نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: Ovh به همراه ۴ شرکت دیگر ممکن است فرانسه را ترک کنند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن taksis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    1,152
    تشکر شده در
    549 پست

پیش فرض پاسخ : Ovh به همراه ۴ شرکت دیگر ممکن است فرانسه را ترک کنند

تو ایران قانونشو نداریم ولی انجام میدن !

2. تعداد تشکر ها ازtaksis به دلیل پست مفید

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    563
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,446 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها
    تو ایران قانونشو نداریم ولی انجام میدن !
    مدرک داری مهندس ؟ اینکه فلانی گفت و خودم مییدونم مدرک نیست . مدرک معتبر بدین .

Ovh هزاران سرور داره جا به جا کردنش به کشور دیگه تقریبا غیر ممکن هست.
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

4. تعداد تشکر ها ازasrhosting به دلیل پست مفید

عضو انجمن taksis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    1,152
    تشکر شده در
    549 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط asrhosting نمایش پست ها

Ovh هزاران سرور داره جا به جا کردنش به کشور دیگه تقریبا غیر ممکن هست.
    چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

6. تعداد تشکر ها ازtaksis به دلیل پست مفید

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    563
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,446 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها
    چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
    کلا از مدارک معتبرتون قانع شدم !
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

8. تعداد تشکر ها ازasrhosting به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    25 پست

کلا از مدارک معتبرتون قانع شدم !
    خدا شفات بده

10. تعداد تشکر ها ازk0tkin به دلیل پست مفید

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

یکبار سرور مجازی بنده داخل ایران فایل به فایل بازرسی شده بود وقتی پرسیدم چه کسی اینکار رو انجام داده اول عنوان کردند دیتاسنتر داشته ویروس کشی می کرده فایل ها رو بررسی می کرده ببینه ویروسی هستند یا نه ( چه دیتاسنترهای مهربانی )!

بعد هم بدون دلیل از طرف دیتاسنتر اخطار امد باید کل اطلاعاتتون رو از روی سرور پاک کنید! بک آپ گرفتم و اینکارم انجام شد 2 روز بعد سرورم رو کنسل کردند و هزینه رو برگشت زدند!

آخرش هم نفهمیدم چی شد و تنها یک نتیجه گرفتم اینکه تو دیتاسنتر های خارجی امنیت بیشتری دارم کسی کاری به فایل هام نداره و مهربانی زیادی خرج نمی کنه سرورم رو بازرسی کنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط se7en-host نمایش پست ها
    کسی از تعداد سرور های ovh خبر دارد ؟ چقدر وقت میگریه انتقالشون ؟ چقدر قطعی پیش میاد در هر سرور ؟ ایا کارکنان خودشون میبرن کسورد دیگه بشون اقامت میدن ؟ یا میرن دنبال کارکنان جدید ؟ تجهیزات و مکان چی ؟
    عزیز تقریبا می شه گفت کلا امکان پذیر نیست
    او وی اچ سابقه داشته 10 روز سرور ها رو بدون اطلاع قبلی قطع کرده و حتی جواب تیکت نداده! ( رو سرور های کانادا ) دعا کنید باز چنین وضعیتی پیش نیاد. یا حداقل اطلاع بدند قبلش!
    ویرایش توسط InterServer.ir : April 16th, 2015 در ساعت 15:54

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

عضو انجمن 007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    545 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط InterServer.ir نمایش پست ها
    یکبار سرور مجازی بنده داخل ایران فایل به فایل بازرسی شده بود وقتی پرسیدم چه کسی اینکار رو انجام داده اول عنوان کردند دیتاسنتر داشته ویروس کشی می کرده فایل ها رو بررسی می کرده ببینه ویروسی هستند یا نه ( چه دیتاسنترهای مهربانی )!

بعد هم بدون دلیل از طرف دیتاسنتر اخطار امد باید کل اطلاعاتتون رو از روی سرور پاک کنید! بک آپ گرفتم و اینکارم انجام شد 2 روز بعد سرورم رو کنسل کردند و هزینه رو برگشت زدند!

