نقل قول نوشته اصلی توسط ivahid نمایش پست ها
عنوان جالبی نداره تاپیک اما برای جذب شما خوبه ، پس سلام
توی ایران چه مشتری چه طراح و چه کدنویس چیزی از کپی رایت حالیشون نیست . طرح زدیم ، به طرف / شرکت می گم خواهشا ، لطفا کپی رایت ما را قرار بدید . قرار نمی ده :دی !!!!!
چرا ؟؟
شاید طراح باشه طرف و مشتریاش بیاد سمت من !!
شاید از من راضی نبوده ؟
اصلا شاید خجالت می کشه اسم آی وحید تو فوتر سایتش باشه ؟؟ اگر این مورد باشه من آی وحید را پلمپ می کنم

متاسفانه توی ایران به کپی رایت اصلا ارزشی داده نمی شه ، من خیلی فکر کردم تا هم ارزشی مثل کپی رایت ایران پیدا کنم اما نبود که نبود
امروز که این متن را دارم می نویسم از دسته 2 سایت عصبانی هستم که یکی از مشتریان قدیم ما بود و دیگری یکی از بهترین نمونه کارهای ما در اینترنت
این هم بگم خیلی از مشتریان ما کپی رایت را برداشتند ، اما دیگه صبرم سر اومد و خواستم یه حرفی زده باشم و خودم را خالی کنم و مشتریان را پر

اولی : فروشگاه جانبی
فروشگاه لوازم جانبی موبایل تبلت و کامپیوتر

ما طراحی را انجام دادیم و دیگه پیگیری نکردم که سایت آپ شده یا نه ، تا اینکه یکی از مشتریان پیام داد که فروشگاه جانبی چقدر شبیه کارهای شماست و ازت ایده برداری کرده :دی گفتم نه بابا خودم طراحی کردم و باورش نشد چون کپی رایتی نداشت
من هم بیخیال این قضیه شدم تا اینکه شخصی بدون نشانی برای من فحش و ناسزا فرستاد که این کار SmartTry هست نه تو ، من تو سایتم حتی نوشتم که طراحی گرافیک ولی SmartTry و یا آقای علیخانی که سفارش به بنده داده بودند بدون دلیل و اطلاع قبلی کار خودشون را کرده بودند

پارسی گیم | فروش آنلاین کالای دیجیتال
این مشتری از نوع مشتریان خردسال و لجباز هست لجبازی می کنه و کپی رایت ما را به راحتی و بدون هیچ ترسی پاک می کنه
دلیل : بخاطر اینکه پشتیبانی تمام شده است ، چرا !!! بخاطر اینکه آی وحید دیگه پشتیــــــــبانی نکرد از این سایت !!!!!!

به این دو دوست ، همکار و مشتری عزیز میگم : حتما ، لطفا کپی رایت را بصورت کامل قرار دهید در غیر اینصورت قالب شما عمومی و باعث خوشحالی تمام کاربرانی که به دنبال قالب فروشگاه هستند خواهد شد

شرمنده که اینجوری صحبت کردم
دانافرد | مدیر آی وحید
سلام
من حاضرم برام قالب زده بشه و با کپی رایت ای وحید تو سایتم به کیفیت محصولی که تحویل کرفتم بهش افتخار کنم
در مورد مشتری دومی منم شاکی هستم