نقل قول نوشته اصلی توسط rockman نمایش پست ها
دوست عزیز سایت دانلود همیشه دنبال نویسنده هست. الان میتونید سایت های دانلود رو چک کنید. به اکثر سایت های دانلود که ایمیل بدید واسه همکاری بهتون نه نمیگن ! این یک مورد. در حال حاضر هم نویسنده داریم و هیچ عجله ای نداریم. همونطور که عرض کردم همیشه نویسنده میگیریم. ما نمیگیم خوبیم و عالی هستیم ، بله قبلا ما هم مشکلاتی داشتیم اما خب نویسنده ها هم مشکلاتی داشتند. مثلا همین نویسنده ای که داخل پست پایین نوشته با کمیاب دانلود همکاری نکنید پولشونو بیشتر از همه گرفتن و ما هیچ صحبتی نداریم حقشون بوده ما گفته بودیم میدیم و دادیم هم ، اما چون از سایت به دلیل حرفه ای نبودن و نداشتن تعهد نسبت به کار اخراج شدند و از روی ناراحتی این صحبت ها رو می کنند. واسه ما مهم نیست میتونند هرچیزی که میخوان هر صحبتی که دوست دارند بکنند چون ما هنوز انسان های متعهد و خداشناسی داریم که عقلشون داخل سر خودشون هست نه داخل شخص دیگه که معلوم نیست کی هست؟ چی هست؟ چکارست؟ کجاست؟ و ... ؟؟؟ مطمئنا اگر ما مشکل داشتیم نباید هیچ نویسنده ای با ما همکاری کنه درسته؟ اما الان ما نویسنده داریم و مشغول به کار هستند که میتونید چک کنید.
موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
حقوقی که میدیم پستی 2000 تومن نیست اما رایگان و مفتی هم نمیخوایم مطلب بزارید. نسبت به درامد سایت و تعداد پست هایی که منتشر می کنید و به روز می کنید به صورت ماهیانه دستمزد میگیرید. مطمئن باشید ضرر نمی کنید چون ما دنبال نویسنده هایی هستیم که بتونیم طولانی مدت با هم کار کنیم و این خودش یک امتیاز مثبت هست البته واسه اون هایی که کار بلد و حرفه ای پست های پربازدید و بدرد بخور میزنند
موفق باشید

- - - Updated - - -

اول سلام
دوم شما که اخراج شدید ! به دلیل مشغله کاری که داشتید و تعهد نسبت به کار نداشتید. ما هم از همکاری با اینجور نویسنده ها معذوریم. اینو داخل متن همکاری هم نوشتیم که باتعهد باشند نه مثل شما که امروز بودی فردا نبودی پس فردا یک پست چند روز دیگه چند تا پست !!! و این صحبت هایی هم که می کنید مطمئن هستم از روی ناراحتی شخصیتون هست و ما واقعیتا این قدرها هم بد نیستیم فقط میخوایم نویسنده های درست و خوبی داشته باشیم. اینو هم میگم هیچکس کامل و بی نقص نیست ! اگر اینچنین بود که همه استغفرالله خدا بودند!!! ما هم بله مشکلاتی داشتیم اما نه اونقدر که شما این اندازه بزرگش کنید! این رو خود نویسنده ها و کاربران با شعور انجمن بزرگ webhostingtalk هم باید بفهمند که این صحبت شما با این تندی فقط مشکل ما نیست و از فشارعصبی که به شما هم اومده نیز هست. والی ما الان نویسنده هم داریم دارند پست هم میزارند راضی هم هستند نه سختی ازشون میگیریم و نه چیزی چرا چون خداییش دارند خوب کار می کنند و یک سری قوانین و نحوه پست گزاشتن بود که هر سایتی یک سری قوانینی و روشی داره که اول کار بهشون گفتیم و خدا رو شکر داره همه چیز به خوبی جلو میره. در رابطه با دوستتون هم قرار شد خودشون پی ام بدن و اقدام کنن. ما سرمون شلوغ هست شغل اصلیم کمیاب دانلود نیست ! کمیاب دانلود رو به خاطر علاقه شخصی که داشتم راه اندازی کردم. همون موقع هم خدمتتون عرض کردم که به اقا ارش بگید واسه دستمزدشون شماره کارت و ... بدن و خبر بدن که هیچ کاری نکردن... حالا ما دستمزدشونو به کجا واریز کنیم؟؟؟ این خدا رو حق میدونه که اینجوری ما رو به نا حق خراب کنید؟ من که نمیگذرم اون دنیا باید پاسخگو باشید
امیدواریم سایتی واسه همکاری با شرایط خودتون پیدا کنید. ما مثل شما بد کسی رو نمیخوایم ، البته این به ذات انسان ها برمیگرده !
انشالله که موفق باشید