آخرش هم نفهمیدم چی شد و تنها یک نتیجه گرفتم اینکه تو دیتاسنتر های خارجی امنیت بیشتری دارم کسی کاری به فایل هام نداره و مهربانی زیادی خرج نمی کنه سرورم رو بازرسی کنه!

او وی اچ سابقه داشته 10 روز سرور ها رو بدون اطلاع قبلی قطع کرده و حتی جواب تیکت نداده!
    ( رو سرور های کانادا ) دعا کنید باز چنین وضعیتی پیش نیاد. یا حداقل اطلاع بدند قبلش!
    س
    هیج دیتاسنتر خارجی فرقی نمیکنه کجا باشه
    تا موقعی قوانین رو رعایت کرده باشین سرویس رو بی دلیل و دلخواهی قطع نمیکنه و تنها درصورتی شما کلافشون کنین جواب گویی نخواهند داشت
    بعدشم سروری قطع میشه یا ساسپند میشه قرارنیست هماهنگی با شما انجام شه برای قطع سرویسی که تخلف کرده!
    قوانین مشخص هست و شما موظف هستین یا خودتون تخلف نکنین یا اگر سرور مجازی می فروشین باعث جلوگیری از تخلف دیگران شین
    بر روی سرور خودتون بشین تا مشمول مسدود شدن سرویس نشین این
    قوانینم برای او وی اچ -دیتاشک و تمامی دیتاسنترها یکسان است و درتمامی ۹۹/۹۹درصد مواردی مشاهده شده سروری مسدود شده در دیتاشک یا او وی اج
    عدم مدیریت بر روی سرور بوده که دردسرهای ثانویه رو ایجاد کرده است.
    این شایعه های بیخودی رو راجبه دیتاسنترها لطفا رواج ندین هیچ دیتاسنتر از پول بدش نمیاد چه ده دلار باشه چه هزاردلار و یا بیشتر
    ارادت

13. تعداد تشکر ها از007 به دلیل پست مفید

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 007 نمایش پست ها
    س
    هیج دیتاسنتر خارجی فرقی نمیکنه کجا باشه
    تا موقعی قوانین رو رعایت کرده باشین سرویس رو بی دلیل و دلخواهی قطع نمیکنه و تنها درصورتی شما کلافشون کنین جواب گویی نخواهند داشت
    بعدشم سروری قطع میشه یا ساسپند میشه قرارنیست هماهنگی با شما انجام شه برای قطع سرویسی که تخلف کرده!
    قوانین مشخص هست و شما موظف هستین یا خودتون تخلف نکنین یا اگر سرور مجازی می فروشین باعث جلوگیری از تخلف دیگران شین
    بر روی سرور خودتون بشین تا مشمول مسدود شدن سرویس نشین این
    قوانینم برای او وی اچ -دیتاشک و تمامی دیتاسنترها یکسان است و درتمامی ۹۹/۹۹درصد مواردی مشاهده شده سروری مسدود شده در دیتاشک یا او وی اج
    عدم مدیریت بر روی سرور بوده که دردسرهای ثانویه رو ایجاد کرده است.
    این شایعه های بیخودی رو راجبه دیتاسنترها لطفا رواج ندین هیچ دیتاسنتر از پول بدش نمیاد چه ده دلار باشه چه هزاردلار و یا بیشتر
    ارادت

دوست عزیز من حدود 4 سال هست با دیتاستر های آلمانی، کانادایی، فرانسوی ، سوئیسی ، هلندی ، آمریکایی و انگلیسی به طور مستقیم و با واسطه کار کردم و میشه گفت قوانین رو کاملا آشنا هستم و این مسائل رو حفظم چون قبل خرید سرور کلیه قوانین حتی اون هایی که نوشته نشدند رو از پشتیبانی تلفنی دیتاسنتر ها جویا میشیم تا با خیال راحت سرور رو خریداری کنیم و میشه گفت تنها تخلفی که در طول این 4 سال انجام دادم یکبار یا دوبار درست ست نکردن مک آدرس و.. در او وی اچ بوده یکی دوبار هم تخلف واسطه! در مورد قوانین دیگر هم رعایت ادب و احترام یک قانون عرفی هست همونطور که من از مشتریم انتظار رعایت این قانون رو دارم خودم هم در مقابل دیتاسنتر یا دیگر شرکت ها با احترام برخورد می کنم!

