نقل قول نوشته اصلی توسط 007 نمایش پست ها
سلام
همیشه درست نیست این جملتون!
این جمله برای سرورهای اجاره ای که ضعیف هستن
و دارای پردازنده ضعیف و محدودیت ای پی دارن یا هارد
و از دیتاسنترهای مختلف اجاره شدن فقط میتونه مصداق پیدا کنه
اگر یک فردسرمایه بیشتری برای تهیه زیرساخت لازم بزاره میتونه قیمت ارزون تر بدون
آورسل هم بده که البته همچین چیزی هم تاکنون دیده نشده هرچند الانم هستن
اشخاصی بتونن اینکارو کنن ولی بازار و بهم نزدن تاحالا با قیمتهای نجومی تری سرویس ارایه میدن
روند متداول اینه هرکی میتونه سروراجاره کنه 400تومن میده بعدازچندماهم غیب میشه.
وقتی مشتری نمیتونه جذب کنه
(نمونش الان وی پی اس کلاسیک او وی اچ اولین پلن سه دلاره داره آورسل میکنه یا منابع زیادی داره
و سرمایه گذاری زیاده کرده؟!)

ارادت
دقیقاحرفشما رو قبول دارم بنده 3100 پوند پول سروردادم و کلوکیشن کردم منایع من 96 گیگ رم 256 تا ای پی و دو تا سی پی یو از بهترین ها
حالا مثلا من باید 40 بدم خوب معلومه دو دستی انگار 3100 پوند واسه چند تا بچه مدرسه ای ریختم دور ایندرسته....
اگر مدیران شرایط گذاشتن افر سخت کنن این مشکلاتی پیش نمیاد
الان من رم سرور ببرم رو 128 گیک با 256 تا ای پی خدایی حیف نیست افر رم 2 گیگ ندم
حیف اون 3100 پوند نیست ...
یا باید از زیر ساخت این مشکل همه با هم حل کنیم یا اکر قرار به اذیت کردن باشه من که یکی از کسایی هستم که سرور کلو کردم ولی دست ما باز تره
مثلا من جای افر نمایندگی رویک گیگ رو دو گیگ بزنم دیگه هیچی....

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط novinvps.com نمایش پست ها
سلام
همکار گرامی فکر میکنم کمی بیشتر جستجو کنید شاید جز اولین ها باشید که از مجازی ساز KVM استفاده میکنید ولی اولین نفر نبودید.
حتی تاپیک های فروش KVM ما از شما قدیمیتر هست ولی هیچ وقت نگفتیم اولین هستیم.

حرف lian تایید میشه سرعت هارد میشه گفت بیشترین وابستگی رو داره این میان
والا ما تاریخ تاپیک که کی وی ام ندیدیم ولی قصد جسارت هم ندارم حتما درسته دیگه ... ولی ایمیل هاتون برای ما میامد که همش وی ام ویر بودید بزرگوار

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas-Host نمایش پست ها
تمامی حرف ها دقیق و صحیح است

اما وقتی یک سرور 96 گیگابایت رم دارد و در بدترین شرایط در KVM مصرف رم 56 گیگابایت است باز هم Oversell شده است ؟

وقتی در Virtualizor امکان oversell هارد دیسک در kvm وجود ندارد و حتی در بعضی مواقع lvm های مربوط به virtual machine ها بصورت اتوماتیک حذف نمی شود و باید از ssh با استفاده از دستور lvmremove حذف شود باز هم امکان oversell هارد (فضا) وجود دارد ؟

در مورد سی پی یو بله oversell انجام می شود اما تا زمانی که سی پی یو سرور 100درصد پر نباشد!
حرف شما درسته مهندس سنجری ولی سرور من 64 رو هم رد کرده

- - - Updated - - -

حالا اینا مسئلهای نیستش دوست من جناب
novinvps.com ولی خدایی
از بعد این که من افر دادم افر نمایندگی خدایی تاریخ شما ببینید همه رفتن سمت ویرچوالیزور و ....
یکنفر افر نداشت وجدانن من تو ایمیل تبلیغاتی که از طرفشما میامد یک دونه هم عکس این پنل نبود شما سلوس بودید اگر اشتباه نکنم