نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: کمک درباره ارائه سرور مجازی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : کمک درباره ارائه سرور مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    با سلام

بله 100% باید از یک جایی شروع کرد.

یکی از روش های شروع حرفه ای (البته تعداد کارهای ذکر شده حداقلی و خلاصه میباشد):

شما میتوانید کلاس های مجازی سازی در مجتمع فنی تهران ثبت نام کنید (حدود قیمت کلاس یک میلیون تومان هست)
    کلاس network+ (حدود 200 تومان)
    بعد کلاس های mcse را بگذرانید (حدود 2-5 میلیون تومان)
    بعد کلاس های شبکه (سیسکو و میکروتیک) به صورت پکیج بخواهید بگذرانید حدودا آن هم با هم 3 میلیون تومان
    بعد کلاس امنیتی (آن هم حدود 2-3 میلیون تومان ابتدایی میباشد که کفایت میکند و بعدا میتوانید ارتقا دهید)
    بعد کم کم به اجاره سرور بپردازید و روی آن مجازی سازی نمائید و بعد از کسب تجربه کم کم شروع به ارائه خدمات سبک نمائید.

باتشکر
    اینطوری که شما میگی باید 2 سال عمرمو بزارم و تا دو سال هزاران رقیب اضافه میشه و باید بی خیالش بشم و مطمئنا هم افرادی که دارن میفروشن این همه کارارو نکردن و کلاس نرفتن
    خودآموزی من نیاز دارم

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamrahweb نمایش پست ها
    اینطوری که شما میگی باید 2 سال عمرمو بزارم و تا دو سال هزاران رقیب اضافه میشه و باید بی خیالش بشم و مطمئنا هم افرادی که دارن میفروشن این همه کارارو نکردن و کلاس نرفتن
    خودآموزی من نیاز دارم
    همین الان هم هزاران هاستینگ هستند اما از این هزاران فقط کمتر از 5% معتبر هستند و مشتری های بزرگ و معتبر از آنها خرید میکنند طبیعتا 2 سال هم کم هست بنده فکر کردم دید شما طولانی و همیشگی هست.
    به هر حال افراد اگر منظور شما هاستینگ تابستانی میباشد که طبیعتا بله نیازی به این کلاس ها نیست و کلا بدون هیچ دانشی میتوانید شروع کنید و فقط کافیه نحوه ساخت ویندوز روی مجازی سازی و لینوکس را یاد بگیرید و هاست بفروشید و ...
    مجازی سازی هم از جایی که سرور اختصاصی میخرید بگید برای شما نصب کنند لازم نیست آن را یاد بگیرید الان و وقت بگذارید بعدا میتوانید آن را یاد بگیرید.

موفق باشید
    باتشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

3. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    42 پست

همین الان هم هزاران هاستینگ هستند اما از این هزاران فقط کمتر از 5% معتبر هستند و مشتری های بزرگ و معتبر از آنها خرید میکنند طبیعتا 2 سال هم کم هست بنده فکر کردم دید شما طولانی و همیشگی هست.
    به هر حال افراد اگر منظور شما هاستینگ تابستانی میباشد که طبیعتا بله نیازی به این کلاس ها نیست و کلا بدون هیچ دانشی میتوانید شروع کنید و فقط کافیه نحوه ساخت ویندوز روی مجازی سازی و لینوکس را یاد بگیرید و هاست بفروشید و ...
    مجازی سازی هم از جایی که سرور اختصاصی میخرید بگید برای شما نصب کنند لازم نیست آن را یاد بگیرید الان و وقت بگذارید بعدا میتوانید آن را یاد بگیرید.

موفق باشید
    باتشکر

حرفتون کاملا متین هست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

موفق باشید
    باتشکر
    دائمی بودن که هست و فقط برای کسب درآمد نیست
    اما فرصت زیاد نیست که بخوام زمان طولانی برای یادگیری بزارم اما طبف گفته های دوستان یه سری موارد رو شروع کردم و دارم مطالعه می کنم
    با تشکر از راهنمایی همه عزیزان

- - - Updated - - -

نرم افزاری که میگید برای مجازی سازی VMware.Workstion هست ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)