ولی خب این مسئله برای من غیر قابل قبول بود بدون هیچ شکایتی بدون هیچ تخلفی سرورم بازرسی بشه و بدتر از اون بی دلیل و به اجبار درخواست ری اینستال کردن سرور رو در عرض چند ساعت بعد رو بدند با این عنوان که سرور شما ویروس کشی شده سیستم عامل رو تعویض کنید و کل اطلاعات هارد رو پاک کنید کسی شکایت نکرده اتک نزدید نمی دونیم چرا ویروس کشی و بررسی کردیم ویروس کجا بوده چی بوده فقط شما موظف به این کار هستید ( خلاصه جواب ها و بی منطقی محض ) ! بین دیتاسنتر ها و شرکت های خارجی و استاندارد عرفا وقتی سروری اتک میده یا شکایتی بابت کپی رایت یا انتشار فایل های ویروسی و موارد هک و اسپم و... داره نال روت میشه و زمان داده میشه مشکل رو بر طرف کنه و هیچ دیتاسنتری مستقیم بدون اطلاع و اجازه سرور رو ویروس کشی یا بررسی نمی کنه ! ولی چنین برخوردی با من نشد ! این مورد رو حق خودم میدونم اطلاعات روی سرورم رو فقط خودم ببینم و اگر تخلفی بابت اون فایل ها وجود داره با ذکر دلیل قانع کننده خودم در مهلتی کوتاه مشکل رو برطرف کنم ! شاید پروژه ای دارم که حتی نمی خوام کسی از وجود آن مطلع بشه چه برسه جزئیات فایل ها!

صحبت من از تفاوت امنیت فایل در خارج و برخی دیتاسنتر های داخل ایران بود و دلیلی نمی بینم در این مورد شایعه پراکنی کنم فقط تجربه ای که داشتم رو بیان کردم

سوء تفاهم هم نشه دیتاسنتر ها قابل اعتماد هم در ایران وجود دارند ( امثال جایگاه و.. ) ولی خوب مواردی شبیه این مورد که برای من پیش آمد هم وجود داره!

در مورد او وی اچ که قرمز رنگ کردید

این موضوع مربوط به قدیم و زمانی هست که او وی اچ سرویس هاش فاقد آنتی دیداس بود هست. سرور خود ما یکی از سرور های قطع شده بود سرور برخی از همکاران بعد از 4 روز در دسترس قرار گرفتند و برخی نه چون بک آپ داشتیم روز دوم- سوم از دیتاسنتر دیگری سرویس خریداری کردیم و دیگر پیگیر مسائل اون نشدم چون دیتاسنتر هم جوابی نمیداد جستجو کنید فکر کنم تایپیک این مورد رو تو همین انجمن پیدا کنید
    ویرایش توسط InterServer.ir : April 19th, 2015 در ساعت 05:46

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

15. تعداد تشکر ها از InterServer.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    401
    تشکر تشکر شده 
    264
    تشکر شده در
    220 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط InterServer.ir نمایش پست ها
    دوست عزیز من حدود 4 سال هست با دیتاستر های آلمانی، کانادایی، فرانسوی ، سوئیسی ، هلندی ، آمریکایی و انگلیسی به طور مستقیم و با واسطه کار کردم و میشه گفت قوانین رو کاملا آشنا هستم و این مسائل رو حفظم چون قبل خرید سرور کلیه قوانین حتی اون هایی که نوشته نشدند رو از پشتیبانی تلفنی دیتاسنتر ها جویا میشیم تا با خیال راحت سرور رو خریداری کنیم و میشه گفت تنها تخلفی که در طول این 4 سال انجام دادم یکبار یا دوبار درست ست نکردن مک آدرس و.. در او وی اچ بوده یکی دوبار هم تخلف واسطه! در مورد قوانین دیگر هم رعایت ادب و احترام یک قانون عرفی هست همونطور که من از مشتریم انتظار رعایت این قانون رو دارم خودم هم در مقابل دیتاسنتر یا دیگر شرکت ها با احترام برخورد می کنم!

