نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: بک آپ و مسئله امنیتی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض بک آپ و مسئله امنیتی

با سلام
    میخواستم بدونم شرکت های ارائه دهنده هاست که بصورت منظم بک آپ تهیه می کنند آیا امکان دسترسی به محتویات بک آپ مثل قالب های اختصاصی را دارند یا خیر؟!
    ممنون از پاسختون.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    301
    تشکر شده در
    201 پست

پیش فرض پاسخ : بک آپ و مسئله امنیتی

اگه دوست داری اطلاعات محفوظ بمونه سرور مجازی بخر هر وقت هم میخوای انتقال بدی اطلاعات سرور حذف کن چون هیچ جا از سرور مجازی بک اپ نمیگیرن و اطلاعاتتون هیچ وقت بدست نمیارن روی هاست باشی یعنی کل اطلاعات سایتت روی دست اوناس

4. تعداد تشکر ها از aminrt4 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    200
    تشکر شده در
    168 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faver نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم شرکت های ارائه دهنده هاست که بصورت منظم بک آپ تهیه می کنند آیا امکان دسترسی به محتویات بک آپ مثل قالب های اختصاصی را دارند یا خیر؟!
    ممنون از پاسختون.
    بله
    برای محفوظ ماند اطلاعات به قول دوستمون سرور مجازی تهیه کنید

6. تعداد تشکر ها از wenhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن TN Projects آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,134
    تشکر تشکر شده 
    625
    تشکر شده در
    353 پست

با درود و احترام.
    این امکان که در زمان حال با یکسری از نرم افزارها دسترسیها رو محدودتر کرد هست و به احتمال بسیار دسترسی دیگری از بین بره در یک بازه خاص، اما اگر یک بکاپ از اطلاعاتتون برای طولانی مدت پیش کسی باشه کافیه یک باگ از برنامه های امنیتی محافظ اطلاعاتتون منتشر بشه و امنیت اطلاعاتتون به نسبت از بین بره.
    پیروزباشید.
    انسان های مثبت و موفق همیشه درباره راه حل ها فکر و صحبت میکنند و انسان های ناموفق درمورد مشکلات.
    شما جزو کدام گروه هستید؟

8. تعداد تشکر ها از TN Projects به دلیل پست مفید

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

فرمایش دیگر دوستان تایید میشه
    اما خب معمولا هاستینگ های معتبر نمیان اعتبار خودشون رو بخاطر چند تا قالب و یا اسکریپت زیر سوال ببرن
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

10. تعداد تشکر ها ازtikweb.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrt4 نمایش پست ها
    اگه دوست داری اطلاعات محفوظ بمونه سرور مجازی بخر هر وقت هم میخوای انتقال بدی اطلاعات سرور حذف کن چون هیچ جا از سرور مجازی بک اپ نمیگیرن و اطلاعاتتون هیچ وقت بدست نمیارن روی هاست باشی یعنی کل اطلاعات سایتت روی دست اوناس
    نقل قول نوشته اصلی توسط wenhost نمایش پست ها
    بله
    برای محفوظ ماند اطلاعات به قول دوستمون سرور مجازی تهیه کنید
    ممنون از پاسختون. بله سرور مجازی خوبه ولی فعلا نیاز بهش ندارم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط TN Projects نمایش پست ها
    با درود و احترام.
    این امکان که در زمان حال با یکسری از نرم افزارها دسترسیها رو محدودتر کرد هست و به احتمال بسیار دسترسی دیگری از بین بره در یک بازه خاص، اما اگر یک بکاپ از اطلاعاتتون برای طولانی مدت پیش کسی باشه کافیه یک باگ از برنامه های امنیتی محافظ اطلاعاتتون منتشر بشه و امنیت اطلاعاتتون به نسبت از بین بره.
    پیروزباشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط tikweb.ir نمایش پست ها
    فرمایش دیگر دوستان تایید میشه
    اما خب معمولا هاستینگ های معتبر نمیان اعتبار خودشون رو بخاطر چند تا قالب و یا اسکریپت زیر سوال ببرن
    ببینید بنده فول بک آپی از هاست تهیه کردم. این بک آپ حجمش زیاده! خودم هم سرور مجازی ندارم که دانلود و ریستور کنم! مجبورم لینکشو به خود هاستینگ بدم تا اونها برام ریستور کنن! میخواستم بدونم که با توجه به اینکه میتونن به این صورت به محتویات بک آپ دسترسی داشته باشن آیا این کار رو بکنم یا نه؟! یعنی می خوام بدونم در حالت کلی هم که وقتی خودشون بک آپ بصورت روزانه و هفتگی تهیه می کنن می تونن به همین صورت دسترسی به محتویات بک اپ داشته باشن یا خیر! چون من یا باید الان لینک دانلود بهشون بدم یا یدونه سرور مجازی ارزون بگیرم و خودم انجام بدم! که اگر در حالتی که خودم لینک بک آپ رو میدم با حالتی که خودشون بصورت منظم بک آپ تهیه می کنن فرقی نداره و در هردوش امکان دسترسی به محتویات توسط اونها هست که خب لینکو بهشون بدم خودشون ریستور کنن دیگه! امیدوارم منظورم رو رسونده باشم!
    ممنون