- - - Updated - - -

اول سلام
دوم شما که اخراج شدید ! به دلیل مشغله کاری که داشتید و تعهد نسبت به کار نداشتید. ما هم از همکاری با اینجور نویسنده ها معذوریم. اینو داخل متن همکاری هم نوشتیم که باتعهد باشند نه مثل شما که امروز بودی فردا نبودی پس فردا یک پست چند روز دیگه چند تا پست !!! و این صحبت هایی هم که می کنید مطمئن هستم از روی ناراحتی شخصیتون هست و ما واقعیتا این قدرها هم بد نیستیم فقط میخوایم نویسنده های درست و خوبی داشته باشیم. اینو هم میگم هیچکس کامل و بی نقص نیست ! اگر اینچنین بود که همه استغفرالله خدا بودند!!! ما هم بله مشکلاتی داشتیم اما نه اونقدر که شما این اندازه بزرگش کنید! این رو خود نویسنده ها و کاربران با شعور انجمن بزرگ webhostingtalk هم باید بفهمند که این صحبت شما با این تندی فقط مشکل ما نیست و از فشارعصبی که به شما هم اومده نیز هست. والی ما الان نویسنده هم داریم دارند پست هم میزارند راضی هم هستند نه سختی ازشون میگیریم و نه چیزی چرا چون خداییش دارند خوب کار می کنند و یک سری قوانین و نحوه پست گزاشتن بود که هر سایتی یک سری قوانینی و روشی داره که اول کار بهشون گفتیم و خدا رو شکر داره همه چیز به خوبی جلو میره. در رابطه با دوستتون هم قرار شد خودشون پی ام بدن و اقدام کنن. ما سرمون شلوغ هست شغل اصلیم کمیاب دانلود نیست ! کمیاب دانلود رو به خاطر علاقه شخصی که داشتم راه اندازی کردم. همون موقع هم خدمتتون عرض کردم که به اقا ارش بگید واسه دستمزدشون شماره کارت و ... بدن و خبر بدن که هیچ کاری نکردن... حالا ما دستمزدشونو به کجا واریز کنیم؟؟؟ این خدا رو حق میدونه که اینجوری ما رو به نا حق خراب کنید؟ من که نمیگذرم اون دنیا باید پاسخگو باشید
امیدواریم سایتی واسه همکاری با شرایط خودتون پیدا کنید. ما مثل شما بد کسی رو نمیخوایم ، البته این به ذات انسان ها برمیگرده !
انشالله که موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام
ما نه کلاهبرداریم و نه حق کسی رو تا الان خوردیم !!! حقمون رو خوردند اما حق کسی رو نخوردیم. نویسنده هایی که ناحق دارند به ما بد میگن رو اصلا حلال نمیکنم و باید اون دنیا پاسخگوی این صحبت هاشون باشن. برید فکر اون دنیاتون کنید !!!

- - - Updated - - -

سلام
نویسنده هایی با آی دی asef.hu و riping از نویسنده های اخراجی کمیاب دانلود هستند. صحبت هاشون رو اصلا قبول ندارم. کاملا نا حق دارند قضاوت می کنند و این دنیا واسم مهم نیست چون کار و درامد من چیز دیگه هست و کمیاب دانلود حذف بشه و نابود هم که بشه اصلا واسم مهم نیست هرچند هیچ موقع این اتفاق نمیفته چون نویسنده داریم و پشتیبانی قوی داریم که این اتفاق نمیفته و کمیاب دانلود رو واسه علاقه ای که دارم راه اندازی کردم ولی اون دنیا باید پاسخگوی این کارشون باشن. خیلی ما ایرانی ها بد هستیم. اگر از جایی اخراج بشیم بدشو میگیم اگر به جایی وارد بشیم خوبشونو میگیم ... الان همین دو تا نویسنده رو اگر دوباره بیان پست بزارن از ما تعریف میکنن کلی دارم خدمتتون عرض میکنم داخل شرکت ها ف اداره ها همه جا این شکلی شده. خیلی بد هست. ما فرزندان کوروش بزرگ هستیم. باید این اخلاق بدمون رو کوروشی کنیم. واقعا این سری واسه خودمون متاسفم !
موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
اول اینکه لنگ نویسنده نیستیم که بخوایم این شکلی کار کنیم بعدشم اگر بودیم هم این شکلی به هیچ وجه کار نمیکردیم. نویسنده زیاد هست.
دوما واسه چی؟ واسه صحبتای دوتانویسنده اخراجی از کمیاب دانلود؟؟!! شما خودتون عقل ندارید که فکر کنید؟ این دو تا نویسنده به خاطر فشاری که بهشون اومده این صحبتا رو دارن میکنن بخدا ما پول نویسنده ها رو با کمال میل و شوقبه کارتشون واریز می کنیم. مطمئن باشید الان این دو تا نویسنده نشستن به ما میخندن !!!
ما طبق قانون و همون چیزی که همیشه بوده عمل می کنیم ... پست میزارید سر ماه به اندازه تعداد پست هایی که منتشر کردید و سایت رو به روز کردید دستمزدتون به صورت ماهیانه به کارتتون واریز می کنیم.
خودتونو بزارید جای ما! میومدید جلو جلو پول میدادید؟ اینم به کسی که تا حالا ندیدیدش ؟ نمیشناسیدش ؟ ما هم مثل شما هستیم !
اگر موافق بودید به info@kamyabdl.com ایمیل بدید.
در خدمتم
موفق باشید
حرفهایی که توی تاپیک مطرح شده! خوب افکار عمومی رو مورد... قرار میده!!!
شما باید اعتماد سازی میکردی عزیز