیر میباشد :

1 - رنک ایران زیر 10 هزار = 50 هزار تومان
    2 - رنک زیر 1000 ایران = 130 هزار تومان
    3 - رنک زیر 10 هزار ایران همراه با باز شدن پاپ اپ های سایت شما = 100 هزار تومن
    4 - رنک زیر 1000 ایران همراه با باز شدن پاپ اپ های سایت شما = 190 هزار تومان

مدت زمان تحویل نیز بستگی به پتانسیل سایت شما داره اما حدکاثر 90 روز از زمان شروع میباشد ...

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,435
    تشکر تشکر شده 
    1,898
    تشکر شده در
    1,328 پست

پیش فرض پاسخ : رنک ایران 4 رقمی و 3 رقمی برای شما !

دوست عزیز شما داریم با یک نرم افزار رایگان که میتونه الکسا و رتبه رو کاهش بده هزینه دریافت میکنید؟
    نرم افزار های رایگان زیادی وجود داره این کار صحیح هست؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farssub نمایش پست ها
    دوست عزیز شما داریم با یک نرم افزار رایگان که میتونه الکسا و رتبه رو کاهش بده هزینه دریافت میکنید؟
    نرم افزار های رایگان زیادی وجود داره این کار صحیح هست؟
    ممنون دوست عزیز که دارید این نکته رو گوش زد میکنید من همان گونه که یکن عقب تر یکی از دوستان ازم پرسید که روش کار چطوریه گفتم برنامه Jingling رو با یه برنامه شخصی ترکیب کردیم که بتونیم از پ/ور/ک/س/ی ایرانی استفاده کنیم به جای چیزایی که توی خودش وجود داره ...

خوب اگر نرم افزار های رایگان برای اینکار هست و همه میتونن رنکینگ ایران رو کاهش بدن که اون زمان من همچین هزینه ای رو دریافت نمیکردم ! البته اینم بگم من خودم یه زمانی همه این برنامه هارو چک کردم بجز سایت Hitland (فک کنم همین بود اسمش) هیچ کدام هیچ کاربردی روی الکسا نداشتن و جدیدا هم چند روز پیش داشتم دنبال یه سری چیز میگشتم که اتفاقی یه پست باری سال 93 را خواندم که توش نوشته بود الکسا دیگه ای پی های ارسالی از Hitand رو شمارش نمیکنه ...

اگر شما برنامه ای میشناسید که بشه رنک ایران رو در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه رساند ممنون میشم در اختیار من و سایر دوستان نیز بگذارید

5. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,435
    تشکر تشکر شده 
    1,898
    تشکر شده در
    1,328 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز که دارید این نکته رو گوش زد میکنید من همان گونه که یکن عقب تر یکی از دوستان ازم پرسید که روش کار چطوریه گفتم برنامه Jingling رو با یه برنامه شخصی ترکیب کردیم که بتونیم از پ/ور/ک/س/ی ایرانی استفاده کنیم به جای چیزایی که توی خودش وجود داره ...

خوب اگر نرم افزار های رایگان برای اینکار هست و همه میتونن رنکینگ ایران رو کاهش بدن که اون زمان من همچین هزینه ای رو دریافت نمیکردم ! البته اینم بگم من خودم یه زمانی همه این برنامه هارو چک کردم بجز سایت Hitland (فک کنم همین بود اسمش) هیچ کدام هیچ کاربردی روی الکسا نداشتن و جدیدا هم چند روز پیش داشتم دنبال یه سری چیز میگشتم که اتفاقی یه پست باری سال 93 را خواندم که توش نوشته بود الکسا دیگه ای پی های ارسالی از Hitand رو شمارش نمیکنه ...

اگر شما برنامه ای میشناسید که بشه رنک ایران رو در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه رساند ممنون میشم در اختیار من و سایر دوستان نیز بگذارید
    نرم افزاری که اعلام کردید فکر کنم نرم افزار hitleap بوده باشه
    بنده خودم با همین نرم افزار الکسای یک سایتی رو پایین اوردم البته با اکانت پریمویم
    در مورد کاهش رتبه سایت هایی زیادی هم وجود داره ای پی رنک میترارنک
    نرم افزار هم
    Jingling که اعلام کردید

7. تعداد تشکر ها از farssub به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farssub نمایش پست ها
    نرم افزاری که اعلام کردید فکر کنم نرم افزار hitleap بوده باشه
    بنده خودم با همین نرم افزار الکسای یک سایتی رو پایین اوردم البته با اکانت پریمویم
    در مورد کاهش رتبه سایت هایی زیادی هم وجود داره ای پی رنک میترارنک
    نرم افزار هم
    Jingling که اعلام کردید
    درسته با توجه به چیزی که اعلام کردین دیگه میمونه تسمیم مشتری که بره توی سایت هایی که مثل همون iPrank که خیلی زیاد هم هستن فعالت بکنه و امتیازشو بده بازدید بگیره یا اینکه توشون بازدید بخره .....