عضو جدید ezHost.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    65 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faver نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. بله سرور مجازی خوبه ولی فعلا نیاز بهش ندارم!

ببینید بنده فول بک آپی از هاست تهیه کردم. این بک آپ حجمش زیاده! خودم هم سرور مجازی ندارم که دانلود و ریستور کنم! مجبورم لینکشو به خود هاستینگ بدم تا اونها برام ریستور کنن! میخواستم بدونم که با توجه به اینکه میتونن به این صورت به محتویات بک آپ دسترسی داشته باشن آیا این کار رو بکنم یا نه؟! یعنی می خوام بدونم در حالت کلی هم که وقتی خودشون بک آپ بصورت روزانه و هفتگی تهیه می کنن می تونن به همین صورت دسترسی به محتویات بک اپ داشته باشن یا خیر! چون من یا باید الان لینک دانلود بهشون بدم یا یدونه سرور مجازی ارزون بگیرم و خودم انجام بدم! که اگر در حالتی که خودم لینک بک آپ رو میدم با حالتی که خودشون بصورت منظم بک آپ تهیه می کنن فرقی نداره و در هردوش امکان دسترسی به محتویات توسط اونها هست که خب لینکو بهشون بدم خودشون ریستور کنن دیگه! امیدوارم منظورم رو رسونده باشم!
    ممنون

حتی اگر شما سرور مجازی هم بگیرید که بخواید به وسیله اون فول بکاپ رو به هاست جدید منتقل کنید نمی تونید. چون فول بکاپ فقط توسط مدیر سرور restore میشه. مگر اینکه فایل ها، ایمیل ها، اکانت های ftp و... هرکدام را به صورت جداگانه دانلود و سپس روی هاست جدید آپلود نمایید.

همانطور که دوستان در بالا فرمودند هاستینگ های معتبر هیچگاه حریم شخصی کاربران را نقض نمی کنند که به اعتبار خود لطمه وارد کنند و بهترین راه حل اعتماد به شرکت های میزبان است.

البته این رو هم خدمتتون عرض بکنم که اگر شرکتی خدایی ناکرده بخواد به اطلاعات کاربرانش دست درازی کنه، حتی اگر کاربر سرور مجازی هم داشته باشه این امکان برای میزبان فراهمه، چون در نهایت اطلاعات در هارد اصلی سرور ذخیره میشه و مدیر سرور به هارد دسترسی داره.

موفق باشید...
    اطلاع از اخبار و تخفیفات ایزی هاست
    هیچ چیز بهتر از بهبود خدمات با استفاده از تجربیات مشتریان نیست.
    ایزی هاست

13. تعداد تشکر ها از ezHost.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

فرقی نداره
    بک آپ بک آپه!
    چه شما لینک بدی
    چه بک آپی که خودشون میگیرن
    میتونن دسترسی داشته باشن
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

15. تعداد تشکر ها از tikweb.ir به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)