نقل قول نوشته اصلی توسط pars98 نمایش پست ها
متاسفانه از پارس پک تاکنون سرویسی نداشتم.
از روبیناسرور سرور اختصاصی ایران داشتم دیتاسنتر تبیان که کیفیت و مخصوصا پشتیبانی خوبی ارائه دادند.
از لحظه تحویل سرور تا آخرین روز تمدید با هزینه خودشون به همراه بنده تماس می گرفتند و پیگیر سرویس بودند.
فقط یک نکته
روبینا سرور تقریبا هر روز یک ایمیل اطلاعیه بهت میفرسنه :دی
که واسه بنده که الآن یک سال هست سرور ندارم از این شرکت ، دریافت ایمیل مربوط به تغیر رنج آی پی و ... کمی روی اعصاب هست.
تشکر از شما ..

(من خودم از یه سایت یه سرور داشتم برای یک ماه 2 ساله پیش ! روزی 10 تا ایمیل تمدید داره هنوز که هنوزه برام میاد !! منم بلاک لیست کردم )

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrt4 نمایش پست ها
آمدی داخل بازار کار روبینا سرور نظر سنجی زدی خوب مشخص نظر به کدوم سمت میل میکنه

باید برسی با پشتیبانی هر دو سایت تماس بگیری

پارس پک سرویس رایگان داره تست کن
نمیشه گفت اینجا بازار کار روبینا سرور هست زیرا همه سرویس دهنده ها هستن و من این تاپیک رو به دو سرویس دهنده محدود کردم ! و بر خلاف اینکه شما میگین بازار کار روبینا سرور پارس پک تا الان امتیاز بیشتری داشته !! حال کاربرانی که امتیاز داشتن نگفتن به چه دلیل !!

سرویس های رایگانشون رو تست کردم و قبلا مشتری هاست اروپاشون بودم و کیفیت عالی داشتن اما الان دو سالی هست با پارس پک کار نکردم دوستانم که سرویس هار اروپایی این شرکت رو استفاده میکنند میگن پشتیبانی قوی داره به نحوی که به صورت میانگین تیکت ها زیر 10 دقیقه پاسخ داده میشود !!

اما پینگ سرور اینترانتشون برام مهم هست که متعصفانه ای پی تست نمیدن !! و قیمتشون هم با روبینا سرور 40 هزار تومان اختلاف دارد !

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.gh نمایش پست ها
به نظرم من از هر نظر پارس پک برای شما مناسب هست
از شرکت های قدیمی هستند و معتبر
و کاملا تخصصی
پشتیبانی خوبی دارند و کاملا قانون مند هستند
تشکر از نظر شما ....

تشکر از هر 3 عزیز که در این بحث شرکت کردند و امتیاز دادند ....