نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: درخواست کولو ایران

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست کولو ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    اگر صحبت ناراحتی باشد بنده بیشتر از شما باید ناراحت بشم سر مورد 4

نکته :
    1.این واژه صبح تا شب برای صنف ما به کار گرفته میشود به هر حال ما نگفتیم شما کلاه بردارید گفتیم روش شما شبیه کسی هست که میشناسیم چرا ناراحت میشید، حال بگذریم پوذش میخواهم.
    2.سرور روم کوچکی هم داریم و در مراکز دیگر هم اینقدر قوی هستیم که خدارو شکر بهترین آفرها را بتوانیم ارائه کنیم که نتوانید از جای دیگری بگیرید مگر شرکتی مانند ما باشد یا قویتر از ما که تعداد کمی هستند.
    3.در مورد مشکل بلاک شدن آیپی هم فقط جهت راهنمایی خدمتتون گفتیم چون وقتی کل پهنای باند مرکز بلاک شد آن زمان هست که آن مرکزی که به شما پیشنهاد کرده است از حرف های خودش پشیمان میشود و شما هم سرویستون قطع میشه.
    4.در مورد این که شرکت های دیگر بهتر از ما به شما آفر دهند : بهتر هست در تاپیک و تیکت ها نام ما را نبرید که ما به شما قیمت کم آفر میدهیم حتی در تیکت به همکاران بنده ذکر کردید به شما قیمت کم دادم در صورتی که صحت نداره و به هیچ عنوان بنده به شما قیمت ندادم و اصلا شما را نمیشناسم، از صبح چه همکاران بنده در مجموعه خودمان چه چندین نفر بابت همین حرف شما با بنده مستقیم صحبت کردند و شکایت کردند که چرا چنین قیمتی دادم (چون خودشان حداقل دو برابر ما یا یک و نیم برابر ما ،از ما یا مستقیم از مراکز دیگر خرید میکنند) بنده به شما قیمت 25 الی 40 ندادم

به هر حال با تمام این ها خواستم هم آفر بدم خدمتتون هم راهنماییتون کنم . شما بهترین حالت را در اینترنت خواهید داشت و اینترانت دردسر درست میشه.

انشالله موفق باشید
    یاحق
    بنده به این منظور نگفنم به بنده آفر داید منظورم این بوده آفر شما دیدم سر همین تکیت کردم , اگه اعلام کردم به همکار شما به بنده آفر داده شده اشتباه نوشتاری بوده در این تاپیک آفر 25 تا 40 رو دیدم

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1348801

به هر حال بنده شرایط می خوام روشن باشه فردا روزی به مشکل بر نخوریم اگه کسی جایی اشتباهی کرده نباید به پای هم دیگه بزاریم , اگه راه ارتباطی مستقیم با شما می تونیم داشته باشیم پیام خصوصی کنید مذاکره کنیم به امید خدا که همکاری رو داشته باشیم

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,425
    تشکر شده در
    5,194 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست کولو ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط loveisover نمایش پست ها
    بنده به این منظور نگفنم به بنده آفر داید منظورم این بوده آفر شما دیدم سر همین تکیت کردم , اگه اعلام کردم به همکار شما به بنده آفر داده شده اشتباه نوشتاری بوده در این تاپیک آفر 25 تا 40 رو دیدم

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1348801

به هر حال بنده شرایط می خوام روشن باشه فردا روزی به مشکل بر نخوریم اگه کسی جایی اشتباهی کرده نباید به پای هم دیگه بزاریم , اگه راه ارتباطی مستقیم با شما می تونیم داشته باشیم پیام خصوصی کنید مذاکره کنیم به امید خدا که همکاری رو داشته باشیم
    آفر فکر نکنم بتونیم بدیم خدمتتون اما اگر راهنمایی و مشاوره زیرساختی خواستید در ساعت اداری با دفتر بخش مشاوره تماس بگیرید 90% مواقع بنده هستم و پاسختون را میدهم یا به همکاران بنده اگر ذکر کنید شمارتون را یاد داشت میکنند و بنده با شما تماس میگیرم.

مشاوره هزینه ای ندارد و خوش حال میشیم در خدمتتون باشیم.

با نت ملی هم صحبت کنید از همکاران خوب هستند و خودشان هم سرور روم دارند، شاید راه دیگری برای کمتر کردن قیمتتون پیدا کنند.

باتشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)