نقل قول نوشته اصلی توسط ronix نمایش پست ها
با سلام خدمت همه ی عزیزان
خدمت شما دوست گرامی باید عرض کنم که بهتر هست اگر در مورد چیزی اطلاعی ندارید از اظهار نظر در اون مورد پرهیز کنید زیرا حرف شما بیهوده و زیر سوال خواهید رفت جناب سنجری در چند پست بالاتر توضیحات مفصلی در باره قطعی سرور و همچنین طبق عکسی که قرار دادن قطعی سرور 3 ساعت بوده و نه 7 ساعت که اون دوست عزیز ذکر کردند جوسازی بی مورد حرف های بیهوده مطمئن باشید با این برخورد نه تنها اقای سنجری و اعتبار ایشون و تیمشون زیر سوال نمیره بلکه شخصیت شما نمایان خواهد شد پل های ارتباطی زیادی که وجود داره که میتونید مشکلتونو مطرح کنید این که در یک محیط عمومی اقدام به همین کاری میکنید 100% هدفتون حل شدن مشکل نیست برادر عزیزم این نهایت بی شرمیه و اسمش اشتراگ گذاری تجربه نیست هدف بنده جانب داری صرفا از اقای سنجری نیست در خیلی از تاپیک ها همچین رفتار زشت و زننده ای رو مشاهده میکنم عادت شده برای یک سری افراد سود جو که جوسازی کنن و ذهن خریدار نسبت به اون تیم یا شرکت بی اعتماد کنند
موفق و منصور باشید
بنده پستم رو پاک کردم ؛
اما وقتی دیدم جواب دادید ترجیح میدم جوابتون رو بدم .
اعتبار ما به اندازه کافی پایدار هست و اعتبار افراد دیگر به باد خواهد رفت در صورت ادامه بحث؛ بنده هم عرض کردم به صورت کاملا بی طرفانه اون صحبتم رو ؛ نه تنها با جناب سنجری بلکه با تمام یوزر ها بود ؛ اگر واقعا سایتی مشکلی داشته باشد بهتر است خریداری نشود از آن ؛
مدتی پیش ما اعلام کردیم که سایتی مشکل دارد ولی هیچ کسی توجه ننمود و حرف ما را بی اساس دانستند که الان نتیجه اش در تایپیکی 30 صفحه ای میتوانید ببنید .
به صورت کلی هم به شما هم به تمام دوستان میگم و از جناب سنجری ام عذر خواهی میکنم که تایپیک فروشوشون رو منحرف کردم .