یا اینکه بیاد از من بازدید بگیرن و تضمینی الکساشون رو بهبود ببخشم ...

(روش های متفاوت و کیفیت های متفاوت)

- - - Updated - - -

برخی از دوستان در یاهو به بنده پیام میدن و درخواست تخفیف توی قیمت میکنند !!

دوستان توجه داشته باشید که واقعا قیمت هایی که اعلام شده بسیار کم هست من میتونستم چند برابر قیمت بدم چون کاری که میکنم بی ارزش نیست و راه صد ساله شما رو با کمترین قیمت یک شبه میبرمتون ...

بجز این خود این سرویس برای من نیز هزینه داره و باید برای هر سایت که خدمات سفارش میده یک سرور ایجاد کنم با قدرت سی پی یو بالا که روی هر سرور اختصاصیفقط 4 تا سایت میتونم بزارم حدودا در بهترین مواقع 5 تا ...

اگه جای تخفیف بیشتری داشت خودم نیز خوشحال میشم میزبان سایر دوستان باشم ...

همچنین بعضی از دوستان پرسیدن چرا خودتون از این سامانه ای که راه اندازی کردید استفاده نمیکند ؟!
    در اینجا باید بگم که تمامی دوستانی که منو میشناسند و با من همکار بودن توی یک بازه زمانی مشخص و نا مشخص میدونن که من احل سایت زدن نیستم و حوصله اینکه بخوام نویسندگی بکنم رو ندارم مگه اینکه در قبال کاری که میکنم مسئول باشم (نویسندگی سایتی رو قبول کرده باشم) در غیر این صورت من بعد یه مدتی از نویسندگی اون بیخیال میشم !

- - - Updated - - -

امشب به دلایلی با 25 هزار تومان رنک 2000 تا 8000 ایران را برای شما تضمین میکنیم ... این آفر فقط و فقط مخصوص 2 نفر میباشد ...

9. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    10 پست

سلام داداش.
    چطوری؟

من سایتم 67 هزار هست... فرض کن پکیج رو بگیرم و بیام زیر 10 هزار...

این تا چه زمانی می مونه همون حول و حوش/هوش و باز افت نمیکنه به همون 67هزار قبل؟

این که بیایم زیر 10 هزار ایران چه سودی داره ؟ پز بدیم فقط ؟ :-اس

------------
    تاپیک جالبه که ... چرا استقبال نشده ؟
    دیدم کردیش نصف قیمت گفتم بگیرم درجا...دیدم مال 2ماه پیشه!
    ویرایش توسط MaLaS : March 28th, 2016 در ساعت 16:08

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MaLaS نمایش پست ها
    سلام داداش.
    چطوری؟

من سایتم 67 هزار هست... فرض کن پکیج رو بگیرم و بیام زیر 10 هزار...

این تا چه زمانی می مونه همون حول و حوش/هوش و باز افت نمیکنه به همون 67هزار قبل؟

این که بیایم زیر 10 هزار ایران چه سودی داره ؟ پز بدیم فقط ؟ :-اس

------------
    تاپیک جالبه که ... چرا استقبال نشده ؟
    دیدم کردیش نصف قیمت گفتم بگیرم درجا...دیدم مال 2ماه پیشه!
    سلام دوست عزیز سال نو مبارک

این پکیج در حال حاظر دیگه ارائه نمیشه (چند مشتری ثابت داره که باید مدیریت بشه سایتشون )

مزیت های این پکیج اینه که ای پی ها به صورت واقعی هستن یعتی ای پی های فعال کشور استقاده میشه و بروز رسانی میشه ...

وقتی یه سایت رنک پایینی داشته باشه خوب به صفحه اول گوگل نزدیک تر میشه و این باعث میشه بعد انحام کار رنکتون با کمی اختلاف حفظ بشه ...

همچننی درامدتون میتونه افزایش پیدا کنه ...

در چند سال اخیر در ایران فقط رنک الکسا برای تبلیغ دهی مورد توحه بوده و هنوزم هستن ...

استقبال از تاپیک شده اما در یاهو (دوستان همه تقاصای کار رایگان دارن بدون اینکه ماهم باید هزینه برق و وقت خودمون رو صرف سایتشون کنیم ) برای همین از این سمت مشتری زیادی نبوده ... از سمت سایت انجام میدم در حال حتظر 5 مشتری ثابت در این خصوص هست ...

بله متعصفانه آفر برای چند ماه پیش هست هزینه انجام این کار در حال حاظر 300 هزار تومان هست !

میتونید لینک قیمت رو در سایت انحام میدم مشاهده کنید : http://www.anjammidam.com/kareh/Adam...AF%D9%85/34070

12. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)