ولی خب این مسئله برای من غیر قابل قبول بود بدون هیچ شکایتی بدون هیچ تخلفی سرورم بازرسی بشه و بدتر از اون بی دلیل و به اجبار درخواست ری اینستال کردن سرور رو در عرض چند ساعت بعد رو بدند با این عنوان که سرور شما ویروس کشی شده سیستم عامل رو تعویض کنید و کل اطلاعات هارد رو پاک کنید کسی شکایت نکرده اتک نزدید نمی دونیم چرا ویروس کشی و بررسی کردیم ویروس کجا بوده چی بوده فقط شما موظف به این کار هستید ( خلاصه جواب ها و بی منطقی محض ) ! بین دیتاسنتر ها و شرکت های خارجی و استاندارد عرفا وقتی سروری اتک میده یا شکایتی بابت کپی رایت یا انتشار فایل های ویروسی و موارد هک و اسپم و... داره نال روت میشه و زمان داده میشه مشکل رو بر طرف کنه و هیچ دیتاسنتری مستقیم بدون اطلاع و اجازه سرور رو ویروس کشی یا بررسی نمی کنه ! ولی چنین برخوردی با من نشد ! این مورد رو حق خودم میدونم اطلاعات روی سرورم رو فقط خودم ببینم و اگر تخلفی بابت اون فایل ها وجود داره با ذکر دلیل قانع کننده خودم در مهلتی کوتاه مشکل رو برطرف کنم ! شاید پروژه ای دارم که حتی نمی خوام کسی از وجود آن مطلع بشه چه برسه جزئیات فایل ها!

صحبت من از تفاوت امنیت فایل در خارج و برخی دیتاسنتر های داخل ایران بود و دلیلی نمی بینم در این مورد شایعه پراکنی کنم فقط تجربه ای که داشتم رو بیان کردم

سوء تفاهم هم نشه دیتاسنتر ها قابل اعتماد هم در ایران وجود دارند ( امثال جایگاه و.. ) ولی خوب مواردی شبیه این مورد که برای من پیش آمد هم وجود داره!

در مورد او وی اچ که قرمز رنگ کردید

این موضوع مربوط به قدیم و زمانی هست که او وی اچ سرویس هاش فاقد آنتی دیداس بود هست. سرور خود ما یکی از سرور های قطع شده بود سرور برخی از همکاران بعد از 4 روز در دسترس قرار گرفتند و برخی نه چون بک آپ داشتیم روز دوم- سوم از دیتاسنتر دیگری سرویس خریداری کردیم و دیگر پیگیر مسائل اون نشدم چون دیتاسنتر هم جوابی نمیداد جستجو کنید فکر کنم تایپیک این مورد رو تو همین انجمن پیدا کنید

همه چیز هم به دیتاسنتر ارتیاط پیدا نمیکنه، گاهی میتونه مشکل عدم شفافیت باشه.
    چند ماه پیش fbi یک سرور 6 هزار دلاری رو که تو colocrossing واسه وی پی اس کولو کرده بودم با نامه دادگاه برای بازرسی بردند و دیگه خبری نشده ازش. فقط نوشته شده بود که واسه دراگ استفاده شده و آی پی رو دادند!
    ممکنه در مورد شما یک برنامه امنیتی بوده باشه و براتون روشن نکرده باشند.

17. تعداد تشکر ها از Fracture به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)